Віче

Відповісти
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Віче

Повідомлення Андрій Говорун »

Віче
Вкладення
Viche_2014_09_27..jpg
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Шановна громадо, пiд час Народного Вiче в Монреалi яке вiдбудеться 27 вересня 2014 р о 16.00 в примiщеннi УНО, прохання приносити теплий одяг/флiсовi светера, шерстяни шкарпетки, Т-shir,t термобiлизну дощовi костюми /-- все темних кольорiв, а також зимове взуття, теплi рукавицi, трикотажнi шапки.
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Наші віче стають схожими на партійні збори.... Хоча може це мені тільки здається ... :sad:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав:Наші віче стають схожими на партійні збори.... Хоча може це мені тільки здається ... :sad:
а якими вони мають бути з вашої точки зору?Щоб ви хотіли побачити чи почути і у якій формі?
Що схожого між партийними зборами і віче? і яка різниця між ними різниця?
:?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

По-перше , хотилося б, щоб якщо початок віче призначено на 16-00, то воно повинно початися як найпізніше o 16-15, нівіть якщо якісь запрошені не приїхали чи запізнюються. Останнє віче почалося десь трохи за 17-ту. Це неповага до тих хто прийшов вчасно.
По-друге, віче повинно бути лімітовано по тривалісті... скажімо з 16-00 по 18-00. Тобто бути більш стислим і конкретним. Людям є що робити суботнім вечором, особливо таким чудовим як цієї суботи. Незрозуміло, наприклад, навіщо було демонструвати відео про наші акції... я дуже поважаю роботу тих хто зробив це відео, але ми самі приймали участь в цих акціях.... Для тих хто не приймав є цей сайт, сайт товариства "Зустріч" , фейсбук і таке інше... Теж саме стосується звіту про кошти....
Що до " Волонтерської сотні", то теж через інтернет можна повідомити де і коли представники чекають тих, хто хоче щось передати . І це може бути не обов"язково субота. Це може бути вечір будь якого дня ( ми всі на машинах...). Там же можна було б получати інформацію куди все йде і коли.... На мій погляд, на віче треба виносити лише питання планування подальших акцій чи обговорення невідкладних питань з життя громади... Але порядок денний повинен бути більш конкретним.
А для обговорення ситуації взагалі, спілкування і таке інше, на мій погляд, краще проводити вечори спілкування за кавою чи чаєм ( раз на місяць, чи раз на два тижні), куди кожен приходить зі своїми пирогами, печивом і т.і. :wink: , коли в нього є час , бажання... і , звісно, пироги... :smile:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав:По-перше , хотилося б, щоб якщо початок віче призначено на 16-00, то воно повинно початися як найпізніше o 16-15, нівіть якщо якісь запрошені не приїхали чи запізнюються. Останнє віче почалося десь трохи за 17-ту. Це неповага до тих хто прийшов вчасно.
По-друге, віче повинно бути лімітовано по тривалісті... скажімо з 16-00 по 18-00. Тобто бути більш стислим і конкретним. Людям є що робити суботнім вечором, особливо таким чудовим як цієї суботи. Незрозуміло, наприклад, навіщо було демонструвати відео про наші акції... я дуже поважаю роботу тих хто зробив це відео, але ми самі приймали участь в цих акціях.... Для тих хто не приймав є цей сайт, сайт товариства "Зустріч" , фейсбук і таке інше... Теж саме стосується звіту про кошти.... :
Згодна з усім сказаним.
А ще було непріємно коли нас,присутніх, вичитали за те що людей прийшло мало.Я розумію що то були емоції організаторів.Але незрозуміло у чому винні ті хто не пожалів часу і прийшов і мав це слухати.
Але ж...
Пам"ятаєте як усе починалось? Коли від несправедливості, що відбувається ми зібралися повні ємоцій і бажання діяти,саме ті,що потім стали Комітетом організовували наши акції.Хтось сказав ім "дякую"? Зато критикувати -багато бажаючих.
Orlyk писав:Що до " Волонтерської сотні", то теж через інтернет можна повідомити де і коли представники чекають тих, хто хоче щось передати . І це може бути не обов"язково субота. Це може бути вечір будь якого дня ( ми всі на машинах...). Там же можна було б получати інформацію куди все йде і коли.... На мій погляд, на віче треба виносити лише питання планування подальших акцій чи обговорення невідкладних питань з життя громади... Але порядок денний повинен бути більш конкретним.
Я скажу так -хто хоче знати,той слідкує за подіями і питає де знайти інформацію.А хто не хоче -до того не достукатися.
Я була вражена той сумою яку було зібрано за такий короткий час.Низкій уклін усім хто до цього був причетний.
А щодо "Віче" - як показало останнє- "Віче",мабудь, вже не потрібно.Бо як не шкода казати -люди вже почали звикати до війни.І,мабудь,хто хоче щось робити - може приєднатися до Комітету.
Але і Комітет,як на мене,не може висловлювати претензії до людей.Кожен робить у міру своіх можливостей.Або не робить.
Orlyk писав:А для обговорення ситуації взагалі, спілкування і таке інше, на мій погляд, краще проводити вечори спілкування за кавою чи чаєм ( раз на місяць, чи раз на два тижні), куди кожен приходить зі своїми пирогами, печивом і т.і. :wink: , коли в нього є час , бажання... і , звісно, пироги... :smile:
Та не раз вже про це говорили.Жодна організація не хоче цім займатися."Малий формат" нікого не цікавить.
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

