Форуми vs Facebook

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

ozi
Administrator
Administrator

Re: Форуми vs Facebook

Повідомлення ozi » 06 вересня 2018, 03:05

Радіо ТРЕМБІТА писав: :sad: Зараз настала ЕРА навіть не соціальних мереж, а ЕРА ФЕЙСБУКУ і ні Ви, ні я ні навіть світові гіганти традиційного медіа (ТВ, паперові газети журнали), не можуть скласти йому конкуренцію...

згідний. казати айтішніку, який забив на фейсбук (хіба він один?), що є однією з найбільших соціальних мереж, що настала НОВА ЕРА - це вражає. бо нова ера дійсно настала, тільки це не ера фейсбуків. це ера переоцінки цінностей і парадигм, коли щастя і радість стають основними цілями життя....
:drinks:

неможливо махати руками проти вітру, старатись затулити жерло вулкану, зупини обертання планети, напитись солоною морською водою, зупинити глобальне потепління.... також тяжко зрозуміти справжні причини того потепління (не наслідки, а корінь).
як казав один розумний "дай мені Боже братись за те що я можу зробити, не братись за те, що не можу... і відрізняти перше від другого".

а те, що інтерактивні розваги витісняють в тому числі фейсбук (просто як один на різновидів інтерактивних розваг) - то це дійсно так. але чи в цих розвагах радість і щастя? чи можуть ці інтерактивні розваги стати більш конструктивними і наповнити життя чимось важливим і дійсним?

- Jiddu Krishnamurti -
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 08 листопада 2018, 21:22

В Україні різні форуми наприклад дуже поширені. Це геть інший інструмент відмінний від будь-якої соціальної сіті.

Просто в декого виникає питання навіщо?
Ось приклади українських форумів з України :
- автомобільний форум Ланос ,
- львівський форум автолюбителів ,
- автоклуб Кадді
- форум для працівників в фінансах та бугалтерії
- форум для підрпиємців, юристів та працівників фінансової сфери
- український форум програмістів ,
- теревені з програмування ,
- форум з геральдики ,
- воєнно-історичний форум ,
.... та багато інших....

Форум дозволяє структурувати інформацію, задавати питання, ділитись інформацією, новинами, музикою, літературою, допомагати один одному.

- Jiddu Krishnamurti -
Alex Geneve

Повідомлення Alex Geneve » 08 листопада 2018, 23:30

Саме так, всі вищевказані форуми є тематичними ресурсами,вони ще протримаються деякий час бо там є цільова аудиторія.Всі інші ресурси на кшталт містечкових форумів чи то не тематичних автоматично "вимруть" бо по перше вони менш читабельні на переносних гаджетах,у того ж Фейсбуку більш зручна функційність, а по друге у соціальних мереж набагато більший ресурс аудиторіі відповідно інформація більш мобільна.
Для прикладу коли я пропонував відкрити нову гілку по велотематиці у першу чергу я намагався притягнути аудиторію з українських велофорумів , дехто прийшов звідти але не багато бо тут нема особливого контенту для цієї публіки.
Коли років з п"ятнадцять тому я розкручував деякі ресурси на кшталт форумів у Європі то такі методики давали результат.Зараз усі ресурси схожого типу причіплені до соціальних мереж,того ж Фейсбуку. Тоб то є форум та й також є сторінка на Фейсбуці,по перше це приводить певну кількість юзерів по друге це надає певну мобільність ресурсу.
Svitlana
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana » 09 листопада 2018, 03:33

Дискутувати та обговорювати якісь питання звісно краще на форумах. Але ж Фейсбук це досить класна штука (хоч і надоїдлива :)) Можна бути в курсі того що ти пропускаєш - дні народження родичів, весілля друзів і тому подібне. Якщо не часто буваєш вдома - то хоч через фото та пости в Фейсбуці порадуєшся за людей.
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 09 листопада 2018, 11:47

Alex Geneve писав:Саме так, всі вищевказані форуми є тематичними ресурсами,вони ще протримаються деякий час бо там є цільова аудиторія.Всі інші ресурси на кшталт містечкових форумів чи то не тематичних автоматично "вимруть"
.....

Ну в нас тематичний форум: міграція, адаптація, пошук роботи, навчання, питання по життю в Канаді - основні напрямки. Але якщо є можливість і бажання можна розвивати багато інших суміжних напрямків - як то вело, культурно, новинно, музико, просто суміжні теревені, тощо. Ми як отой... каменярі ми! :friends:

Як там Іван Франко казав:
..... "Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить." ........

- Jiddu Krishnamurti -
Alex Geneve

Повідомлення Alex Geneve » 09 листопада 2018, 18:22

Цей ресурс не є тематични форумом, на тематичних ресурсах 95% інформації стосується теми ресурса. Якщо враховувати що основна ціль ресурсу це спілкування українців то погодьтеся що тема "явно не розкрита" бо з таким же успіхом українці і на Фейсбуці можуть
спілкуватися та й навіть більш оперативно і зручніше.Якщо це ресурс пов"язаний з еміграційним чинником то більшість гілок мають мати саме таку спрямованість і просуватися він має на відповідних ресурсах в Україні.
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 10 листопада 2018, 11:27

Цей ресурс взагалі то є тематичним форумом. Просто наповнюється по мірі того, як хтось ставить питання або вирішує поділитись досвідом.
А про 95% зі стелі - ну а хтось скаже 50-60% чи ще яку цифру. :writing:
На ФБ неможливо структурувати інформацію. Це довга-предовга простиня яку ти просто скролиш, в якій дуже легко щось загубити чи не знайти... ФБ для інших цілей.
І до речі - чомусь ніхто не згадує про те, що Google закриває Google+ (це соціальна сіть) в тому числі через витоки даних...

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 10 листопада 2018, 14:33

Про зручність, то особисті вподобання кожного. Я наприклад заходжу туди раз в півроку і мені тих 15 хвилин вистачає, щоб згадати чому я туди не ходжу.

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість