проект "українська аудіокнига"

Модератор: smisha

alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

проект "українська аудіокнига"

Повідомлення alysa »

Друзі!
Українське національне об”єднання та Монреальська Літературна студія з радістю представляють першу українську аудіокнигу, записану в Монреалі:
доктор Аполінарій Паяццо “Наші за границею” видану в 1955 році Монреаль-Торонто

Завантажити:
NashiZaKordonom.mp3
(170.77 МіБ) Завантажено 167 разів

Ви маєте унікальну можливість познайомитися з творчістю та життям канадських українців, які в цьому році відзначають 125-річчя поселення українців в Канаді.І тому, сподіваємося, перша аудіокнига стане містком між українськими поколіннями.
Ми були б раді, якби ця книга стала прикладом і когось надихнула на створення власного твору, і, можливо, відкрила б нові імена талановитих письменників українського походження.
Слухайте самі та надайте можливість слухати своїм друзям та знайомим, надіславши їм аудіокнигу!
Приєднуйтесь та разом з нами пропагуйте і поширюйте українське слово. Ми -талановита нація!І нам є чим пишатися! Українська література має посісти гідне місце серед світових літератур. Наша класика не поступається кращим зразкам іноземної літератури.
Сучасна українська література зробила великий крок у своєму розвитку. Але найкраща книга залишатиметься мертвою, якщо не матиме читачів! Читайте самі і долучайте інших!
Сучасні технології зробили можливим отримати аудіоверсії книжок. Тепер український читач може слухать улюблені книги. Це чудова можливість для літніх людей, яким вже важко читати. Допоможіть їм! Скачайте для них аудійофайл. Навчіть їх, як це зробити! Розкажіть про аудіокнигу!
Підтримайте розвиток україномовного простору! Приєднайтеся до нового некомерційного проекту, мета якого - поширення української літератури!
Долучайтеся до запису аудіокниг, допоможіть українським книгам швидше знайти свого читача!
Звертатися до Vlad Sencov на Фейсбуці або пишіть на адресу літературної студії
litstudiomontreal@gmail.com
Востаннє редагувалось 02 жовтня 2016, 22:43 користувачем Alex Diamantopulo, всього редагувалось 1 раз.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Монреальська літературна студія та Українське національне об'єднання — Монреаль розпочинає некомерційний проект запису українських аудіокниг.

Запрошуються бажаючі до створення української аудіо-книги ( читати українською, вдома, пересилка файлів інтернетом) . Звертатися до Vlad Sencov на Фейсбуці або пишіть на адресу літературної студії
litstudiomontreal@gmail.com
Підтримай розвиток і поширення україномовного простору, приєднайся до нового проекту!
Долучившись до запису аудіокниг ви допоможете українським книгам швидше знайти свого читатча!
Пропагуй українське разом з нами!
Надай можливість людям слухати українські аудіокниги!
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Чи є бажаючи начитати декілько сторінок нової аудіокниги?
Зараз пишемо Дереша Любко "Миротворець".
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Потрібен хтось з хорошою дикцією )) Ви це робите в студії, чи можна записати їх в себе вдома?
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Мене також цікавить технічний процес. Вам який голос потрібен?

UPD: Дайте, будь-ласка, посилання на сторінку Влада Сенцова (можна в приват). Пошук у фейсбуці видає кілька користувачів з таким іменем, незрозуміло, який з них саме той.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Shamrock писав: UPD: Дайте, будь-ласка, посилання на сторінку Влада Сенцова (можна в приват). Пошук у фейсбуці видає кілька користувачів з таким іменем, незрозуміло, який з них саме той.
Я Вам надіслала сторінку Влада.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Потрібен хтось з хорошою дикцією )) Ви це робите в студії, чи можна записати їх в себе вдома?
оскільки це не комерційний проект - робимо як вміємо :) Не діктори,але стараємося.Мета-поширення української літератури + надати можливість слухати українські тексти тим,кому важко читати(наприклад,людям похилого віку).
Кожен робить вдома,на своєму компі,за допомогою программи диктофон.Записаний уривок надсилають Владу.який збирає все в книгу.
Як показала практика,уривок з 4-6 сторінок записується десь за пів-години.
Отож,якщо маєте натхнення і вільний час -приєднуйтесь.
Звертайтесь до мене,я розподіляю сторінки для запису
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

було б також цікаво казки для дітей так записувати
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ozi писав:було б також цікаво казки для дітей так записувати
ми зараз працюємо на книжками для дорослих.
Але якщо знайдуться бажаючи,які будуть паралельно з нами, записувати для дітей-ласкаво просимо.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

не знаю... пробував слухати аудіокнижки - але мені не сподобалось. читати можна набагато швидше ніж слухати. плюс читати корисно для мозку. під слухання в мене виходило тільки засипати.

до речі може вам стане у нагоді:
http://toloka.to/f185 - тут багато вже є, можна запозичити,
http://torrents.net.ua/forum/index.php?c=35 - і звідси теж можна
щоб два рази те саме не озвучувати, можна скопіювати
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ozi писав:не знаю... пробував слухати аудіокнижки - але мені не сподобалось.
проект був запропонован людиною яка цілий день за кермом.У кожного свої потреби
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

а, якщо для водіїв - то розуміло. тоді дійсно так краще
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я трохи сумніваюсь в підході . Якщо одна й та сама книжка буде ощвучена різними голосами, то це буде не зовсім логічно. Якщо немає змоги зробити це одним і тим самим людям, то може краще зібрати гроші і замовити це в когось хто стдить на сайті Hurtom.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Я трохи сумніваюсь в підході . Якщо одна й та сама книжка буде ощвучена різними голосами, то це буде не зовсім логічно. Якщо немає змоги зробити це одним і тим самим людям, то може краще зібрати гроші і замовити це в когось хто стдить на сайті Hurtom.
1) якщо Ви хочете участвовать в проекті і маєте можливість записати всю повість одним голосом-будь ласка!Ми Вам будемо вдячні.
Багатоголосність-це змушено.Люди вкладають стільки часу,скільки можуть собі дозволити
2) Ви можете організувати варіант який запропонували -організуйте збір коштів і замовте на сайте.А ми надамо Вам можливість,ящо Ви будете мати в цьому потребу,і будете мати бажання поділитися результатом,викласти записану книгу для інших
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Мене більше цікавлять дублювання фільмів і переклади на українську. Якщо немає змоги записати одним голосом/голосами, то може краще озвучити якісь короткі новели, що буде під силу одній людині.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Побачила світ друга книга нашого проекту Аудіокнига Audio Book. Цього разу ми пропонуємо нашим слухачам три повісті сучасного українського письменника Любко Дереша.
Запис здійснено за виданням "Миротворець", Видавництво Анетти Антоненко, 2015 року.
Команда Montréal littéraire-Монреаль літературний щиро вдячна Анетті Антоненко та Українському національному об'єднанню в Монреалі за спонсорську підтримку проекту.
Щира подяка всім хто взяв участь в начитуванні тексту.
Особлива подяка Vlad Sentsov за технічну підтримку проекту.
http://www.e-link.co/audio-books/
Поширюй разом з нами українське!
Відповісти

Повернутись до “Література”