річні звітно-виборчі збори товариства Зустріч

І.Н.Формація
Повідомлень: 24
З нами з: 20 листопада 2014, 00:32

річні звітно-виборчі збори товариства Зустріч

Повідомлення І.Н.Формація »

сьогодні 15-03-2015 о 17.00,у приміщенні Українського Національного Об'єднання 5213 rue Hutchisson Street Montreal Que H2V 4B4 відбудуться річні звітно-виборчі збори товариства Зустріч.

Від Вашої присутності залежить майбутній розвиток організації.Будемо раді бачити всіх Вас.

Разом ми сила!

Управа товариства Зустріч.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Був радий всіх бачити :) Які ваші враження?
---
І.Н.Формація
Повідомлень: 24
З нами з: 20 листопада 2014, 00:32

Повідомлення І.Н.Формація »

Alex Diamantopulo писав::) Які ваші враження?
Дуже погані!
До влади привели чоловіка діректорки новоствореної гімназії.Він нічого із себе не уявляє і ніде себе не проявив.Фактично до влади прийшла його дружина-діректор гімназіїї та ії со-директор(чи як там правильно у гімназіїї ії посада називається)
Тепер "Зустріч" фактично стане "гаманцем" гімназії,чого старалися уникнути старим складом Управи.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Щось мені підказує, що наївно запитувати когось про свої враження, бо мало хто тут про це напише. Дякую І.Н. Формації :)
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

А знаєте чому мало хто напише.... тому, що це мало кого цікавить.... Кого там... куди вибрали... яка різниця... Хто вибрав, той і буде їх слухать на так званих "віче".... :wink:
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

Это был банальный захват власти несколько я понял. Дочерный проект поглотил основной. Через год можно привести с собой кучу друзей и они выберут меня т.е. чужого с улицы или кого-то другого, ещё лучше - врага. Хотя смысла в этом не вижу, через год все само собой развалится. Орлык, тут никто ничего не напишет потому что языки спрятали сами знаете куда :) все всё прекрасно понимают. Невозможно добиться позитивного результата если в ключевых ситуациях поступать по-свински. Удачи тем, кто это читает и ничего не пишет или не говорит.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

І.Н.Формація писав:
Alex Diamantopulo писав::) Які ваші враження?
Дуже погані!
До влади привели чоловіка діректорки новоствореної гімназії.Він нічого із себе не уявляє і ніде себе не проявив.Фактично до влади прийшла його дружина-діректор гімназіїї та ії со-директор(чи як там правильно у гімназіїї ії посада називається)
Тепер "Зустріч" фактично стане "гаманцем" гімназії,чого старалися уникнути старим складом Управи.
Коли я був присутній на зібраннях, чи на "віче" та дивився на те що там відбувалося , мене не залишало стійке відчуття , що все це банально коїлося навколо , як Ви влучно підмітили, "гаманця"... виходить так воно й було... :sarcastic:
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Дорогі друзі.
Хочу висловити Вам вдячність за те, що Ви намагались підтримувати й допомагали мені протягом останнього року.Хочу зазначити що Ваша допомога була вкрай необхідною і корисною.За минулий рік ми з Вами зробили величезну роботу, яка вилилася в неймовірні свята і захопливі проекти.Всі хто був присутній на наших заходах пам’ятають теплу дружню атмосферу і святковий настрій, які наповнювали все навкруги.Ще дуже хочу подякувати моїй сім’ї за терпіння і підтримку, за відірваний від них час і сили, за натхнення і сили працювати далі.
Яне буду повторювати все те, що було зроблено, хто має бажання прочитає мій звіт
plusfiles/report2014andriy.doc
А тільки скажу, що було зроблено все, щоб проект Зустріч став дійсно серйозною допомогою українцям Монреалю.
Так склалося що на наступний рік у товариства буде новий голова і практично повністю оновлена управа.
Я бажаю їм натхнення і сил для збереження того що було зроблено.
Миру і щастя Вашим сім’ям.
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Ще хотілось би сказати, що до того моменту поки в нашому суспільстві на виборах не почнеться змагання програм, а не голосування за тих хто передзвонив і облив брудом конкурентів, ми так і залишатимемося совком, хоч в Канаді, хоч в Австралії.Дякую всім тим хто зрозумів яким водевілем були ці вибори.
Андрій Говорун
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

Полностью согласен с deneb333 (я так понял Вы есть Андрей). Иначе это ставит под сомнение репутацию организации и её участников.
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

так я і є Андрій Говорун(екс голова Зустрічі) і ніколи не приховував своє ім'я на форумі.
І.Н.Формація
Повідомлень: 24
З нами з: 20 листопада 2014, 00:32

