Зустріч і Українська Школа Монреалю (Ім. Т. Шевченко).

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Зустріч і Українська Школа Монреалю (Ім. Т. Шевченко).

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Напекло і наболіло.
Трохи про минуле Зустрічі і Української Школи Монреалю.

Не буду заглиблюватись в деталі і не хочу очорнити жодну з організацій, особливо Зустріч.
Наразі в організації Зустріч багато змінилося, нові люди і нові ідеї.
Усвідомлюю, що ті хто впізнають себе і свої дії в цьому пості взагалі перестануть зі мною спілкуватися і я їх прекрасно розумію і ні про що не шкодую.

Пишу це з надією що хтось, в кого є ініціатива, енергія і гарні думки не опустить руки в подібній ситуації.
Сподіваюся що в коли щось подібне станеться то буде адекватна відповідь а не замовчування. Моя вина і помилка в тому, що я мовчав.
Дуже хочеться бачити трішки активнішу відповідь на деструктивні і негативні дії. На мою думку, у відповідь на те що трапилося із Зустріччю та школою було мало що зроблено (я взагалі запхав голву в пісок) для того, щоб поставити винних на своє місце і запобігти подібним випадкам у майбутньому.

Мені здається, почалося все із свторення школи, а може і трохи пізніше. Коли б ті непорозуміння не почались... Згодом я зрозумів, що щось не так коли колишній голова Зустрічі попросив мене встановити на сайт новоспеченої школи (school.zustrich.ca) банери "УНО" та "Desjardins". Нагадаю: люди які займалися організацією та керівнитством проекту школа не мали повної свободи дій оскільки школа була проектом Зустрічі. Принаймі так здавалося мені і гадаю це було великою проблемою для тих самих людей.

Отже, отримую я повідомлення про банери разом з самими банерами.
Після встановлення банерів. Отримую дзвінок з морем обурення і нерозуміння як це я так встановив на сайт Школи Зустрічі банери не запитавши дозволу когось з самої школи. Гхм, адміністратору сайта було дане завдання головою організації "Зустріч. Організації яка почала проект школи. І адміністратор в чомусь винен? Наскільки я пам'ятаю, я відмовився знімати банери і направив вельмишановну дирекцію до голови Зустрічі.

В результаті всю мою роботу над сайтом Зустрічі було викинуто в сміття.
Незабаром після випадку з банерами, керівнитство Школи домовилось з батьком однієї дитини яка вчилась в тій самій школі. Домовилися про те, що батько-дизайнер найвищого гатунку розробить новий сайт. Бо те що зробив я їм не підходить.
Якщо комусь цікаво я відкопаю з архівів сайт, але запевняю - стиль був унікальним і розроблений мною з урахуванням всіх потреб і технологій. Ніякого плагіату і нічого лишнього.
Отже, коли тато-дизайнер розробив сайт то мені повідомили новину про те що у них уже є новий сайт і що я можу вимикати домен разом з сайтом school.zustrich.ca.
Я не буду тут писати про те як керівнитство школи досить швидко стало керівнитством саомї Зустрічі і як використали ресурси Зустрічі. Кому цікаво той знайде всі деталі тут на форумі.

Стосовно моєї участі в проекті. Друзі, це був хороший урок для мене. Якщо чесно, було дуже образливо. Я витратив свій час, енергію та гроші заради чого?
Це був страшний демотивуючий фактор для мене.
Після того як я розробив логотив для Зустрічі та Школи (повні комплекти стилів: візитки, бізнес шаблони, email і так далі), зробив гарний робочий сайт для школи мене просто викинули. Заради чого? Тато-дизайнер розробив кращий сайт? НІ! Він використав шаблон (AVADA AGENCY https://avada.theme-fusion.com/agency/), кривий шаблон в якому використав кілька заготовок і просто додав текст. Ніякої робити по оптимізації. Навіть логотип встановив лівий (просто нагуглив щось на шкільну тему).

Зараз дивлячись у минуле я розумію що міг би зробити значно більше. Але у мене просто опустились руки. Ця деструктивна демотивація відібрала у мене всяке натхнення і бажання хоч щось робити для української громади і тим більше Української школи. Я і досі стараюся триматися подалі від школи.

