Домашні електричні обігрівачі.

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Домашні електричні обігрівачі.

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Друзі, будьте обережні з продукцією яку ви купуєте в Монреалі, а може і Канаді загалом.
Я завжди старався оминати дешеві продукти, але я ніколи не думав що вони можуть бути настільки низької якості.
Canadian Tire перевершив навіть долараму...

В даному випадку я пишу про:
Home Collections Ceramic Heater...
$24 CAD, небезпечно низької якості, смердить паленим пластиком. Термостат не працює взагалі. Вентилятор (є окремий режим "тільки вентилятор") також керується термостатом що суперечить будь якій логіці.


Я також залишив їм кілька "гарних" відгуків і раджу робити те саме. Витратьте кілька вхилин свого часу на корисний відгук. Як я уже писав в темі про інсектициди - цим дешевим виродкам треба давати відпір.
Інакше зовсім скоро ми і не помітимо як дорогий товар перетвориться в неюзабельний і небезпечний шлак.

The thermostat is not working at all, you have to set it to maximum so it could work. Even after that, it will stop working when the room temperature is higher than 18C. If you set it to medium it will turn off and on every minute and it will not heat a small room even by few degrees. It also smells bad, like burned plastic. I will return mine tomorrow. Waste of time and money.

P.S. втопку всякі "HO ME", "Rosewill" та їм подібні.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ось цей витвір китайського мистецтва (хоча написано що зроблено в Канаді, АГА)
ho_me01.jpg
ho_me01.jpg (96.84 Кіб) Переглянуто 3728 разів
ho_me02.jpg
ho_me02.jpg (208.9 Кіб) Переглянуто 3728 разів
ho_me03.jpg
До тих всіх недоліків які я описав вище воно ще й виглядає зовсім не так як на сайті Canadian Tire, код продукту 043-5877-2
---
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Сьогодні теж був розчарований продукцією Канадської Шини. Купив у них палатку на зиму на машину. Дуже несподобалось те, що кожна арка складається з 11 (одинадцяти) елементів, це не враховуючи горизонтальні підтримувачі. Порівнював ціни такогож розміру в Канакі і в Роні. Було приблизно однаково.
До цього в мене була палатка на одну машину. Куплена у китайців у Монреалі, але такого ж цінового диапазону. Так в неї одна арка складається з 5 (п'яти) !!! елементів.
Ці з'єднання неможна закрітити нерухомо, в порівннянні з цільної конструкціює.
Короче, завтра везу здавати назад і буду брати в Роні.
Ось така Канадська Шина.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ну це не секрет що Шина активно торгує дешевим а іноді і дорогим китайським барахлом.Дещо там звичайно трапляється якісне з інструменту наприклад чи спортивних речей або усіяких штук для жардінажу .Сантехніку,електрику та єлектроніку там ліпше не брати.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

не знаю... як на мене то в Канадіан Тайр досить якісні порівняно товари продають. тобто при бажанні ти можеш вибрати якісний дорожчий товар - вибір є. також дуже багато прикольних скидок - недавно купив ремнабір на велосипед Zefal французького виробництва всього десь за 3 бакси (повна ціна біля 10 була). хлібопічку теж там купив по скидці - працює справно (тьху-тьху-тьху). велосипеди часто хороші можна по досить відчутній скидці купити. багато-багато різних в різний час велосипедих прибамбасів можна купити (в велосипедих спеціалізованих магазинах такі штуки як правило дорожчі і без ніяких скидок).
також тільки там я знайшов хорошої як мене мене якості армований і звичайний скотч - Duck Tape - дорожчий він за деякі інші рази в 2-3, але вартий своєї ціни.
плюс часті скидки на діодні (ЛЕД) лампочки - і вибір є.

щодо палаток - хороші палатки дешевими не бувають.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Це ремнабор для патчів на камери ? Так в Долорамі вони півтора доллара коштують Їх просто ніхто вже не купує бо з"явилась резина з захистом яка практично не пробивається.Вона звичайно більш дорожча але в любому випадку "скупий платить двідчі".У велобутіках вже давно не патчать камери а міняють на нові.Відносно велів з Шини відповім вам вашими-ж словами "хороші велосипеди дешевими не бувають" :-D .Не раджу купляти Ашанбайки з Шини.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Geneve писав:Це ремнабор для патчів на камери ? Так в Долорамі вони півтора доллара коштують...
я купив фірмовий з кращої якості наліпками, з кращої якості клеями і з пласмасовими тримачами (які зручніші за металеві з доларами як не крути - я в доларамі теж купляв, обидва набори перевірив на практиці)
Alex Geneve писав: Відносно велів з Шини відповім вам вашими-ж словами "хороші велосипеди дешевими не бувають" :-D .Не раджу купляти Ашанбайки з Шини.
я там купив два вела і співвідношенням ціна(зі скидкою)-якість лишився дуже задоволений. обидва до речі вже вкрали. мабуть не такі вже вони погані. плюс краще хай вкрадуть вел за який віддав 300 баксів, ніж за який 3000....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