Які партійні збори Orlyk? На віче тепер приходять одиниці. У тих хто не приходить зовсім інші цілі, а не допомога нашим братам.
Сварити тих хто прийшов теж не варто. Я починаю думать що може взагалі це все до лампочки, всі ці спроби об'єднати тих хто називає себе українцями. Напевне мені скоро теж стане до лампочки.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

George97313 писав:Які партійні збори Orlyk? На віче тепер приходять одиниці. У тих хто не приходить зовсім інші цілі, а не допомога нашим братам.
Сварити тих хто прийшов теж не варто. Я починаю думать що може взагалі це все до лампочки, всі ці спроби об'єднати тих хто називає себе українцями. Напевне мені скоро теж стане до лампочки.
Допомога Україні, діло цілком добровільне... Хто хоче, може, а головне відчуває, що повинен допомогти - допомагає. Сварити ніхто нікого не збирався... Мова йщла про можливу зміну формату зустрічей на більш продуктивну . На мій погляд об'єднання українців є дуже важливим, особливо на тлі зростаючої популяції проросійських іммігрантів ( тобто антиукраїнських - на сьогоднішній день...) . Тому я цілком підримую діяльність " Зустрічі " в цьому напрямку і намагаюся приймати участь в акціях, до чого закликаю і Вас і інших...
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

випадково знайшла стат"ю:Канадці звітують про допомогу Україні

В суботу, 27 вересня 2014 в Монреалі відбулося народне Віче у приміщенні будинку Українського Національного Об*єднання. Мета зібрання української громади – дізнатися про проведені заходи, звітувати про кількість зібраних коштів і куди направлено допомогу, почути як працюють побратими з Оттави й Торонто. Обговорення майбутніх спільних заходів, координації зусиль, висловлення думок та бачення ситуації, привнесення свіжих ідей – все це для того, щоб своєю добровільною роботою допомогти Україні в тяжку годину. Комітет Допомоги Україні Монреалю запросив до участі керівницство Конгресу Українців Канади, усі українські громади Монреалю, колег з Євромайданів Оттави й Торонто, а також представників посольства України в Канаді.

Свій лаконічний й чудовий виступ почав Олексій Коваленко, представник української студентської спілки з Оттави.

Олексій повідомив, що разом із студентською групою мають 2-місячне стажування в стінах Парламенту в Канаді. Але разом з тим інтерни не забувають свою волонтерську справу щодо допомоги українській армії. Слово надано було й чарівній представниці оттавського Євромайдану Aнні Домбровській.

