Місцеве телебачення

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Місцеве телебачення

Повідомлення 0de55a »

Є питання по місцевому телебаченню. :dash:

Що є: якісний смарт ТВ (4К, підтримка стріму, будь-якого формату відео, вбудований браузер, магазин додатків), швидкий і стабільний інтернет, кімнатна антена. Також маю: Netflix підписка, 8 каналів ТБ на антені.

Чого бракує: місцевих (+США) каналів. Але саме "наживо" телеканалів, а не тільки фільмів/мультфільмів/сереалів, що є на Нетфлікс.

Що не підходить: різне безкоштовне IPTV без гарантії якості, торрент ТВ чи KODI.
Що цікавить: discovery, national geographic, Fox, NHL, NBA, тощо.

Друзі запропонували сервіс, що є достатьно популярним в Україні, хоча він і працюює тільки з українськими IP. Це не є проблема, але там переважна більшість каналів вже перекладена.
Згоден платити помірну ціну за якісне IPTV, чи додаток до ТБ, що підтримує показ північно-амереканських каналів.

Отже, що товариство може порадити?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Місцеве тв. вряд чи є у стрімі що до усіляких діскавері то знайомий юзає ось цю компанію , каже що ніяких пробем нема на рахунок якості.

https://www.ottclub.cc/
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Дякую. Але здається, що там переважна кількість російськомовних каналів.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

0de55a писав:Дякую. Але здається, що там переважна кількість російськомовних каналів.
Ну і ? Ви що на цьому наголос ставите ? Там також є опція вибору де ви можете вибрати те що хочете.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Я не побачив у зазначеному переліку каналів на сайті ottclub посилання на мову телеканалу. Але припускаю, що переважна кількість з них російськомовна. Але якщо це не так, то буда вдячний за пояснення.
Я шукаю оптимальний шлях для перегляду північно-амереканських телеканалів. Цікавлять саме англомовні та франкомовні канали без перекладу. Це буде IPTV, кабельне, супутникове або інший варіант - залежить від вартості, кількості та якості цих каналів. Тому і звертаюсь до форумчан, щоб дізнатися про оптимальний варіант.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Я не цікавлюся телебаченням тому не знаю які мови там є ,те що українські канали україномовні а також discovery, national geographic, Fox, ,bbc англомовні скоріш усього.Просто візьміть пробну безкоштовну версію та подивіться що вибрати.А взагалі по вашому запиту не зрозуміло чому не взяти той-же відеотрон чи белль з відібраним пакетом та дивитись і місцеві і штатівські і європйські канали.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

хтось користується IPTV?
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Так, звернутися до кабельного провайдера найлегший і найдорожчий варіант.
В того ж Bell базовий пакет, якщо уважно придивитися до тексту в мелнькому шрифті, коштує від 40 до 103 доларів на місяць.
Ось перелік каналів провайдерів: Bell. В цей переліки також входять і безкоштовні канали. Проте, там не має багатьох "пізнавальних" каналів, але є купа новинних, спортивних, розважальних - що також цікаво.

Videotron- базовий пакет коштує від 43 доларів на місяць. Це включає 10 CHANNELS OF YOUR CHOOSING + HD Basic. Що входить до HD Basic невідомо, бо не знайшов на сайті перелік каналів.

Є також безкоштовні канали, що доступні через веб-сайти відповідних каналів. Наприклад: TVANouvelles, France24, CBC, тощо. Для деяких американських ТВ сайтів, потрібно мати американьский IP для перегляду каналу "наживо" . Так само, як для перегляду деяких українських каналів на їх сайтах - потрібно мати український IP.

OTTClub - від 5 до 10 USD на місяць. На 3 дні дають безкоштовне тестування.
В переліку "Зарубежные каналы" - деякі канали з України, Беларусі, Казахстану, Ізраїлю та Прибалтики.
Всі позновальні канали (Discovery, National Geographic, etc.) - російськомовні.
Новинні канали - BBC, CNN - англомовні. Решта - російськомовні. Цифрова якість досить висока.

Тепер як би все те ж саме, але замість россійських каналів та російського перекладу мати місцеві канали та оригінальне мовлення, то було б файно :wink:
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

таке враження, що у місцевих телеканалів схема заробітку дещо інакша...

якщо наші заробляють на рекламі, то ці на продажу прав на ретрансляцію кабельним операторам...

