допоможіть новоприбулим знайомиться

Відповісти
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

допоможіть новоприбулим знайомиться

Повідомлення odarka »

Шановна "Зустріч"!
Новоприбулі шукають спілкування та нових знайомств.Для цього зовсім необов"язково мати великий зал і якийся концерт чи політичну акцію.
Може "Зустріч" спробує організувати та зробити традіційними якісь маленькі зустрічи,куди можуть прийти ті хто недавно приїхав?Щоб люди могли просто познайомитися і поспілкуватися "за життя",запитати потрібне,обмінятися враженнями, а може і знайти друзів та прийтелів.
Можна зустрічатися в якійся кав"ярні."Тім Хортон" - досить демократично і недорого.
Он на форумі вже є перший кандідат-Сан Францисько питає з ким йому можна поспілкуватися.То може,ті хто зараз в місці спробують вийти на каву?
Бо існує тенденція що новоприбулі українці,не знаходячи потрібної інформації,відчуваючи недостаток спілкування, ідуть на россійськомовний форум,там знайомляться .Там і залишаються.
Прогулянка Старим містом -гарний привід познайомитися.Доступно всім-навіть тім хто ще не має машини.Прогулянка у якимусь монреальскому парку -Монт-Роял,Ля Фонтен,ще який?Адже необов"язково чекати на 100-200 людей.Можно приємно поспілкуватися коли прийшло 10.
Пригадайте свої перші дні.Добре,якщо ви їхади і мали знайомих.Але ж є такі,що їдуть зовсім в нове місце де нема жодного знайомого.
Хто ще має ідеї для спілкування і нових знайомств новоприбулих?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

На все потрібен час. Зустріч постійно проводить зібрання, куди можуть прийти всі охочі. Недавно був пікнік в парку Жана Драпо, скоро буде вечірка в якійсь з осель. Потім традиційно Український фестиваль, і т.д. Приводів познайомитись багато. Було би бажання туди приходити. А віднедавна є ще і цей форум, то ж проблем у спілкуванні не повинно виникати. Ну і група на фейсбуці. Хто шукає - знайде. Кому зручніше на квебекському кафе - то його справи.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

smisha,на вечирку в оселі San-Frankivsko не встигає.Пікнік в парку Жана Драпо йому вже ні до чого.До наступного року,коли знов буде пікнік він вже буде мати і пітримку і спілкування.
Форум ніколи не заміняв живого спілкування.
А до вересня,тобто до фестівалю людина вже сама познаходе щр ій треба.
Мова якраз іде про маленькі,камерні зустрічи.Люди прибувають регулярно.І на зібраннях,на які Ви радити приходити,незавжди новоприбули можуть отримати відповіді на свої питання.Та іноді вони там почувються не зручно,бо потрапляють у коло знайомих поміж собою людей.Не всі такі розбітні,що відразу вливаються у вже знайоме товариство.Іноді людям треба допомога
smisha,Ваша думка-це офіційна позиція "Зустрічи"?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

ніякого офіційного відношення до Зустрічі не маю )).
Але те, що ви говорите, як на мене неможливо зреалізувати. Я це бачу так: Зустріч організовує щотижневі зібрання новоприбулих, на які ніхто не ходить. ККД -> 0.
Підтримка новоприбулим потрібна, і вони її отримають, якщо попросять. Сан-Франківсько пише - йому відповідають.
Здається, Зустріч щомісяця проводить збір управи організації, от в цей час можна було би організувати "прийом відвідувачів". Це відбувалося би регулярно і всі бажаючі змогли б отримати те, що їм потрібно (крім будинку і машини )) ).
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

smisha,по-перше,про щотиждневімови не було
по-друге,яможе "Зустріч" отреагує більш позитивне,ніж Ви,
а по трєтє -панове новоприбулі,ви все чули -"спасение утопающих-дело рук самих утопающих"
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

odarka писав: а по трєтє -панове новоприбулі,ви все чули -"спасение утопающих-дело рук самих утопающих"
Якщо думати позитивно, то я б резюмував так: "Хто шукає - той знайде".
"Зустріч" фізично не може забезпечити цілодобову роботу організації, щоб туди в будь-який час можна було зайти і про щось запитати. Тому треба виходити з того, що є: заплановані заходи, форум, фейсбук.
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

