Домашні рослини: інсектициди

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Домашні рослини: інсектициди

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Друзі, я уже вкотре зтикаюсь з проблемою всякої зарази в моїх квітах.
Найчастіше влітку чи восени часто нападає щитівка і павутинний кліщ. Чеснокажучи я уже втомився з ними боротись, особлвио коли хворіють величезні 2.5 метрові гібіскуси.
Те що тут пордають це просто якийсь жарт... Купив сьогодні якийсь спрей в Rona, їх там було 4-5 різних. Але всі вони основані на милі, деколи додають якесь масло. Коштує така жижа доларів 10 і я сумніваюсья, що результат буде позитивним. Особливо мені не подобається ідея оприсуквання кожного листочка на двох метровому дереві. Навіть якщо оприскування проводити на вулиці. До речі, як мені витягти на вулицю 2 метрові рослини коли на вулиці -5?

В Україні продається актара (Thiamethoxam). Тіаметоксам є неонікотиноїдом. Дані типи речовин почали забороняти в США, Канаді та Європі через пагубний вплив на бджіл. Я цілком підтримую таке рішення, але домашні рослини і поля то є трошки різні об'єми.

То ж у мене є питання, чи хтось знає аналоги тут? Актара має перевагу - нею достатньо полити грунт і вона проникне в рослину. В результаті рослина буде захищена як мінімум на 4-6 місяців. І ніякого оприскування, ніяких крапель в очах та легенях, ніякої небезбеки для домашніх тварин..
---
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Тлю нищить любий мильний розчин з Рено чи Ом Депо ,від щитівки я вже всі місцеві магазинні засоби перепробував нічого не помагає єдиний спосіб це протерти листя слабим алкоголем або горілкою з інтервалом в тиждень разів три ,алкоголь висушує панцир та паразит гине але його кладки можуть лишитися у землі тому процедура багаторазова.А взагалі я виношу літом усі рослини на двір і природа сама "очищує" їх, ззовні набагато більше різних "хижаків" які харчуються комахами.Трохи правда шокова терапія бо різкий
перехід на більш активний ультрафіолет трохи нищить листя але воно відросте за пару тижнів.
Ну і якщо дійсно ваша хімія дієва то закажіть її на тому-ж Ібеї. Хоча від щитівки вона вряд-чи допоможе.

https://www.ebay.com/itm/Aktara-insecti ... SwrNlZxTGP

До речі якщо є місце та бажання можу дати декілька пагонів чорної смородини місцевої ,родить просто шалено з декількох кущів можна відро зібрати.Ну це ближче до весни вже варто планувати.
Востаннє редагувалось 27 жовтня 2017, 08:06 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Alex Geneve писав:Твзагалі я виношу літом усі рослини на двір і природа сама "очищує" їх,
А у мене якраз так набираються різного “свинства“. :smile: Гібіскус виносити на літо перестала. А щитівки позбулася, побризкавши кілька разів розчином Hertel multi biodegradable. Пропорції не пам“ятаю, наливала на око. Ну, води більше. :) Ніякі інші засоби не допомагали. Бризкала щедро. І листя, і стовбур, і стебла. В землю також трохи попало. Правда листя спалила, воно таки опало, але потім нове виросло, і поки що (стукаю по дереву) все чисто.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Alex Geneve, Мені також можуть передати з України :)
Ту таке питання, може є якісь місцеві неонікотиноїди...

Nadia,
те саме... Кожного року виношу на сонце і отримую купу зарази. Мені здається що спреї в даному випадку це просто марна трата часу. Краще системні інстектициди які проникають в кожну клітину рослини і роблять і захищають рослини з середини.

Можливо я попрошу щоб мені з україни передали кілька пакетиків. Може комусь ще треба то дайте знати, замовлю побільше :)
---
Artem
Повідомлень: 1
З нами з: 27 жовтня 2017, 15:11

Повідомлення Artem »

Мій перший пост на цьому форумі :) , дякуючи Alex Diamantopulo. Мій знайомий цього року забрав всі листки мого ревеню. Він робив натуральний пестицид з нього і дуже був задоволений результатами. Ось рецепт я знайшов на укр мові. Я перепитаю який саме він рецепт використовував і дам вам знати
http://demisroussos.net/jak-zrobiti-nat ... a-revenju/
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Alex Diamantopulo писав:Alex Geneve, Мені також можуть передати з України :)
Ту таке питання, може є якісь місцеві неонікотиноїди...

Nadia,
те саме... Кожного року виношу на сонце і отримую купу зарази. Мені здається що спреї в даному випадку це просто марна трата часу. Краще системні інстектициди які проникають в кожну клітину рослини і роблять і захищають рослини з середини.

