Звернення до української громади Монтреалю щодо табору «Строкаті Єноти»

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Звернення до української громади Монтреалю щодо табору «Строкаті Єноти»

Повідомлення San-Frankivsko »



Є ідея повторити минулорічний добрий вчинок. Нагадаю - минулого року ми внесли значні кошти в допомогу табору "Уніж", де за рахунок коштів з Канади змогли відпочити та пройти спортивно-туристичну підготоку 12 дітей, чиї батьки загинули чи були поранені в АТО. Доречі Канада допомогла найбільше з усіх країн, на другому місці США (забезпечили перебування 10 дітей). Гроші були зібрані серед нашої монреальскої громади (Організація жінок Канади 1087$, подруги моєї дружини, мої друзі), також значну суму передала громада міста Квебек.

В цьому році до мене знову звернувся Олександр Чуб (відомий ветеран, кіборг з донецького аеропорту, а також мандрівник і вихователь нового українського покоління) він головний інструктор табору. До речі в численних інтерв'ю він часто згадує про внесок "друзів з Канади" - тобто нас з Вами.

В цьому році є хороші новини - одну з чотирьох змін фінансує міністерство молоді та спорту. Втім табір росте, і допомога потрібна. Табір тепер отримав назву "Строкаті Єноти".

Я особисто сприймаю цю справу як невелику благочинність в правильному як на мене напрямку - вихованні проукраїнської молоді, тим паче що це діти тих хто свідомо побажав віддати для України все. Напишіть мені що думаєте!
Востаннє редагувалось 18 червня 2019, 17:09 користувачем San-Frankivsko, всього редагувалось 2 разів.
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

то як?.... шановне паньство.... скинемось по дисєтці?.... :wink:

Зображення
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

San-Frankivsko писав:то як?.... шановне паньство.... скинемось по дисєтці?.... :wink:
Тут кілька моментів, які хотів би уточнити:
1. Не побачив посилання де саме можна зробити внески - а ні в пості, а ні на відео.
2. Про який саме табір йде мова? Там чотори табори: https://strokatienoty.club
Скоріш за все, про https://strokatienoty.club/enoty-patrioty

Єноти-патріоти – табір для дітей учасників бойових дій, який проходить за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання (в рамках проекту "Всеукраїнський спортивно – патріотичний табір "Кузня Уніж" 2019" для дітей учасників бойових дій").

На відео автор каже, що мова йде саме про дітей учасників бойових дій. В розділі Вартість заначено:

Вартість:
- 70 місць на таборі фінансується Міністерством молоді та спорту для безкоштовної участі для дітей учасників бойових дій;
- 30 місць доступні всім бажаючим за власний рахунок. ціна участі - 5000грн.

То виходить так, що, власне, держава вже фінансує 70 місць саме для дітей учасників бойових дій. Отже, хотілось би отримати більш чітку інформації про мету збирання грошей.
grubdunkman
Повідомлень: 3
З нами з: 17 червня 2019, 12:56
Подякували: 3 рази

Повідомлення grubdunkman »

Привіт, це Павло. Я щойно запитав Олександра Чуба на який саме табір підуть кошти, оскільки перший з чотирьох вже почався, затримка за великим рахунком з моєї сторони через брак часу, він звернувся більш ніж місяць тому. Попередньо він мені пояснював так:

«Минулого року ви підтримували наші табори, забезпечивши перебування дітей загинувших і тяжкопоранених. Цього року ми хоч і виграли проект мінмолоді і можемо забезпечити перебування 70ти дітей за рахунок держави, але вони мають бути старші 13ти і бути з різних регіонів. А до нас звертаються київські організації з меншими дітьми і я наважився просити про підтримку друзів знову»
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ідея гарна, я б з радістю допоміг грошима та рекламою. Напишіть будь ласка куд саме можна перерахувати кшти.
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Diamantopulo писав:Ідея гарна, я б з радістю допоміг грошима та рекламою. Напишіть будь ласка куд саме можна перерахувати кшти.
Впевнений, що багато з дописувачів форуму готові фінансово допомогти в добрій справі.

Якщо це відомі установи - як то Українські Церкви, ПЛАСТ, СУМ, КУК, УНО, тощо - себто перевірені роками організації, то тут не має виникати питань. Це не питання довіри, а звичаної логіки. Всі ці установи мають багаторічний досвід існування й офіційно зареєстровані в Канаді. А отже, вони надають відповідні документи до податкової на прикінці фін. року, як і тим, хто робить благодійні внески. А отже, звітування щодо внесків для податкової завжди легко перевірити.

В інших випадках, я користуюсь мінімальним переліком запитань:
- конкретна мета збору коштів?
- повнота та прозорість інформації щодо події: де, коли, для кого чи для чого, та й хто відповідає?
- своєчасний звіт про те скільки зібрали коштів та на що вони були витрачені?

Відмінним прикладом була збірка грошей на муніципальну страхівку для "Всесвітній день Вишиванки".
Ми чітко знали мету заходу, знали хто платить за це і хто цим опікується, скільки зібрали грошей, а також бачили хто приймав участь. Також побачили звіт у вигляді світлин про перебіг подій.
grubdunkman
Повідомлень: 3
З нами з: 17 червня 2019, 12:56
Подякували: 3 рази

Повідомлення grubdunkman »

Нижче деталі щодо призначення від організатора. Крім того отримав новини що станом на сьогодні більша частина суми зібрана, це добре. Алекс, якщо маєш бажання долучитись, можеш мені в фб в особисті написати? Павло

«Ми беремо дітей з родин загиблих та тяжкопоранених на 3 з чотирьох таборів безкоштовно (за рахунок подери в доброчинців) за простою логікою. 5тис грн/дитина
По факту в нас 7 дітей на перший табір, 24 на другий (крім 70 за рахунок міністерств) та 11 на четвертий табір наразі з родин загиблих та поранених.»
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

підправив перший пост.... від Організації жінок Канади було 1087$, а не 500$.... айм соррі...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”