Лікарів без кордонів - досвід спілкування з ними

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Лікарів без кордонів - досвід спілкування з ними

Повідомлення mialgri »

Днями до нас заходила одна молодичка з цієї організації. Балакуча така. Розказала що вона займається розробкою дитячого харчування. Одна консерва коштує близько 50 центів. Просила щомісячну допомогу. Показала карту країн, де вони проводять допомогу. Є Україна. Зійшлися, що буду робити донейш кажний місяць по 10 долярів. Зареєстрував свою кредитку на її пристрої (було якось стрьомно). Отримав підтвержувального електронного листа.
Через кілька днів телефонували з їхнього офісу, питали як ця дівчина. Дав гарні рекомендації, бо вона реально молодець. Знайшла правильний підхід і була не занадто настирлива.
В інтернетах про них добрі відгуки. Вони звітують про роботу в Україні - http://ru.msf.org/country/ukraina
Народ, хто що знає про цю організацію більше? Хотілось би допомогти їм робити добру справу. Але щось мене в них дещо турбує...
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

я знала одну дівчину,роджену тут в канадській родині, яка працювала в цій організації.Вона щиро вірила,що роблять добру справу і все там чудово.Більше нічого сказать не можу
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”