Вело-сервіс.

Модератор: Alex Geneve

Відповісти
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Вело-сервіс.

Повідомлення Alex Geneve »

У багатьох випадках людина яка виросла на пост-совковому просторі розуміється у технічних питаннях досить впевнено і розбере практично любий технічний прилад починаючи від підводного човна классу "Баракуда" і закінчуючи кубіком Рубіка ,використовуючи тільки молоток , зубило та складний кишеньковий ножик.Розібрати звичайно можливо і просто ,а ось зібрати правильно не завжди вдається.Особливо ровер,особливо дорогий ровер .
І тут у нагоді стає спеціаліст а точніше веломеханік.Так це саме він налаштує ваш ровер так що навіть старенький іржавий скрап з Шини чи Марту буде "літати" як ластівка над брутальними ямами монреальських доріг.Саме він переведе бабусю через дорогу та зніме котика з високого дерева.Вело-механік це блискавка,це демон колеса та ланцюга.От же ви звернулися до вело-механіка бо ваш двух-колісний друг захворів ,щось скрипить,щось не працює,щось не змащено.Як працює сервіс у місті Монреалі та околицях я поясню у цьому тексті. Якщо ви звертаєтесь у вело-бутік за технічною підтримкою вам необхідно знати дві речі,підкачати колеса можна безкоштовно і ланцюг міняти не обов"язково.Чому ланцюг треба міняти? У любому ательє є магічна мірочка для виміру зношенності ланцюга.Як вона працює здебільшого мало хто знає а ті хто знають мовчать.З дебільшого при підкачці колеса веломеханік дивиться на ваш ланцюг та як-би ненароком каже "а ланцюг треба міняти,зношений ланцюг", потім бере мірочку робить замір і повторює "да зношений вже ланцюг".Клієнти переважно з розумінням відностся до поради профі і погоджуються на заміну.В середньому в сезон магазин заробляє на заміні ланцюгів 10-15 тонн каксів.У 90% ваш старий ланцюг "пройде" ще два три сезони без проблем.
Сезонний тех-огляд вело бажано робити що весни.У мінімальний комплект за 30-40 каксів входить чистка , змащення та настройка тормозів,скоростей , підкачка коліс .У максимальний варіант за 80-100 каксів входить розбірка,чистка,змащення усіх механічних вузлів вело,заміна тросів,підшипників,ланцюга підкачка коліс та контроль натягу шприх.З дебільшого вело-ательє не робляь такі речі зразу,вел прийдеться залишити на декілька днів а у початку сезону на декілька тижнів бо роботи багато.
Якщо ваше колесо пробите і ви звернлися у ательє то не намагайтеся сперечатися з механіком що краще поставити латку ані-ж міняти камеру.Вартість цієї процедури буде однакова а в кінці ви отримаєте нову камеу а не залатану,тим більше у вело-суспільстві є повір"я що використовувати полатану камеру це теж саме що використовувати вживаний презерватив, ну це напевно виробники вело-резини придумали.
Doktor80
Повідомлень: 57
З нами з: 12 листопада 2017, 00:02
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення Doktor80 »

Всім привіт. Можливо хтось десь бачив оголошення про пропозицію роботи веломеханіка (бажано не далеко ІДС)? Цікаво було б спробувати....
і можливо комусь треба підготувати вел до сезону - звертайтесь!
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Це як би перші що попалися а взагалі є до десятка.Такі позиції треба в кінці зими шукати ну і враховувати що платять там не багато.

https://emplois.ca.indeed.com/cmp/Ekkip ... A9lo&vjs=3

https://emplois.ca.indeed.com/cmp/Ekkip ... A9lo&vjs=3

https://emplois.ca.indeed.com/cmp/Allo- ... A9lo&vjs=3

https://emplois.ca.indeed.com/cmp/Allo- ... A9lo&vjs=3
https://emplois.ca.indeed.com/viewjob?j ... =web&vjs=3
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Doktor80 писав:Всім привіт. Можливо хтось десь бачив оголошення про пропозицію роботи веломеханіка (бажано не далеко ІДС)? Цікаво було б спробувати....
і можливо комусь треба підготувати вел до сезону - звертайтесь!
Мені треба передачі настроїти. вел - CCM. Плюс щось в передній вилці поскрипує. Можу на вихідних десь пересіктись чи кудись підкотить. Біля якого метро локація?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Doktor80
Повідомлень: 57
З нами з: 12 листопада 2017, 00:02
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення Doktor80 »

ozi писав:
Doktor80 писав:Всім привіт. Можливо хтось десь бачив оголошення про пропозицію роботи веломеханіка (бажано не далеко ІДС)? Цікаво було б спробувати....
і можливо комусь треба підготувати вел до сезону - звертайтесь!
Мені треба передачі настроїти. вел - CCM. Плюс щось в передній вилці поскрипує. Можу на вихідних десь пересіктись чи кудись підкотить. Біля якого метро локація?[/qu
Доброго дня. Живу на Ile des soeurs. З радістю б подивився вашого "коника". Якщо Вам було б зручно під"їхати на острів - супер. Якщо ні, то тоді в суботу після обіду десь зустрінемось. Ок? :ok:
Doktor80
Повідомлень: 57
З нами з: 12 листопада 2017, 00:02
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення Doktor80 »

to Alex Geneve Дуже дякую за поради і допомогу. :good:
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Doktor80 писав:to Alex Geneve Дуже дякую за поради і допомогу. :good:
Та нема за що .Якщо буде і надалі зацікавленність у цьому плані то на слідуючий сезон можу порадити деякі місця де і робота цікава і грошину можна підняти непогану бо там платять ще й проценти від кожного ремонту.Вони просто набирають механіків у ательє у кінці зими і відповідно у цей час в них вже комплект.Як наприклад тут.

https://cyclepaul.com/

Ви ще можете подивитись у Primeau Vélo . Єріх в принципі може взяти і в середині сезону механіка якщо загрузка по повній.

https://www.primeauvelo.com/?gclid=CjwK ... LEQAvD_BwE

Ну або тут

http://cycleneron.com/?gclid=CjwKCAjwr- ... lMQAvD_BwE
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Doktor80 писав:Якщо Вам було б зручно під"їхати на острів - супер. Якщо ні, то тоді в суботу після обіду десь зустрінемось. Ок? :ok:
Добре, домовились. До Острову Сестер близько мені.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Doktor80
Повідомлень: 57
З нами з: 12 листопада 2017, 00:02
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення Doktor80 »

,
Востаннє редагувалось 08 червня 2018, 23:31 користувачем Doktor80, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Doktor80 писав:мій номер тел. ***
краще таке в особистих повідомленнях писати думаю. телефон записав
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Та ні, чого це :) Людина пропонує послуги, тобто що поганого в номері телефону під рекламою? :)
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

та я ж допомогти хочу...... Вважаю розкидатись телефонами це контрпродуктивно.
для самореклами краще створити підсайт на сервері - це набагато ефективніше, ніж просто набір цифр.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Привіт Doctor80., я відправив тобі повідомлення на емейл. Якзо є час, то в нас є несправний велосипед ))
Відповісти

Повернутись до “Львівський Ровер”