Роздуми про секс....

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Не прихильник я догми. Загалом якщо глянути на кількість скандалів, які починають просочуватись в римокатолицькій церкві (вони й раніше були, але старались видно змовчувати - все задля репутації церкви чи її частини), то ідея целібату не здається такою вже доцільною (ну або хоча б не в тому виді, в якому спричиняє такого роду проблеми).
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Насправді то все, що "просочується" виглядає досить дивно. Чого педофілія накрила ксьонзів католиків в штатах і не накрила в Італі чи Польщі? І чим бережуться англіканські священники в штатах, в яких також є целібат, але нема шкандалів?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Тому що в Європі більш набожний люд?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Нє, думаю в штатах журналісти більше люблять бейкін нюс.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:Насправді то все, що "просочується" виглядає досить дивно. Чого педофілія накрила ксьонзів католиків в штатах і не накрила в Італі чи Польщі?...
Та є і там теж скандали схожі. Не знаю щодо кількості, але гуглонув - є.
Просто заговорили про целібат, як частину розмови про секс, то причина сексуальних абюзів (в тому числі педофілії) може бути в цьому.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Причина сексуальних абюзів наявність не притаманної влади і часу на самоті. Питання яким чином тіж самі діти залишались під владою священника і тд.
Інше питання що в штатах зараз сексуальним абюзом рахують і випадки коли в 60-х священник надавав по задниці неслухняному підлітку.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:Причина сексуальних абюзів наявність не притаманної влади і часу на самоті. Питання яким чином тіж самі діти залишались під владою священника і тд.
.....
Власне це я й кажу. Якщо св"ященнику заборонено займатись повністю сексом (мені особисто думається, що це личить лише монахам, що живуть в монастирі і/чи в аскезі), то рано чи пізно так чи інакше з"їде дах, особливо якщо немає аскези, яка суттєво змінює біохімічні реакції тіла.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я трохи не про те. Я про те, що не кожен, що має невтамовані бажання стає маніяком-насильником. Ніхто ж не кидався на дітей на вулиці. Питання чому в них була можливість. Якщо це сталось через якісь сервіси, які влачне не властиві церкві, то чи не могло бути планом певної категорії людей, стати священником, щоб дістати доступ туди. Наприклад якщо це був якийсь сиротинець, чи це прямі обов'язки священника працювати там?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

В давнину сиротинці часто (чи завжди) організовувались при церквах.
Але ідея цікава. Думаю це має сенс. Люди могли одягати рясу геть з інших міркувань: збагачення, влада, тамування збочених фантазій.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:Я трохи не про те. Я про те, що не кожен, що має невтамовані бажання стає маніяком-насильником. Ніхто ж не кидався на дітей на вулиці.
....
Дядьку, ви серйозно? Може краще книжки по сексологіЇ почитати? Я в плані науково обгрунтованих понять патології чи норми....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:....
Люди могли одягати рясу геть з інших міркувань: збагачення, влада, тамування збочених фантазій.
Так, згоден. Власне через це церква іноді відштовхувала людей - коли негідні чи злі люди диктували свою волю, прикриваючись Божим словом, нівелюючи людськість....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

ozi писав:
Vo_Vik писав:Я трохи не про те. Я про те, що не кожен, що має невтамовані бажання стає маніяком-насильником. Ніхто ж не кидався на дітей на вулиці.
....
Дядьку, ви серйозно? Може краще книжки по сексологіЇ почитати? Я в плані науково обгрунтованих понять патології чи норми....
Давайте про це поговоримо. Що не так?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:
ozi писав:
Vo_Vik писав:Я трохи не про те. Я про те, що не кожен, що має невтамовані бажання стає маніяком-насильником. Ніхто ж не кидався на дітей на вулиці.
....
Дядьку, ви серйозно? Може краще книжки по сексологіЇ почитати? Я в плані науково обгрунтованих понять патології чи норми....
Давайте про це поговоримо. Що не так?
Виглядає наче ви виправдовуєте педофілію... :facepalm:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ні, я звинувачую додатково опікунів, і державні органи, які не доклали зусиль для ліквідації загрози для дітей після першого випадку. І звинувачую журналістів, які замість слідкувати за виконанням обов'язків владою звинуватили групу осіб на основі діяльності невеликої частки з цієї групи. Це та сама ксенофобія, тільки тут об'єктом стала певна організація, а не національність.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:Ні, я звинувачую додатково опікунів, і державні органи, які не доклали зусиль для ліквідації загрози для дітей після першого випадку. І звинувачую журналістів, які замість слідкувати за виконанням обов'язків владою звинуватили групу осіб на основі діяльності невеликої частки з цієї групи.
...
Тут згоден - журналістські розлідування можуть мати рушійну силу для ліквідування такої загрози.

Vo_Vik писав: ...
Це та сама ксенофобія, тільки тут об'єктом стала певна організація, а не національність.
Тут не догнав про що саме ви...

Але мабуть краще повернутись до первинної теми, а то знову в офтоп заходимо...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я про те журналістське розслідування. По факту нікого з педофілів не покарали, однак піднявся рівень скажімо так нелюбові до католицьких священників загалом, притому, що 99,9 відсотків з них не мали ніякого відношення до дій описаних в тому розслідуванні.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”