Форуми vs Facebook

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

San-Frankivsko
VIP
VIP
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Пам‘ятаю, Цукерберг якось обмовився, що основною проблемою соцмереж є профілі-боти із бот мереж... на той час, він оцінював їхню к-сть в р-ні 60-70% від загальної кількості ...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
bebyk
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення bebyk »

Alex Diamantopulo писав:Це якось неочікувано... Тепер точно хтось має написати щось хороше про фейсбучик.
На Фейсбуці теж багато плюсів. Наприклад: Форум - доволі закрита спільнота. А на Фейсбуці пост може вистрілити й поширитися ледь не всім ЮАнетом.

Хоча мінус обертається й плюсом, якщо подивитися під іншим ракурсом: про те, що Форуми не мають тої "тунельності", притаманної майже всім соцмережам - говорено-переговорено. Тому я останнім часом сиджу на редіті та інших форумах, де частіше можна стріти альтернативну точку зору.

Але найцікавіше цьогоріч - що Фейсбук навесні оголосив про новий редизайн, де центральним простором будуть групи. Тобто по суті Фейсбук вирішив посилювати форумний аспект соцмережі.

Цукерберґ у презентації аргументував це тим, що люди втомилися від відкритості, оголеності соцмереж, бажають приватності (хахах, на ФБ). А групи мають об'єднати людей за інтересами, які до того ж не такі відкриті, бла-бла-бла, тимчасом особисті сторінки стануть більш особистими.

Коротше кажучи, форуми - новий тренд. Вже й не дивуюся, чому я раптом 2019 почав сидіти на форумах, де востаннє активно бував ще в 2000-их (якщо не рахувати АІБ).
smisha
VIP
VIP
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 199 разів

Повідомлення smisha »

Як вам таке?

Facebook documents show how toxic Instagram is for teens, Wall Street Journal reports

https://www.cnbc.com/2021/09/14/faceboo ... s-wsj.html
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Дякував (ла): 265 разів
Подякували: 106 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, хіба можна було очікувати щось інше від них? :)
Надзвичайно брудний хід. І типу фб не так погано впливає на на людей (будь якого віку) як інста... Звісно ж.
---
com
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення com »

Фейсбуком та іншими мережами не користуюсь. Не можу знайти український форум медичної тематики. Вірніше, знайшов одеський, але він без цивілізованих правил. Тобто модератор може все, користувач нічого. Скаржитись немає кому і як.

Чи є канадійський англомовний може? Але слабо володію англійською.
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Дякував (ла): 265 разів
Подякували: 106 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

com, насамперед хочу попросити у вас побачення за те що назвав спамером, думав ви один з них 😖
Наскільки я знаю медична тематика поширена на reddit. Звісно ж то англомовні форуми, тому англійська знадобиться.
---
smisha
VIP
VIP
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 199 разів

Повідомлення smisha »

Фабрика для заробляння грошей, яка крім того згубно впливає на дітей. Не ходіть на Фейсбук.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”