"Навчи мене танцювати" (Teach me to dancе)

Відповісти
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

"Навчи мене танцювати" (Teach me to dancе)

Повідомлення San-Frankivsko »

Хтось може дорікнути, що я забагато пишу про дискримінацію і поневіряння ранніх українських емігрантів в Канаді, і мабуть, матиме рацію. Але я намагаюся правдиво зображати життя і побут наших людей в перші роки 20 століття в Канаді, і ті перші роки, та що там, десятиліття не були простими. Здається, я десь писала, що якийсь час тому робила інтерв'ю з відомою канадською науковицею, професоркою-лінгвісткою українського походження, і вона розповідала про досвід цькування, обзивання образливими іменами в школі, висміювання українського походження. І ми говоримо в даному випадку про пізні 1960-ті рр, про серце українського сегменту поселень - Манітобу.

До вашої уваги, друзі, короткометражний фільм "Навчи мене танцювати" ("Teach me to dancе"), зроблений Канадським Комітетом кіно у 1978 році. Один з моїх улюблених фільмів, бо в дуже добрій, теплій формі, через спийняття дівчинки-підлітка, передає сумну реальність, з якою щодня стикалися українські переселенці.

Кому цікаво більше про різні аспекти історії і пригоди українців в Канаді, запрошую долучатися
https://www.facebook.com/groups/368571147828922
#насвоїйнесвоїйземлі

Устя Стефанчук

Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Історія Української Канади”