Залізниця, потяги, тощо

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Залізниця, потяги, тощо

Повідомлення ozi lucky »

Їздив канадською залізницею на невелику відстань. Кількість вагонів порівняно з українськими потягами менша. Вагони набагато сучасніші (як ззовні так і зсередини). Один знайомий сказав, що автобусом дешевше. Але як на мене то потягом зручніше в плані що більше місця, можна пройтись, та й взагалі цікаво.
Поки випробував тільки економ-ескейп клас (типу саме дешевше, що було). З виду схоже на український інтерсіті перший клас. Зручно, крісла великі і зручні, є відкидні столики, спинка теж відкидається, місця між рядами достатньо для людини будь-якого зросту. Телевізора в міжрядді не бачив. Багажні відділення зверху як в літаку. По краям вагону є відділення де можна ставити габаритний багаж (типу валіза, абощо).
З"єднання на колії рівні, відповідно немає знайомого "тудух-тудух". Звукоізоляція хороша. Опалення є, тепло. Ходить бортпровідниця або провідник пропонує каву, чай, сік, бутерброд, тощо за прийнятною ціною.
Загалом сподобалось.
Хтось ще їздив залізницею? Є досвід не економ класу? Знаєте маршрути з гарними пейзажами?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Скажу більше, там є безкоштовний інтернет. Але без онлай відео-стрімінгу (скайп, ютуб, нефлікс). Але є вибір відео "на борту", тобто в кожному потягу є своя відео-база.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Тепер це моя мрія! Я давно удмав про це, але тепер розумію що просто мушу покататись на потягу кудись далеко цього року :)
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

мої знання географії і Гугл мені підказують, що біля Скелястих гір види з вікна потягу просто неймовірні... :good: сам не був, але бачив і різні люди кажуть , що дуже гарно

може хто бачив гарні види ближче до Апалач чи в районі Гаспезі ?
До речі Гаспезі це чи то з мови мікмаків - "КІНЕЦЬ" або точніше навіть "КІНЕЦЬ СУХОДОЛУ", чи може з мови басків "ПРИТУЛОК"... але це досить спірне питання.....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

На сайті Via Rail можна знайти кілька туристичних маршрутів
http://m.viarail.ca/en/explore-our-destinations/trains

В мене також була така мрія, сісти на поїзд і поїхати в Ванкувер. В теорії і в проспектах Via Rail це надзвичайно приваблива ідея. Але є три великих мінуси:
- це дорого
- це довго
- це некомфортно
Тільки в один бік дорога займе десь тиждень. Економ клас - схожий на політ в літаку, тобто тиждень треба їхати в напівсидячому положенні. Хочете більше клмфорту - не проблема, але ціна за квиток зросте в геометричній прогресії.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ось промо відео поїздки Торонто - Ванкувер
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ось це відео буде цікавіше - сюжет знятий пересічною людиною про свою подорож:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”