ozi писав:
Alex Geneve писав:Це ремнабор для патчів на камери ? Так в Долорамі вони півтора доллара коштують...
я купив фірмовий з кращої якості наліпками, з кращої якості клеями і з пласмасовими тримачами (які зручніші за металеві з доларами як не крути - я в доларамі теж купляв, обидва набори перевірив на практиці)
Alex Geneve писав: Відносно велів з Шини відповім вам вашими-ж словами "хороші велосипеди дешевими не бувають" :-D .Не раджу купляти Ашанбайки з Шини.
я там купив два вела і співвідношенням ціна(зі скидкою)-якість лишився дуже задоволений. обидва до речі вже вкрали. мабуть не такі вже вони погані. плюс краще хай вкрадуть вел за який віддав 300 баксів, ніж за який 3000....

Цей ремкомплект вживається як тимчасовий на випадок проблем у дорозі.От-же якість там ніякої ролі не грає, ще раз повторюю у бутіках вже давно не ставлять патчі а міняють камеру бо по перше це одна і та-ж ціна а по друге для того щоб правильно поставити патч треба вулканізувати резину тоб-то добре прогріти,що у "польових" умовах не реально.Що стосується теми якість-ціна
ашанбайка то це вже в певній мірі муветон обговорювати це на якихось вело-тусовках чи форумах.Те що у вас вкрали ці вели не говорить про їх якість,тут крадуть вели і за 30 каксів в хлам вбиті.Питання не в тому що їх крадуть,питання в тому що їх не мають красти ні за 30 каксів ні за 3000 каксів.Ну а якщо вже є така халепа то треба пристосовуватись, мати вел за 30 каксів для
поїздок у магазин чи по справам і за 1000-3000 каксів для покатушок чи спорту де ви з нього очей не спустите.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Geneve писав:...Що стосується теми якість-ціна ашанбайка то це вже в певній мірі муветон обговорювати це на якихось вело-тусовках чи форумах.Те що у вас вкрали ці вели не говорить про їх якість,тут крадуть вели і за 30 каксів в хлам вбиті.Питання не в тому що їх крадуть,питання в тому що їх не мають красти ні за 30 каксів ні за 3000 каксів.Ну а якщо вже є така халепа то треба пристосовуватись, мати вел за 30 каксів для
поїздок у магазин чи по справам і за 1000-3000 каксів для покатушок чи спорту де ви з нього очей не спустите.
я вел не для тусовок купляю, а щоб їздити на ньому і природою насолоджуватись. якість велів з Канадіан Тайр мене більш ніж влаштовує. а переплачувати тільки за понти чи за якість, яка для моїх потреб просто надлишкова, це не моє (це більше для професійних спортсменів і колекціонерів).
якщо буде поруч стояти ржавенький вел за 100 баксів (за 30 навіть бувших у вжитку не бачив) і вел за 1000 - то маскимальне зусилля крадія буде прикладено до дорожчого - це очевидно. а крадуть як правило там де їх багато стоїть. якщо побачать що якийсь дуже дорогий вел стоїть більше двох годин - то як самі не зможуть, то знайомого "спеціаліста" визвонять. головна ідея - краще мати дешевший достатньо якісний вел, як на мене, ніж дорогий, який страшно десь лишити надовго.
а взагалі краще винести цей офтоп в окремий тред по велосипедах.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Та повно їх є і по 30 каксів і по 25 можна знайти.

https://www.kijiji.ca/v-velo-de-montagn ... nFlag=true

Крадуть вели повсюди і де їх багато і де один,все залежить від випадку.В мене наприклад єлектро-вел за 2500 каксів простояв на Плато тиждень і ніхто його не вкрав.Бо по перше замки надійні були а по друге він біля банку був "прищіплений" , вдень там явно ніхто не буде зазіхати на нього а вночі тим більше, бо активні дії з болгаркою біля банку, о другій ночі ,на видному місці одразу зацікавлять поліцаїв.А взагалі ви праві тут треба неякісні речі обговорювати а не велотематику.Як буде час допишу свій досвід стосовно "місцевого барахла".
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”