Фільм "Червоний"

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Фільм "Червоний"

Повідомлення 0de55a »

Коли майже рік тому фільм "Червоний" вийшов у прокат, то я шукав посилання на нього у Канадському медійному просторі. Шкода, але нічого так і не знайшов. Хотів замовити DVD з України, але не було DVD у продажу. Сподівався на показ цього фільму в Канаді... Але, в решті решт, фільм з'явився у вільному показі на youtube.

Наразі фільм є доступним у youtube від телеканалу ICTV під назвою: "Фильм ЧЕРВОНЫЙ – украинский исторический боевик" та має більше 1 мільйону переглядів.

Шкода, що український телеканал викладає в Мережу фільм саме під такою назвою. Особливо враховуючи, що цей фільм було створено за участю "Державного Агентства України з Питань Кіно" , а отже має бути певна злагодженість у таких справах... Проте, як кажуть люди: "хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається."

Щодо фільму - добре показані події які відбувались в радянських концентраційних таборах того часу. Ось посилання на трейлер.


Гарного перегляду!
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Шкода, що український телеканал викладає в Мережу фільм саме під такою назвою.
шкода... це не то слово.... :punish:

якби не закон про квоти, то навряд чи взагалі б той фільм показали....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я думаю це щоб більше кліків привернути. типу от клінемо, а там хоп - і революція світобачення. додавимо халявою і схожістю тобто...
особливо враховуючи, що там здаєтся "люто" достатньо зараз на айсітіві ( :evil: )....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Цікавий динамічний фільм. Технічно ще не на рівні голівуду, але виглядає достойно.
Як на мене фільм не так про якусь конкретну особу, бійця Червоного, бо особливого акценту на героя не було, паралельно розвивалось кілька сюжетних ліній. Фільм скоріше про шлях, яким захисникам України довелося пройти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”