день св. Валентина (освітній центр "Оберіг")

Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

alysa писав: Ви є один із співзасновників "громадської неприбудкової організації Українського культурно-освітнього центру "Оберіг"?
Це вже "друга частина марлезонського балету"
Не за горами трет"я! :D
Цікаво,а "Зустріч" дотягне до літа? :D
Я взагалі не приймаю участі в "комьюніті-балетах" , і тим більше не маю бажання бути засновником якихось там центрів. Тому що, нажаль, всі ці "балети" не про громаду, а про гроші... - c'est pas mal plate ! :P
ivan.ko
Повідомлень: 69
З нами з: 05 січня 2016, 20:38

Повідомлення ivan.ko »

alysa писав:"Шановні друзі! Щасливі вам повідомити про створення нового Українського культурно-освітнього центру "Оберіг", до складу якого входять наша суботня школа та дві мистецьких школи, а також курси онлайн-навчання "
Опачкі! :) Тепер зрозуміло чого питання видалили.То шо,панове?!Гімназія вже з"їла всі гроші "Зустрічи" и відокремилась? :)
Ера волонтерів закінчилась!Тепер працюємо за гроші! :)
Раніше вчителі працювали без ЗП, як волонтери? ТОбто з батьків не брали гроші за навчання дітей? Чи я чогось не розумію? Бо останній раз коли я їм телефонував, то мені сказали цифру 90$ за місяць.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ivan.ko писав:
alysa писав:"Шановні друзі! Щасливі вам повідомити про створення нового Українського культурно-освітнього центру "Оберіг", до складу якого входять наша суботня школа та дві мистецьких школи, а також курси онлайн-навчання "
Опачкі! :) Тепер зрозуміло чого питання видалили.То шо,панове?!Гімназія вже з"їла всі гроші "Зустрічи" и відокремилась? :)
Ера волонтерів закінчилась!Тепер працюємо за гроші! :)
Раніше вчителі працювали без ЗП, як волонтери? ТОбто з батьків не брали гроші за навчання дітей? Чи я чогось не розумію? Бо останній раз коли я їм телефонував, то мені сказали цифру 90$ за місяць.
ivan.ko писав: Чи я чогось не розумію?
Ви чогось не зрозуміли :D І не перймайтеся.Навчальні (старі школи) завжди були платнимі.
Волонтерами працювали зовсім в інший організації,яка розтворилася під обломками новостворонного об"єднання.
Власно кажучі, всі громадські організації були волонтерськими.
Тому я і кажу- Громада вступила в нову еру :D
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якщо старі школи були платними, нова школа платна, то в чому різниця? Слава богу, на одну більше.
Шоо це за «нова ера»? Не розумію...
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Якщо старі школи були платними, нова школа платна, то в чому різниця? Слава богу, на одну більше.
Шоо це за «нова ера»? Не розумію...
ну то добре що не розумієте.Навіщо вам воно?Хто слідкував за подіями все зрозумів :D
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Завтра, 22 лютого, в залі Св.Софії роблять Свято Св.Валентину. На фб детальніше
Відповісти

Повернутись до “Український Культурно-Освітній Центр Оберіг”