Купили чорний ровер мені.

Модератор: Alex Geneve

Відповісти
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Купили чорний ровер мені.

Повідомлення Alex Geneve »

І моя мама, і тато вже купили
Чорний ровер мені,
Він так блищав і літав,
І я щаслива була.
А мій ровер був чорний,
І я щаслива була.
Віка Врадій (альбом "Америка i голi баби")

От-же в Монреалі починається сезон для велосипедистів. Для декого це тако-ж питання купівлі ровера. У Монреалі дуже великий вибір магазинів та місць де можна придбати "двух колесного друга". Але спочатку треба визначитись як ви будете використовувати вело. Якщо це ваш постійний транспорт під час сезону то не варто купувати відомі бренди з ціною від 700 долларів і вище.Звичайно такі вело більш зручні,легші та комфортніші але вони є підвищенним ризиком крадіжки, бо професійніі злодії добре розбираються у брендах.
Тому навіть добре пошарпаний Trek, Cannondale чи Specialized можуть бути вкрадені у перший день а якийсь Supercycle з Шини практично новий простоїть тиждень "символічно" прикутий "ланцюжком" з Доллорами біля станціїї метро і ніхто на нього не позариться. Для пересічного користувача не має сенсу купляти дорогий вел за-для пересування по місту на дистанції в 15-20 км.Взагалі можна скористуватись КІЖІЖІ та купити для таких цілей потриманий аппарат за 25-30 каксів у майже робочому стані та самому його "підрихтувати". Оптимальна опція "вело з супермаркета"" це Спорт-Єксперт чи Шина, Валл-Мартівські вели вже давно мають символічне звання вело.
У випадку якщо ви не використовуєте вело постійно, не лишаєте його без догляду більше 15 хвилин та цінуєте своє ніжне тіло то вам дорога у вело-бутік,ціни там звичайно починаються від 700 каксів і практично не закінчуються але ви отримаєте дійсно вел а не якір для баркасу. Вел який буде підігнаний під ваш ріст, стиль їзди, дистанції покатушок та інше. До того-ж у вело-бутіку можна знайти любий інструмент для ремонту та запчастини,чого у Шині немає або дуже лімітовано.
Можна знайти пристойний аппарат і на КІЖІЖІ за символічну ціну,але майте на увазі що вел може бути крадений і можливо у період його єксплуатації у вас буде нагода зустріти його бувшого власника,не завжди бувші власники виявляються "добрими самаритянами" можна сказати практично ніколи.А на зустріч нагода є завжди бо Монреаль це велике село. Тому не "ведіться" на супер низьку ціну адже "бесплатний сир буває тільки в мишоловці".
Іноді звичайно бувають сюрпризи на зразок переїзду,гараж-сейлу чи інших причин коли власник продає вело за символічу ціну.Ну або-ж він не знає вартості вела.Іноді італійський вел 50-60 років виготовлення з повним комплектом Кампи з 10 скоростями може коштувати 3-4 шуки каксів що єквівалентно сучасному вело з бутіку фулл-карбон. Але такі "сюрпризи" скоро купляються спекулянтами для перепродажу,вони постійно контролюють сайти оголошень.

Вдалого усім сезона та менше пробитих колес.
Відповісти

Повернутись до “Львівський Ровер”