я як голова Зустрічі можу сказати на ці дебати тільки те що Зустріч це не комерційний проект,ніхто з нас не отримує ніяких доходів від нашої праці.Всі працюють як волонтери,і у нас у всіх є робота яка нас кормить є сімї і всі інші проблеми як і у вас всіх.Ми такі ж люди як і ви ,тільки віддаємо частку свого персонального часу на підтримку громади.Якщо є якісь ідеї будь ласка дзвоніть,пишіть але з однією умовою хто має ідею,він її і реалізує ,а ми всі допомогаємо тим чим зможемо,якісь можливості у нас є ,якихось не має ,але майбутнє за тими хто щось робить.Бо складається таке враження що люди думають що ми тут функціонери з заробітною платою і повинні надати сервіс споживачу.Вибачте але це не так.Спробуйте щось організувати і ви побачите скільки є підводних каменів в цій справі.Приходьте до нас або хоч подзвоніть і ми подивимось що реально зробити а що ні.Якщо є якась зацікавленість можемо спробувати.Подивіться скільки всього зробили українці попередніх еміграцій,а ми що,за 20 років практично нічого,бо у нас всі знають що і як треба робити,а от коли доходить до волонтерської робити на громаду,то знайти когось практично не реально,все робиться тими ж самими 5-10 ма людьми.А про вихід до кав'ярні я скажу так для цього не потрібна конкретно Зустріч,запрошуйте.....я теж можу долучитися,якщо це співпаде з моїм вільним часом.Організуйте,зробіть евент на ФБ а я можу розіслати запрошення всім друзям Зустрічі.Почніть з себе ,чому не проявити ініціативу ,а чекати що хтось зробить все за Вас?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

odarka писав:перший кандідат-Сан Францисько
Сан-Франківсько... :D :D :D
Зустріч постійно проводить зібрання, куди можуть прийти всі охочі. Недавно був пікнік в парку Жана Драпо, скоро буде вечірка в якійсь з осель. Потім традиційно Український фестиваль, і т.д.
от було б дуже непогано, якби десь був календар таких подій... якщо вони проводяться з певною періодичністю...
Ну і група на фейсбуці.
котра саме?... :oops:
панове новоприбулі,ви все чули -"спасение утопающих-дело рук самих утопающих"
ну це само собою зрозуміло.... :roll:
Приходьте до нас або хоч подзвоніть і ми подивимось що реально зробити а що ні.Якщо є якась зацікавленість можемо спробувати.
домовились... ;)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

San-Frankivsko писав:
Зустріч постійно проводить зібрання, куди можуть прийти всі охочі. Недавно був пікнік в парку Жана Драпо, скоро буде вечірка в якійсь з осель. Потім традиційно Український фестиваль, і т.д.
от було б дуже непогано, якби десь був календар таких подій... якщо вони проводяться з певною періодичністю...
Попроси Андрія DENEB333 щоб тебе внесли до списку e-mail-розсилки «Зустрічі» - будеш отримувати повідомлення про найближчі події.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:Попроси Андрія DENEB333 щоб тебе внесли до списку e-mail-розсилки «Зустрічі» - будеш отримувати повідомлення про найближчі події.
попросив... :)
smisha писав:Ну і група на фейсбуці.
так що ж то за група на фейсбуці?....

дайте посиланнячко.... :oops:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
vasya2001
Повідомлень: 1
З нами з: 17 серпня 2014, 15:00

Повідомлення vasya2001 »

Приїжджаю в Монреаль 24 вересня може хтось порадить організації по для допомоги новоприбулим.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Я так думаю, залежить від того, яка допомога вам потрібна... Є така організація Ластівка - http://www.hirondelle.qc.ca/. Вони можуть частково допомогти з перекладами документів, дати інформацію, направити у фуд-банк... Якщо є проблеми з мовою, там є російськомовні працівники...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Для початку можна почитати ось це . І про фудбанки. Hirondelle може перекласти деякі документи, якщо не помиляюсь, то вони роблять лише свідоцтва про народження та свідоцво про шлюб. Від таких організацій не очікуйте якихось див. Вони з вами поговорять, можуть пояснити деякі загальні речі.
Якщо щось потрібно, питайте в тих, хто вже через це пройшов.
Відповісти

Повернутись до “Товариство допомоги іммігрантам "Зустріч"”