Можливо я попрошу щоб мені з україни передали кілька пакетиків. Може комусь ще треба то дайте знати, замовлю побільше :)
Наскільки я знаю у Квебеці заборонені для роздрібного продажу пестициди та гербіциди.Закон там якійсь явно "мутний" бо для продажу заборонено а використання не заборонено,от-же у Штатах можна купити хімію і користуватися тут,що і використовують місцеві "спеці" по паразитам.
А що саме з "зарази " отримують ваші рослини на дворі.В загальному це усе навпаки,у хатніх умовах у паразитів більш комфортніші умови ані-ж на дворі.Тіж самі сталі температура та вологість збільшують імовірність усіяких "хвороб" ну і звичайно
відсутність нормального освітлення та повітрянного руху.В мене ще ніразу не було суттєвих проблем з рослинами на дворі хоча виношу їх на початку травня а заношу у кінці жовтня.Ну це приблизно адже рік на рік не приходиться.Я коли виношу рослини обробляю їх мильним розчином а коли заношу до добре промиваю зі шлангу а потім теж обробляю мильним розчином.Після такої "зовнішньої" терапії рослини стають більш сильніші,листя сочніше,яскравіше та густе адже зовнішне середовище більш природне для рослин ані-ж хатні умови.
Востаннє редагувалось 28 жовтня 2017, 08:11 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Artem,
дуже радий тебе бачити тут! :)
Тут багато різних тем, сподіваюся тобі буде цікаво в нашій маленькій компанії.
Дай знати що за рецепт і я спробую, лишнім точно не буде.

Alex Geneve,
Я думаю вся справа в кількості світла та температурному режимі. А ще у вас в районі мабуть мало всяких паразитів :) На рахунок законів, я знаю що використання не заборонене, але таке відчуття ніби я збираюсь перевозити наркотики.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Та ні як наркотики воно явно не трактується тим більше зі Штатів його тоннами возять фірми що займаються жардінажем.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Alex Geneve, про наркотики то я пожартував :) Просто мене дивує така політика. Не продають неонікотиноїди, зате продають інші інсектициди небезпечні для бджіл та не надто ефективні проти шкідників.

Тепер що до тих інсектицидів які ви можете легко придбати в будь якому магазині (Rona, Canadian Tire, etc.).......................................................................
ДУЖЕ багато крапок бо хочеться матюкатись.

По перше, більшість з цих спреїв містять Піретроїди. Ці речовини є смертельними для Бджіл (по цій жде причині заборонили неонікотиноїди) і можуть бути смертельними для котів при певних дозах
По друге, це звичайнісіньке мило яке продають за ціною в 10-13 доларів за спрей. Сама пляшка і спрей супер низької якості. Спрей працює тількив режимі Stream і його вистачає лише на кілька квітів. Оприскувач постійно протікає то ж треба бути обережним і використовувати перчатки.
Я просто не уявляю собі як ним можна покрити рослини висота яких більше метра. Просто не реально. Ви скорше повністю себе обляпаєте цим шлаком і пів квартири, а ніж саму рослину. Дуже не раджу використовувати це вдлома, квіти треба обов'язково винести на свіже повітря. Запах, м'яко кажучи, смертельний. То ж і взимку це шлако-мило використовувати не вийде.

Я купив Safer's End-All Miticide/Insecticide/Acaricide і дуже про це пошкодував, майже 14 доларів викинутих на вітер.
Я підозрював що так буде, але хотілося ж спробувати. Інші люди також пишуть що воно не діє на багато шкідників.
safers01.jpg
safers01.jpg (238.38 Кіб) Переглянуто 4050 разів
safers02.jpg
safers02.jpg (201.42 Кіб) Переглянуто 4050 разів
safers03.jpg
safers03.jpg (125.74 Кіб) Переглянуто 4050 разів

Not safe for bees, deadly for cats because of Pyrethrins, useless against many bugs.
Spray leaks badly... Waste of time and money.

Такий коментар я залишив в магазщині і Вам раджу хоч якось реагувати на те лайно яке нам впарюють.

Цим виродкам які роблять страшні гроші на звичайному милі та відходах треба давати відпір. Корпуція просто уже з усі дір лізе.
---
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Я вже казав що перепробував усю хімію проти комах що тут продається, так в реалії це звичайне мило,тлю воно нищить а ось щитівку чи кліщів ні, не кажучи вже про японського скарабея,його взагалі ніщо не нищить тільки фізичний сбір допомагає.Місцеві скарабея палять запальничкою для барбекю або пилососом збирають , ось така "весела приблуда" приливла років п"ятнадцять тому з Японії.Так що про те що в моїй місцевості менше усіляких паразитів це ви помиляєтесь.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”