Питання та роздуми щодо дорожного покриття в різних місцях

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Питання та роздуми щодо дорожного покриття в різних місцях

Повідомлення Alex Diamantopulo »

 ! Повідомлення з: moderator
Серія повідомлень відділена з теми про акртичні повітряні маси як офтоп. Перейменовано в "Питання та роздуми щодо доріжного покриття в різних місцях"
Пощастило оминати ями. Я щодня на сороківці по 29км проїжджаю і коли сніг зійшов то там були страшні ями. Страшенні ями на Pie IX, просто жахливі ями які інколи не об'їхати. Saint-Michel який вже другий рік переривають ближче до 40 знову весь в ямах і латках.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ями є, проте весною більшу частину ремонтують. А після зими воно знову з'являються. Колообіг ))
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Хто не бачив ям? Я не так давно диск погнув на не великій швидкості і думав шо вся машина провалитсья в ту прірву на Pie-IX. Ями всюди і не треба триндіти :evil:
Востаннє редагувалось 26 лютого 2018, 03:22 користувачем Alex Diamantopulo, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Матюки
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ну по-перше, ями не всюди
на Ріе-ІХ ніколи не їздив. а взагалі прошу фото ями в студію. бажано з тортом посеред ями. або хоча б пошкоджень авто.

недавно їздив на таксі в сторону паралельно північному берегу - так на трасі там були фрагменти, де гупало добряче ближче до лівого краю.
тобто десь вони таки є тут, але масштаби і глибини не ті.
той хто по українських дорогах від"їздив і машину не розбив - того по ідеї можна в раллі по бездоріжжю відправляти .... тобто в Україні теж є хороші дороги, але то тільки геть нові, яких як кіт наплакав.

я бачив тут місця де ям взагалі немає, бачив де покриття, як шкіра після вітрянки. але дороги, що як картоплина хрущами поїдена, я тут взагалі поки що не бачив.
за містом на авто взагалі не був, може хто був і там бачив?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

За містом дороги кращі ніж в Монреалі, на мою думку.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

ой ну таке! Стану посеред піньова і буду фоткати мінометні воронки. А краще прямо посеред сорокової стану яку уже згадували не злим тихим. Серйозно шо в гугл релігія не дозволяє зайти?
Міша ти правий за мтл дороги не такі погані. А вот погода там така ж.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, спеціапльно для тебе:


Ну і я ще в окрему тему скоро запощу свій досвід з фото...
Коротко: по серед Pie-IX була величезна яма в яку я попав і розфігачив собі колесо. Метрів 20 від ями все всипано кришками для колес (hub caps) і пластмасою від бамперів.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Ого! Нічого собі.... :facepalm:

А якась структура типу Укравтодору в яку поскаржитись можна? Хто знає взагалі чи різні структури відповідають за локальні дороги та за міжміські траси? Бо в мене склалось враження, що дуже сильно залежить від району...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

На скільки я знаю, иіські дороги знаходяться на балансі міста, за межами міста - на балансі провінційного або федерального урядів.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Я так розумію, що авторути в межах міста (20, 13, міжканадська, 15, 520, тощо) теж на балансі уряду (провінційного чи федерального), а не міста.
Просто наскільки я розумію в кожного району є своє самоуправління і якийсь бюджет. Тобто ремонт геть локальних доріг (не автотрас) залежить від локального управління району. Чи ні?
Взагалі пропоную окрему тему відділити про дороги і їх ремонти, що скажете?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Так і є, утриманням доріг федерального чи пррвіеційного значення займаються відповідні уряди. До прикладу мостом Шамплен опікуються федерали.
Створюйте тему, побачимо що народ скаже.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Народ буде мати де поматюкатись... ))))
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Ну мабуть "поматюкатись" варто взяти в лапки. Це більше як поділитись досвідом, спостереженнями, спробувати знайти конструктив чи рішення.

Загалом в різних районах Монреалю якість покриття може різнитись. Думаю на це крім можливо якихось інших факторів впливають ще й різні перепади температури (коли один день плюсова температура і сніг тане, а потім -10 і все замерзає, потім знову сніг іде, потім знову тане і знову замерзає... і таких серій може бути багато). Плюс це острів - грунти місцями можуть рухатись.

На автотрасах якість як правило хороша. Особливо мені подобається технологія як кладуть нові зараз траси - видно що бетонка, по дорозі пройдено якимось чи то грейдером чи іншим промисловим авто, що бетон зрізає (суцільні паралельні руху авто лінії лишає)... В результаті з"єдань взагалі не відчуваєш як їдеш... Якби так зрізали наприклад на певних бетонних відрізках траси Київ-Ковель - то взагалі безшумно авто б їхало, а не всі з"єдання рахувати (якщо той бетон взагалі так можна зрізати)...

Мені от цікаво як відрізнити дорогу, що на федеральному балансі, і дорогу, що на провінційному... Це якось по номеру визначити можна? Тризначні числа на провінційному і двозначні на федеральному? Є якийсь сайт, список чи принцип нумерацій?
Також як взнати чи дорога в місті на утриманні міста чи району міста? Тобто до кого звертатись якщо є питання? Може є якийсь сайт?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Qui gère le réseau routier?
https://ici.radio-canada.ca/nouvelle/32 ... c-qui-gere
le gouvernement fédéral n'a rien à dire dans l'entretien ni la construction des infrastructures, à l'exception des 500 km de route dont il est responsable au Québec. Ces rares chemins mènent généralement à des parcs, des lieux historiques ou des aéroports, tous des compétences du fédéral.
Траса 40 - це федерали. Також вони утримують деякі мости.
SmartSelectImage_2019-02-22-23-11-31.png
SmartSelectImage_2019-02-22-23-11-31.png (76.67 Кіб) Переглянуто 4753 разів
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”