Quebec-Ukraine.com/forum

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Quebec-Ukraine.com/forum

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я хотів би дистанціюватись від всякої всячини: особистих причин, сімейних незгод, фінансових проблем, хвороб і так далі.
Тут не має бути ніяикх причин які б пояснювали безвідповідальність і нехтування чужим часом, маніпуляції чужими емоціями та думками.
Навіть смерть не може бути в списку причин.

Отже сьогодні я випадково знайшов дещо цікаве в себе в резервному архіві:
Québec - Ukraine
https://forum.monua.ca/quebec-ukraine/forum/index.html

Не знаю що спонукало мене зробити зліпок того форуму до якого я не мав жодного відношення.
Багато посилань не працюють, проте всі повідомлення та теми збережено.
Мені дуже шкода, що у мене немає справжньої машини часу щоб повернутись назад і попросити і адміністратора того форуму передати мені файли та базу даних.
Далі можна не читати, гарної вам подорожі по минулому!
quebec-ukraine.jpg
quebec-ukraine.jpg (192.16 Кіб) Переглянуто 6091 раз
Мені здається потрібно добре думати головою, якщо у вас є будь яка влада чи сила, чи можливість.
Якщо людина вклала хоча б 5 секунд свого часу щоб написати повідомлення на форумі то ви не маєте ніякого права просто так, без вагомої причини, витерти це повідомлення.
Тим більше, відповідальна людина немає жодного морального права просто знищити десятки тисяч повідомлень написаних сотянми людей на протязі багатьох років.
Є різні не писані закони, і це мало би бути щось очевидне і всім зрозуміле.
Виходить саме так ми втрачаємо довіру одне до одного і до того що нас об'єднує.
Брав би я участь в форумі quebec-ukraine.com то я б багато зробив аби цей форум не зник безслідно.

Хочу підкреслити - це не перший і не останній проект який закривається із-за безвідповідальності.
На черзі ще один український форум Торонто. І ще бог зна скільки таких по всьому світі.

Мені надзвичайно шкода бачити як та сама історія повторюється знову і знову в українських громадах.
10005000% даю що це стосується не тільки українських громад і взагалі громади тут ні при чому.
Проблема в людях і в їніх відношеннях до чужих душ (думок, почуттів, емоцій - часу).

Був би я кимось з тих хто спілкувався на тих ресурсах впродовж останніх 10-20 років то ні за що би не брав участі у чомусь новому.
Можливо я трішки перегинаю, але мені здаєтсья що саме це і є важлива причина основного спілкування на інших ресурсах багатьох українців.
Які можуть бути причини у людей які колись спілкувалися на обох форумах, продовжувати спілкування на нашому форумі monua.ca?
Для мене це дуже важливо. Ви підтримуєте мою вірю в людей.

P.S. це мав би бути короткий пост з посиланням. Думки самі по собі завертілись.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав: Які можуть бути причини у людей які колись спілкувалися на обох форумах, продовжувати спілкування на нашому форумі monua.ca?
Дуже просто. Звичайно шкода, що форум зачах. Але на те були причини. Для мене є неприйнятним натягування шароварів на масковську косоворотку. Писати на форумі, адмін якого мав (чи й має) антиукраїнські погляди, значить підтримувати його погляди.
Причини чому зникають домівка і інший форум є різними.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ну да в принципі останнє повідомлення на тому форумі було як гвіздок в домовину. натягувати на тодішні ураїнські реалії форму канадської поліції - то якось занадто вже колаборантно... та й загалом там банили ні за що, ні про що час від часу.

а взагалі форум той тут хай буде. артефакт мережевий як не як...

до речі хто на тому форумі як називався? може якось звабити більше людей що були колись там та на цей форум?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Мені здається ті люди втратили всяку довіру :(

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Мені здається вони всі тут.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Так, багато хто тут. Іншим просто стало нецікаво.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, :D хаха не знаю чого але ти мене насмішив )
А якщо серйозно то думаю далеко не всі тут. Бачу на тому форумі багато активних з невідомими мені ніками.
Перетягти людей було б добре але для того потрібна база даних якої в нас немає.
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Подивись коли вони там останній раз писали. То було задовго до закриття.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

не писали, бо може боялись тої дезинформації, яка активно поширювалась її носіями тут... і не тільки тут
зараз то все хоч якось прояснилось, то може не злякаються, що не дай Боже назвуть "хвошиздами" та "бендерівнцями"...... :scared:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, на рахунок останніх повідомлень я взагалі шокований. Мене не сильно цікавить його особиста позиція. І нічого смертельного якщо погляди адміна не розділяла більшість та це зовсім не причина от так брати і закрвати цілий форум. Тільки через те, що з тобою не погодились? Як таке може бути...
---
Аватар користувача
Stepan
Повідомлень: 24
З нами з: 04 вересня 2015, 10:05

Повідомлення Stepan »

Привіт Алексе !
Дякую, що витягнув з небуття, той форум. Я з великою цікавістю щойно прочитав, про те, що мене хвилювало в липні 2003-го року :)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Гм 14й рік. Мені здавалось, що qu закрився значно раніше. Я вже і забув, що там модером був.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

в 14-му закрився.... адмін не підтримував події на майдані..... і на знак протесту чомусь вирішив закрити форум.... :scratch:

може він вважав, що краще стати ще одною Білоруссю... черговим сателітом москви... ніж спробувати боротись...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

San-Frankivsko писав:в 14-му закрився.... адмін не підтримував події на майдані..... і на знак протесту чомусь вирішив закрити форум.... :scratch:

може він вважав, що краще стати ще одною Білоруссю... черговим сателітом москви... ніж спробувати боротись...
та .... думаю варто враховувати те інформаційне поле, в якому в той час представлялось все, що відбувалось тоді на Майдані. тобто було дуже багато інформаційної дези з приводу того, що "екстремісти в балаклавах", "ошалєлі молодчики", "хвошизди ультраправі"... найближче, що є тут, що схоже - це марші людей, які асоційовують себе з певним набором комуністичних ідей. от відповідно гебешна пропаганда з армією лояльних у всю доску "неофітів" та "епоптів" й давила масою на проведення паралелей з речами геть відмінними, плетучи вузли в головах людей...
і за кордоном ця дезинформація була набагато сильніша, ніж в Україні (а чому "була"?).
не виключено, що його хтось "амбетив", як хвошиздзького прихвостня. ну або ще чимось знайшли як дістати (на той час був єдиний українсько-канадський форум - чим не привід, щоб рота заткнути). не виключено, що він сам не розумів, що там відбувається і брав всю інформацію про те, що вібувалось там, з третіх рук. ну чи може ще "родинні зв"язки" чи "робоче середовище"... ну або всього потроху. я не виправдовую, просто шукаю раціонального пояснення, щоб достеменно зрозуміти "чому". по типу, щоб уникнути повторення чи чогось схожого... вловити принципи і відпрацювати дієву протидію.

загалом було б цікаво в нього спитати самого, чим він мотивував закриття форуму.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Помер Андрій Борис:
Screenshot_20230803-185728.png
https://complexeaeterna.com/avis-de-dec ... rei-boris/

Не знаю чи варто мені відредагувати своє перше повідомлення в цій темі...
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
03 серпня 2023, 18:59
Помер Андрій Борис:

Не знаю чи варто мені відредагувати своє перше повідомлення в цій темі...

Хіба там якісь наклепи?… ніби правдиво все написано…
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Архів”