Старався триматися подалі до цього часу!
Справа в тому, що сьогодні я завітав у фейсбук ііііі що я бачу? Новина від школи!
Що б ви думали? Ще одна халтура! Це просто %№;%:" ПОЗОР! Сперли pattern з shutterstock і наліпили поверху текст!
ukrschool02.jpg
ukrschool02.jpg (157.81 Кіб) Переглянуто 5838 разів

М'яко кажучи "позичене" нове лого:
ukrschool.jpg
ukrschool.jpg (69.05 Кіб) Переглянуто 5838 разів
Розроблене мною лого (одна з перший англомовних редакцій):
school.zustrich.jpg
school.zustrich.jpg (100.82 Кіб) Переглянуто 5838 разів

А тепер гуглимо це лого:
ukrschool03.jpg
ukrschool03.jpg (419.64 Кіб) Переглянуто 5838 разів
АМІНЬ!

Ще раз підкреслю, я дуже сподіваюся що мій досвід комусь знадобиться. Ті хто витер ноги об мою роботу можуть робити що завгодно, удачі зі школою і всім таким. Мені це більше не цікаво. Щось краще ніж нічого (напевне). Я не намагаюсь нікого принизити, але хочеться щоб припинили виставляти українські організації купками дурників.
Життя продовжується. Урок засвоєно. У нас є monua і ще декілька цікавих новинок для української громади над якими ми важко працюємо. Новинки мали б оживити Зустріч та УНО а також дати технічні можливості новим проектам від малих до великих. Від мітингів, парадів і концертів до цілих нових організацій направлених на розвиток української громади в Канаді. Дуже дякую кожному з вас! Тим хто останній раз заходив на форум рік тому і тим хто тут кожного дня.
Окрема подяка голові організації Зустріч, наразі вони роблять чудову роботу і мені дуже шкода що подібні негативні випадки люди згадують коли хтось говорить про Зустріч.
Я навіть вдячний тій колишній адміністрації Зустрічі яка заварила це все :) То і правда був гарний урок.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Здається ти перепоутав місцями лого.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ха! Прикольно вийшло, дякую що підказав :)
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав: Я навіть вдячний тій колишній адміністрації Зустрічі яка заварила це все :) То і правда був гарний урок.
Оце ти сказав!
Що заварила? Створила новий громадський проект для дітей новоприбулих якій потім,використавши стартовий майданчик громадської організації і споснорські гроші відокремився і став часним бізнесом? Заварила,як раз,не колишня адміністрація "Зустрічі" а адмімністрація гімназії з мовчазної підтримки
членів товариства "Зустріч".Не треба перекладати з хворої голови на здорову!
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, саме так. Заварила конфлікт. На ресурси зустрічі створили собі окремий бізнес. Я саме це мав на увазі. Адміністрація гімназії = колишня адміністрація Зустрічі. Хіба ні? :)
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:alysa, саме так. Заварила конфлікт. На ресурси зустрічі створили собі окремий бізнес. Я саме це мав на увазі. Адміністрація гімназії = колишня адміністрація Зустрічі. Хіба ні? :)
ні!
В чому провина колишньої адміністрації "Зустрічі"? Проект створювався як громадський.Спільними зусиллями.Який конфлікт створила адміністрація "Зустрічи",в якій,на той момент все було прозоро,про все звітувалось і надавлось гласності?
Вони мали мовчати коли стався захват влади в "Зустрічі"?Чи вони мали мовчати коли гімназія відокремилася від "Зустрічи" знайшовши можливість і стіоривши центр "оберіг"?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, під "колшня адміністрація" я маю на увазі саме ту яка захопила владу Зустрічі. Мабуть я просто не чітко виразився.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав: Мабуть я просто не чітко виразився.
Так,дуже не вдало.
Бо то вже не була управа "Зустрічі".То вже був гаманець гімназії.
Але члени "Зустрічі" свідомо допустили вибори того составу.Бо не хотіли псувати стосунки з приятелями.Всі добре розуміли що відбувається,всі обговорювали за лаштунками і спостерігали чим закінчиться.
А те що зіпсовано на багато років репутацію новоприбулих -то нічого,якось буде.
Фіналом всієї інтриги сталося те, що першого директора гімназії,яка була ініціатором створення гімназії, вже теж "з"їли"
Шкода що ти стільки років носив цю образу і знову підняв цю тему.І ніякого урока з цієї ситуації не можна виносити.Бо підступність існувала у всі часи.Але якщо це завжди пам"ятати -то взагалі нічого не варто робити.
І все одно треба вірити що на шляху зустрінеш бульше порядних і добрих людей.На цьому світ тримається
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Наразі в організації Зустріч багато змінилося, нові люди і нові ідеї.
Ти не повіриш..... але і в школі багато чого змінилось... нові люди і нові ідеї... :-D

