Юрій Луканов: роман про карколомні пригоди журналіста на війні

Модератор: smisha

Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Юрій Луканов: роман про карколомні пригоди журналіста на війні

Повідомлення smisha »

Юрій Луканов видає роман про карколомні пригоди журналіста на війні. 
https://novynarnia.com/2020/09/02/yurij-lukanov-vydaye/
ПРО ЩО РОМАН. У цьому творі, який має робочу назву “Безсилля Волковського” (найімовірніше, вона буде змінена) відображено, як мій власний досвід, так і досвід багатьох інших журналістів.
Роман складається з низки карколомних історій, які переживає головний герой — журналіст на прізвище Волковський. Він не лише не лише висвітлює війну, а й витягує у Криму з полону французького колегу. Це відбулося завдяки винахідливості Волковського і його друга, донецького журналіста авантюрного Сергія Сухобокова.
Але незабаром війна приходить на Донбас, і ось уже Сухобоков у полоні. Волковський відправляється його виручати, і упс — сам потрапляє в полон. Вони постають перед моральним вибором: збрехати на користь російської пропаганди і вийти на волю, чи зберігати мовчанку та залишатися в полоні з ризиком для життя і здоров’я.
Волковський також волонтерить для української армії. І так само втрапляє в історію, мусить виконувати взяті на себе зобов’язання з лікарняного ліжка. По ходу у нього зав’язується роман з іноземкою, словесні сутички з “втомленими від війни” тощо.

Ще я вирішив включити у книжку три фантасмагоричні оповідання. Дія в них відбувається в Україні, яка в погодилася прийняти до себе “ДНР/ЛНР” на умовах автономії. Які жахи після цього виникли — ви можете прочитати в одному з оповідань під назвою “Знайти убивцю Фільова”.

Передмову до роману написав відомий політолог британець українського походження Тарас Кузьо, який знає ціну цій війні, бо бував у зоні бойових дій і опублікував документальну книжку про війну Путіна проти Росії
Відповісти

Повернутись до “Література”