Ярмарка?

Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Ярмарка?

Повідомлення smisha »

Щось чув, що ніби буде якась ярмарка в неділю. Але ніхто нічого тут не говорить...
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

якщо про цю:
SUM Pre-Christmas Bazaar
Sunday, November 30, 2014 from 9:00 till 15:00
то я вже писала тут:
viewtopic.php?f=9&t=240

якщо це інша - то шукайте інформацію там де чули :smile:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Так, це вона. Ваше повідомлення пропустив. Було б добре, щоб такий розділ ("Події") був прикріплений в групі "Організації" (яку я б запропонував перейменувати на "Громада", себто communauté, community, бо самі організації не надто проявляють тут активність...). Тоді пошук події буде більш логічним і швидким.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

А як зручніше:додавати нові подіїї в уже відкриту тему,чи під кожну подіїї створювати окрему тему?
Як на мене -обговорення все одно ніякого нема,то щоб не нагромоджувати тем краще додавати все в одну,як о"бяву.Тема "незабаром у Громаді" прікріплена,отож ії завжди буде видно.
Що скажете?
:smile:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Тему не буде видно - вона висить в Активних темах, поки її не виштовхують більш свіжі повідомлення. Щоб прочитати оголошення, потрібно знати, що ця тема знаходиться в розділі Розваги (що може бути і не дуже то логічно - останнє повідомлення про молебен розвагами не назвеш...) .
Я б все таки пропонував закріпити її як підрозділ в розділі Громада і там писати окремими темами про події. А може раптом хтось відпишеться - "був, бачив, сподобалось" :smile: , а якщо в одній темі будуть нагромаджуватись коменти до різних подій, це перетвориться на звалище.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:А може раптом хтось відпишеться - "був, бачив, сподобалось" :smile: ,
ну так давайте відписуватись... хто на яких був подіях... фото викладати.... ;)

а то дійсно складається враження, що все життя громади обмежується тільки анонсами подій, на котрі ніхто не ходить... :(
smisha писав:а якщо в одній темі будуть нагромаджуватись коменти до різних подій, це перетвориться на звалище.
+1000
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Товариство допомоги іммігрантам "Зустріч"”