Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Деколи в хорошу погоду і з обмеженнями covid-19 важко знайти гарний парк де б не було купу народу.
Ось непоганий варіант в Квебеку, досить близько до Монреалю: Parc de l'Île-Lebel
Досить велика площа з маленькою ближньою парковкою та великою парковкою в 3 хвилинах від парку. Є де пройтись, побігати, побавити дітей.
Є Тулаети, столики та лавочки. Є місця де можна посмажити щось смачне :)
Звісно ж парк не буде пустим завдяки ковіду, але місця всім вистачить.

Google maps: https://goo.gl/maps/JCXUKrBLmwVJtGAx9
parc_de_ille-lebel.PNG

Ось так виглядав парк цих вихідних, було досить багато людей:
DSC05462.jpg
DSC05474.jpg
DSC05482.jpg
DSC05498.jpg
DSC05512.jpg
DSC05592.jpg
DSC05665.jpg
DSC05667.jpg
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

А каяки, чи каное, там можна орендувати?
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

А якщо хтось сумує за прогулянкою лісами та горами, то напевно найближча можливість від Монреалю це The Gault Nature Reserve.
The Gault Nature Reserve, owned by McGill University, is located at Mont-Saint-Hilaire and protects more than 1,000 hectares of natural forest.
https://gault.mcgill.ca/en/randonnee-et ... /#a-trails

Так, ближче до Монреалю є Parc national du Mont-Saint-Bruno - https://www.sepaq.com/pq/msb/
Але там фактично до піку гори важко дістатися, бо переважно використовується для лиж. Там трохи піднявся, трохи спустився... :)

А от в Mont-Saint-Hilaire - там дійсно файно - перш за все озеро, дивовижний ліс, гриби, а потім і гори. Ну і Rocky - начебто не багато, всього 400 метрів над рівнем моря та офіційно 3 години зазначені на маршрут - але там такі краєвиди!!!
Most of the well-known summits of the mountain are in the western (open to the public) part. They are the Pain de Sucre (Sugar Loaf), 414 m (1,358 ft) high, the Sunrise, 405 m (1,329 ft) high, the Rocky, 403 m (1,322 ft) high, and the Sommet Dieppe (Dieppe Summit), 371 m (1,217 ft) high as well as Burnt Hill(320 m (1,050 ft) high).[4][8]
Люди беруть с собою їжу, попити, щоб діставшись того міста зрозуміти, чому містечко поперед Mont-Saint-Hilaire назвали Belœil :)
One theory argues that the city derives its name from the view from atop the Mont Saint-Hilaire. According to this theory, in 1693, shortly before receiving the seigneurie from Frontenac, Joseph Hertel and his brother Jean-Baptiste climbed atop the Mont Saint-Hilaire, where, upon seeing the view, Jean-Baptiste Hertel exclaimed "Quel bel œil!", which, in seventeenth-century French, meant "What a beautiful view!". According to this theory, when he was later granted his seigneurie, Joseph Hertel, remembering the exclamation, chose to name it Belœil (beautiful view). The alternate theory states that the name derives from the like-named town in Belgium, with a wide variety of possible links between the two towns.[10]
https://en.wikipedia.org/wiki/Beloeil,_Quebec#Name
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я ніколи там нічого не арендував, але думаю що можна.
0de55a, можеш відокремити твоє повідомлення в окрему тему? :) Або якщо хочеш я це зроблю.
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Та я залюбки. Бо місце дійсно файне. Тільки дай мені перевірити світлини, що в мене є за минулий рік. Був там останнього разу у 2020 з друзями, тому переважно на всіх фото друзі :). Якщо знайду щось цікаве, то можна робити окрему тему. А якщо не знайду, тоді візьму свій D750 та зроблю нові світлини. Тоді і буде окрема тема. Але наразі головне питання поновити linear басейну. Шукаю хто б це зміг зробити. Бо спека наближається :)
Відповісти

Повернутись до “Подорожі”