Акція підтримки Надії Савченко 2015.09.28

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Акція підтримки Надії Савченко 2015.09.28

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Наразі мало інфомрації... Викладаю з конметарями і постом з фб сторінки Волонтерської сотні https://www.facebook.com/groups/1558412801045279/ про всяк випадок сюди. Хто бажає приєднатися?
Нажаль я не можу оскільки займатимусь сценою для вистави "Налака Полтавка"...


Акція підтримки Надії Савченко в кількох містах світу: Відень, Берлін, Нью-Йорк, Мадрид, Брюсель, Прага.
Запрошення від випускового редактора на національному телеканалі Newsone, Тетяни Маринової.



Natalia Fedosieieva Как сообщила мне редактор национального канала Newsone Татьяна Маринова, они на каждом митинге-марше, будут выводить стримеров в прямой эфир: Вена, Берлин, Нью-Йорк, Мадрид, Брюссель, Прага. Мы, монреальцы, абсолютно свободны в своем времени. Главное, ...See More

Serhy Madovich Разрешение от муниципалитета? Нас там будет человек 5-6. Не думаю, что нужно какое-то разрешение.
Serhy Madovich Обычно на шествие надо разрешения или на массовые мероприятия. Но можно уточнить в мерии. Надо знать точную дату и время.

Natalia Fedosieieva Представитель муниципалитета сообщил мне, что для манифестации на 10-20 человек формального запроса по электронке достаточно. (уже составляю). Устное разрешение получено. Договорились на понедельник, 28 сентября, с 18.00-19.00, Phillips Square. У кого вопросы или комментарии, сообщите в ближайшее время, потому что надо уже составлять ивент акции и публиковать.

Natalia Fedosieieva Друзі, порадившись з членами групи, було вирішено змінити дату й час проведення на неділю, 27 вересня, о 10 ранку, Phillips Square. Від муніципалітету дозвіл отримано остаточно. Приєднуйтесь до акції !
---
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Схоже, організатори створили приватний івент? Я не можу зайти на сторінку події.
Каже, sorry, this content isn't available right now
Як на мене, даремно змінили час і дату події, в понеділок ввечері підтягнулось більше б народу.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Shamrock писав:Як на мене, даремно змінили час і дату події, в понеділок ввечері підтягнулось більше б народу.
Абсолютно згідна. Деякі в неділю в 10-йі ще сплять. :smile: А також в неділю рано багато хто іде до церкви.
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

так як будуть виводити в прямий ефір Newsone.ua - ми орієнтувалися на доступне нам час. Понеділок ввечері-в Україні Вівторок ранку;-)
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

Event вже не приватний
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

https://www.youtube.com/watch?v=FiZydTkuRzM

Сьогоднішні пряме включення з Монреаля (Канада) на телеканалі Newsone.ua (Україна) з акції на підтримку Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченко. Журналіст монреальской радіостанції "Український час" - Наталiя Федосєєва спільно з Волонтерською Сотнею Могреалю.
Вкладення
20150927_113554.jpg
20150927_110159.jpg
20150927_110144.jpg
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Невже хтось дійсно вірить в корисність таких акцій ?... Невже хтось сподівається що російський політикум і тим більше президент звертає увагу на ці акції чи взагалі знає про них ? )))) Здається ці акції більш потрібні тим хто їх проводить , ніж реально допомагають звільненню Надії Савченко.... 8-)
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

Ми віримо що розмови в чатах допомагають ще менше, і іноді краще відривати дупу від дивана :-) І для чого ж нам потрібні ці акції? У неділю вранці? Може ви знаєте?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Я не знаю... Ви самі і розкажіть навіщо вони вам потрібні... :wink:
Востаннє редагувалось 27 вересня 2015, 22:22 користувачем Orlyk, всього редагувалось 1 раз.
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

Для продовження політичного тиску на Рашку з боку Канади, необхідно проводити такі акції постійно. При чому тут хйло і рф?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Савченко відпустять тоді коли про це домовляться Порошенко і Путін... І якщо Вам так кортить в неділю в ранці на когось тиснути, то Ви б краще шли до українського посольства і вимагали у Порошенко домовлятися про звільнення Савченко ...
А з Phillips Square це більше виглядає як така собі невеличка PR акція...
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

Сьогодні і завтра по всьому світу виходять люди на підтримку Савченко. Вони теж щось хочуть? :-) Зроби що-небудь корисне у своєму житті Orlyk. Тобі сподобається :-)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Так принаймі ми нагадуємо... В нанадуванні і тиску суть таких заходів. Шкода що мене не було, валюся з ніг після Наталки Полтавки....

Sent from my SGH-I337M using Tapatalk
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

GoATO писав:Сьогодні і завтра по всьому світу виходять люди на підтримку Савченко. Вони теж щось хочуть? :-) Зроби що-небудь корисне у своєму житті Orlyk. Тобі сподобається :-)
Вже зробив - не прийняв участі у цій фейковій акції і не став піаритися на імені жінки яку тримають в россійській тюрьмі.
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

Не тобі судити. Судити можуть тільки ті, хто щось роблять, а не з висоти дивана дають цінні вказівки. Піар, піар ... крім особистих втрат ці акції нічого нам не дають. Вони дають тільки українцям в цілому.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Orlyk писав: Вже зробив - не прийняв участі у цій фейковій акції і не став піаритися на імені жінки яку тримають в россійській тюрьмі.
сидіти на печі, їсти щі і казати що «всьо плохо» - це дуже по кацапськи. Розслабся, ніхто від тебе нічого не чекає. Українці дадуть собі раду без твоїх порад.
Відповісти

Повернутись до “Волонтерська Сотня Монреаля”