Повідомлення І.Н.Формація »

George97313 писав:Это был банальный захват власти несколько я понял. Дочерный проект поглотил основной. Через год можно привести с собой кучу друзей и они выберут меня т.е. чужого с улицы или кого-то другого, ещё лучше - врага.
Хотя смысла в этом не вижу, через год все само собой развалится. Орлык, тут никто ничего не напишет потому что языки спрятали сами знаете куда :) все всё прекрасно понимают. Невозможно добиться позитивного результата если в ключевых ситуациях поступать по-свински. Удачи тем, кто это читает и ничего не пишет или не говорит.
Дякую дуже за те що назвали речі своїми іменами.
Все розвалиться набагато швидше.Бо люди,захоплені гарно вибудованою інтригою забули що це не старий формат “Зустрічі” :товариство в минуломі році зареєструвалося і має офіційний статус.Це було зроблено для того, щоб займатися благодійністю і мати можливість утворювати проєкти,які потребують фінансування.(до речі,всі люди,зацікавлені у цьому, до Управи не увійшли)
Але реєстрація означає що тепер товариство “Зустріч” підпорядковується канадським законам і час від часу буде перевірятися державою.
І тепер -СЮРПРИ-И-И-ИЗ! :crazy:
Перша ж перевірка виявляє КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ,який зараз присутній,і штрафує Товариство.Штраф може бути таким,що його “Зустріч” не зможе заплатит.І перестане існувати.
Конфлікт інтересів полягає:
5 із 9 (зауважте -більшість!) членів Управи включно з новим Головою, отримують зарплату і керують організацією, яка частково платить цю зарплату
в управі товариства присутні дві родини
Варіанти вихода із патової сітуації дуже прості:
1)треба покинути роботу в гімназії і безкоштовно працювати в Управі.Або покинути Управу і продовжувати працювати в школі
2)один із членів родини виходить із Управи на користь іншого,який продовжує працювати в Управі
Отож,тепер Управа не може сказать що цього не знала.Вона тепер має консультуватися і щось вирішувати.
Або визнати себе могильником товариства “Зустріч!
Вітаю! :drinks:
Востаннє редагувалось 17 березня 2015, 20:02 користувачем І.Н.Формація, всього редагувалось 1 раз.
І.Н.Формація
Повідомлень: 24
З нами з: 20 листопада 2014, 00:32

Повідомлення І.Н.Формація »

George97313 писав: Невозможно добиться позитивного результата если в ключевых ситуациях поступать по-свински.
Це ще не по свинячому.
Це була “перша частина марлезонського балету”
Бо коли проект школи тільки обговорювався,тоді,ще майбутня,директорка гімназії не приховувала що хотіла би школу бачити властним проектом,але не має ні грошей на ії заснування,ні авторитету у Громаді,щоб отримати спонсорську допомогу.Тоді ій була потрібна “Зустріч”
Отож,друга частина “марлезонського балету” буде тоді,як гімназія буде відокремлюватися від “Зустрічи” і ділити владу і гроші із нинішним спів-директором.
Майстерність в проведенні інтриг вони вже продемонстрували
А тепер справжні причини “палацового перевороту”:
1.Екс-голова “Зустрічі” намагався контролювати якість навчання,що було не до вподоби адміністрації школи ( мої вітання батькам учнів гімназії,які голосували на користь“ гарних приятелів”, на шкоду якості навчання властних дітей,за навчання яких,до речі,вони платять із власної кишені)
2.Екс-управа намагалася, щоб проєкт “Гімназія” фінансував себе сам,а не жив за рахунок “Зустрічі”
3.Екс-управа намагалася не допустити в майбутньому відокремлення гімназії.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Ну тоді, будьласка, оголосіть кого вже куди вибрали, згідно їхнього списку :

Зображення
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

Значит я был прав, спасибо что разьяснили. И кстати да, где результаты выборов?
І.Н.Формація
Повідомлень: 24
З нами з: 20 листопада 2014, 00:32

Повідомлення І.Н.Формація »

George97313 писав:И кстати да, где результаты выборов?
Голова - Андрій Сорока,чоловік директора гімназіі
Тетяна Сорока -директор гімназії
Оксана Герич -со-директор гімназії
Ольга Лемешко та ії чоловік Дмитро
Alex Diamantopulo
інших людей я не знаю,тому призвищ не напишу.Сподіваюсь нова Управа напише .Але
Orlyk писав:це мало кого цікавить.... Кого там... куди вибрали... яка різниця... . :wink:
Відповісти

Повернутись до “Товариство допомоги іммігрантам "Зустріч"”