тому їх і не стрімлять....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Bebe
Повідомлень: 1
З нами з: 17 жовтня 2017, 14:00

Повідомлення Bebe »

За ті п"ять років що ми в Канаді наразі жодного варіанту знайти американсько/канадське телебачення окрім як підключитись до офіційного провайдера я не знайшов, тому користуюсь кімнатною антеною для новин та мультиків на французській/англійській на вихідних (причому в мене ловить стабільно лише 4-5 каналів, бо живу на першому поверсі) а фільми і пізнавальні канали дивлюсь по IPTV. Той сервіс, що тут щойно порекомендували (OTTCLUB) - геніальний, бо немає абонплати! Я вже на нього підписався і ввечорі налаштую телевізор. З урахуванням того часу, скільки я дивлюсь телебачення та вартості перегляду мені на місяць буде коштувати всього декілька доларів!
0de55a писав:Так, звернутися до кабельного провайдера найлегший і найдорожчий варіант.
В того ж Bell базовий пакет, якщо уважно придивитися до тексту в мелнькому шрифті, коштує від 40 до 103 доларів на місяць.
Ось перелік каналів провайдерів: Bell. В цей переліки також входять і безкоштовні канали. Проте, там не має багатьох "пізнавальних" каналів, але є купа новинних, спортивних, розважальних - що також цікаво.

Videotron- базовий пакет коштує від 43 доларів на місяць. Це включає 10 CHANNELS OF YOUR CHOOSING + HD Basic. Що входить до HD Basic невідомо, бо не знайшов на сайті перелік каналів.

Є також безкоштовні канали, що доступні через веб-сайти відповідних каналів. Наприклад: TVANouvelles, France24, CBC, тощо. Для деяких американських ТВ сайтів, потрібно мати американьский IP для перегляду каналу "наживо" . Так само, як для перегляду деяких українських каналів на їх сайтах - потрібно мати український IP.

OTTClub - від 5 до 10 USD на місяць. На 3 дні дають безкоштовне тестування.
В переліку "Зарубежные каналы" - деякі канали з України, Беларусі, Казахстану, Ізраїлю та Прибалтики.
Всі позновальні канали (Discovery, National Geographic, etc.) - російськомовні.
Новинні канали - BBC, CNN - англомовні. Решта - російськомовні. Цифрова якість досить висока.

Тепер як би все те ж саме, але замість россійських каналів та російського перекладу мати місцеві канали та оригінальне мовлення, то було б файно :wink:
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Той сервіс, що тут щойно порекомендували (OTTCLUB) - геніальний, бо немає абонплати!
Не знаю, як щодо геніальності у наданні послуг IPTV, але сервіс цей не безкоштовний.
Тестовий період надається лише на 3 доби. Ось перелік каналів та їх вартість:
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

та облиште ,100 баксів у рік за той же медіум це смішна ціна у порівнянні з тим же Белем що лупить 100 баксів у місяць за базовий пакет а якщо хочеться чогось іншого то усі 140-160 баксів буде.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

,100 баксів у рік за той же медіум це смішна ціна у порівнянні з тим же Белем
Добротворцю, не має питань, як витрачати гроші. Більш того, маю купу радників щодо того, як заощадити гроші. ;)
Але повернемося до початкової теми - яка є ваша раціональна пропозиція?
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

В мене є кабель за який не плачу, лише інтернет беру. Якісь там 5-7 безкоштовних каналів показували, мені досить щоб чути місцеву мову. 17 жовтня канадські канали перейшли на цифровий формат і все зникло. Хто знає як це безкоштовно можна вирішити? Або як можна через інтернет дивитися місцеве телебачення, бажано за допомогою Samsung Smart TV
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Зазвичай тб кабель від Белл і Відеотрон йде в пакеті з інтернетом. Тому якщо ти думаєш про кабель, то треба і інтернет провайдера змінити.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

vip писав:В мене є кабель за який не плачу, лише інтернет беру. Якісь там 5-7 безкоштовних каналів показували, мені досить щоб чути місцеву мову. 17 жовтня канадські канали перейшли на цифровий формат і все зникло. Хто знає як це безкоштовно можна вирішити? Або як можна через інтернет дивитися місцеве телебачення, бажано за допомогою Samsung Smart TV
Два шляхи,купити новий телевізор або купити приставку-конвертор до старого,місцевих каналів у стрімі нема.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”