Багато з них приїхали в Канаду уже після згаданих тобою подій... і, можливо, навіть не в курсі про це...

Скільки з тих "рейдерів" наразі мають стосунок до школи?

Обидві організації працюють паралельно і обидві мають цікаві заходи і проекти....

Для чого актуалізовувати брудну білизну трирічної витримки?...

Через загострення давньої персональної образи?... :facepalm:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko, Це просто крик душі. Сумнівася що зі школи пішли всі хто брав участі в тому перевоороті. Я ж не раз повторював причину поста :) Я просто в шоці від безвідповідального підходу до, в даному випадку, ЛОГО. Це лого навіть надрукували всюди! У мене одразу спрацював тригер на тата-дизайнера. Мабуть це він і дизайнив копіпастив таке КРАСНЕ класне лого. Очевидний плагіат. Навіть не плагіат, а копіпаста.
Може це у мене просто стандарти такі чи я навіть не знаю.... Але плагіат це чисте зло, тим більше в такій важливій справі.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

San-Frankivsko писав:
Наразі в організації Зустріч багато змінилося, нові люди і нові ідеї.
Ти не повіриш..... але і в школі багато чого змінилось... нові люди і нові ідеї... :-D

Багато з них приїхали в Канаду уже після згаданих тобою подій... і, можливо, навіть не в курсі про це...

Скільки з тих "рейдерів" наразі мають стосунок до школи?

Обидві організації працюють паралельно і обидві мають цікаві заходи і проекти....

Для чого актуалізовувати брудну білизну трирічної витримки?...

Через загострення давньої персональної образи?... :facepalm:
Чому образи?Це поширення досвіду.Бо це перший випадок у Громаді.Треба знати,що свої проекти треба захищати від обхочих.Як каже Алех -дякуємо за досвід.А то були дуже розслаблені :facepalm:
А тема-вічно жива!Бо, скажемо так-головний ініціатор тих подій,яка "кинула" "Зустріч" і благополучно "з"їла" першого директора - продовжує свою діяльність :) Тому всі цікаві проекти і події поряд з її непорядним ім"ям вже нецікаві - завжди може кинути,підставити і т.д.
А загострення я можу зрозуміти.Бо скільки Алех вклав часу і души в проекти "Зустрічи" та гімназії,і як з ним повелися -сумний досвід.
А слабо гімназії публічно вибачитися? Он у вересні вібдудеться наймасовиший захід Громади-український фестіваль.Хай вони в суботу,коли збирається набільше людей,зі сцени і вибачаться :-D
Alex Diamantopulo,не сумуй.Є цікава тема на обговорення :drinks:
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:Я ж не раз повторював причину поста :) Я просто в шоці від безвідповідального підходу до, в даному випадку, ЛОГО. Це лого навіть надрукували всюди! У мене одразу спрацював тригер на тата-дизайнера. Мабуть це він і дизайнив копіпастив таке КРАСНЕ класне лого. Очевидний плагіат. Навіть не плагіат, а копіпаста.
тема називається: "Зустріч і Українська Школа Монреалю (Ім. Т. Шевченко)."
(я так розумію, що заточено під видачу Гугла :) )

а не: "логотип - кака... я їм пропонував кращий"...

та і вся тема про "давайте згадаємо які вони всі в тій школі козли, бо може хтось призабув"....

мстиш?.... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

alysa писав: всі цікаві проекти і події поряд з її непорядним ім"ям вже нецікаві
скіжімо так: ... нецікаві тим у кого немає дітей... або діти уже дорослі... :?