На екрані для присутніх було продемонстровано відеоролик: невеличкий звіт про діяльність Комітету Допомоги Україні в Монреалі. Була можливість побачити два Автомайдани в Монреалі, чисельні і вдалі маніфестації. Зокрема, була акція протесту біля консульства РФ в лютому. Відбулася хода в березні в ценрі міста, під час якої приєдналися громади Молдови, Латвії, Грузії, Cирії, президент Cвітового Конґресу Українців Евген Чолій та мер м. Монреаль Denis Coderre. Була здійснена хода на честь Хрешення Русі, в якій взяли участь понад 200 осіб; а також серпнева хода, присвячена Дню Незалежності України, в якій брали участь понад 500 осіб, включно посол України, Вадим Пристайко з дружиною Інною.

Триває тісна співпраця з Урядом. Відбулися два круглі столи: розмова з міністром закордонних справ та круглий стіл з міністром громадянства та еміграції. Спільно з Оттавою була здійснена акція з представниками країн, які підписували Будапештський Меморандум. Багаточисельне зібрання українців було в вересні на зустрічі з президентом України П. Порошенком в столиці Канади.

Українська Народна Каса Дежарден у Монреалі тісно співпрацює з громадою. Її бізнесова діяльність нерозривно пов’язана із щедрими пожертвами та фінансовою підтримкою місцевих організацій та громадських проектів. Співробітник Української Народної Каси в Монреалі Олена Ємченко виступила перед присутніми з повним звітом про переказ фінансів на територію України.

Олена повідомила, що за останні 7 місяців Комітет з волонтерами разом зібрали $ 61 469 канадських. Кошти розподалено на декілька секторів: медичний, військовий, громадський. Зокрема, фінансова допомога була спрямовано на Фонд Небесної Сотні, Правий Сектор, Громадське телебачення. Чітко й прозоро ведеться документація, записуються імена й прізвища тих, хто робить грошові пожертви для потреб українських біженців та вояків. Кошти йшли на Суспільну Службу Українців Канади та Canada Ukraine Foundation. Окремо грошові внески йдуть на поранених, окремо – на армію. Оскільки загально-національного реєстру поранених ще не існує, волонтерські групи мають самостійно шукати підтвердження інформації про того чи іншого пораненого. Допоміжним є сайт ATOHeroes.org, де можна знайти дані про постраждалих в зоні АТО. На Віче було зазначено, що кошти були й будуть також передані таким українським волонтерським організаціям:

Армія SOS.
«Крила Фенікса».
Тетяна Ричкова «Підтримка Армії».
Житомирська аеромобільна десантна бригада № 95.
Леся Борсук “Асоціація підтримки та розвитку України” в Києві.
Полтавський Батальйон Небайдужих.

В соціальній мережі Фейсбук створено дуже потрібну й необхідну групу Волонтерська Сотня Монреалю. Група нараховує близько 50 учасників, у яких є можливість ділитися новинами й порадами для спільної праці. На сторінці опубліковано фото речей, зібраних на монреальському народному Віче. Спільно з Комітетом Допомоги Україні, на Віче були зібрані теплі речі і різні предмети першої необхідності. Велика подяка всім небайдужим за участь у допомозі українським бійцям.

Підсумковий спіч зробила красномовна й чарівна Оксана Герич, активна учасниця Комітету й один з організаторів Віче.

Підводячи підсумки Оксана підкреслила, що канадські волонтери збирають кошти для української армії, щоб переказати конкретним військовим частинам для закупівлі необхідного їм обладнання. Громадою було вирішено також здійснювати перемовини з представниками посольства України з метою прояснення ситуації й надання суттєвої допомоги Україні.

Це вже четверте за 2014 рік українське Віче, де надається чіткий звіт про діяльність Комітету, а також обмін думками й обговорення подальших дій. Фінансова підтримка українців Канади є надзвичайно щирою. Проте, війна ще не закінчилася і попереду знову бої, а українські бійці тільки потерпають від цього. Питання забезпечення військових, які знаходяться на передовій, залишається досі актуальним. На глибоке переконання учасників Комітету, маємо всі долучитися до того, аби мир настав якнайшвидше й повернути людей до нормального життя.

Наталя Федосєєва
http://maidanua.org/2014/10/kanadtsi-zv ... -ukrajini/
Відповісти

Повернутись до “Товариство допомоги іммігрантам "Зустріч"”