Зустріч (поки що) не може похвалитись альтернативними заходами....
alysa писав: завжди може кинути, підставити і т.д.
імовірність існує.... :scratch:
alysa писав: А слабо гімназії публічно вибачитися?
а за що?.... все відбулось в законний спосіб.... на загальних зборах... згідно статуту... шляхом прямого народного волевиявлення....

от ті хто голосував за такий склад правління, нехай виходять на сцену і вибачаються.... 8-)
alysa писав:Бо скільки Алех вклав часу і души в проекти "Зустрічи" та гімназії,і як з ним повелися -сумний досвід.
гадаєш він один такий?.... ображений....

наше ім'я "легіон".... :-D

і швидше всього знайдуться і ті, хто скаже що і на Зустріч ображений... і на Фестиваль.... :pardon:

але потрібно собі задати питання: для кого я це все робив?.... для конкретної особи (що повелась зі мною не по людськи), чи для українських дітей (варіант: громади)?.... і чи правильним було моє рішення взятись за цю роботу в той момент і при тих обставинах?.... а не ретроспективно...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko,
під гугл я нічого не заточував.
Все що я написав це просто досвід і погляд з моєї сторони.
Кожен сприймає написане через призму свого сприйняття. От наприклад ти розглядаєш пост зі сторони "він просто захотів насолити школі"
А я писав пост з почуттям неповаги і огиди. Я усвідомлюю, що є багато інших аспектів. Діти, вихователі і так далі. Але я це все мене ніколи не стосувалося. Та ж частина яка стосувалася мене дала мені гарний урок і багато негативу.
Це був один з найбільших демотиваторів за останні кілька років.

Моє рішення було правильним. Якби мені дали шанс я б ще раз повторив.
Рішення ж послать мене і мою роботу було, м'яко кажучи, черствим і егоістичним. Відчуваю я що так сталося із-за того що мною не вийшло зманіпулювати (див. про банери). Я б принйяв таке ставлення якби тато-дизайнер забабахав крутезний сайт, лого, корп стиль і все таке з самого опочатку, своїми руками і головою.
Бо те що вийшло тоді і те, що виходить зараз це просто позорисько.

Назву теми я можу змінити якщо так буде легше. От тільки "логотип - кака... я їм пропонував кращий" (до речі я не просто пропонував, вони до останнього часу використовували моє лого) не підходить бо писав я не тільки про лого.
Ще раз - лого це як скалка в пальці. Жестяк який нагадав мені про реальність тієї школи.

Хоча я і не бачу в помсті нічого поганого... Ця тема не про помсту. А про те, що треба думати своїми мізками і робити роботу на совість, а не займатися незрозуміло чим і кидати людей.
Логотип здертий з гугла по запиту "білоруські загогульки" (див. вище) взагалі повний %%%№;";;!...
Може ти хотів сказати що я не мав почувати себе погано, типу кинутим? Вони ж невинні, зробили все правильно... А зараз вони не такі погані як тоді бо багато змінилося. І взагалі в світі святих не буває. - Я правильно зрозумів? :)

П.С. дорослі люди говорять і про хороше і про погане. В решті решт це може бути конструктивним спілкуванням. Можете і про мене поганого понаписувать, я теж лайна не мало наробив.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав: Кожен сприймає написане через призму свого сприйняття. От наприклад ти розглядаєш пост зі сторони "він просто захотів насолити школі"
бо воно так виглядає.... :)
Alex Diamantopulo писав:А я писав пост з почуттям неповаги і огиди.

до кого?... до школи, чи до окремих персонажів?....
бо школа, це не лише директор... а також багато інших людей... котрі ведуть гуртки, готують номери до свят... і подекуди з шкіри вилазять, щоб дітям було цікаво...
та ж Марія Ковалевська, котра разом із Зустріччю проводила майстер класи з батику і петриківського розпису.... вона гурток веде в школі...
Alex Diamantopulo писав:Я усвідомлюю, що є багато інших аспектів. Діти, вихователі і так далі. Але це все мене ніколи не стосувалося.
тому ти вирішив ці аспекти не враховувати....
Alex Diamantopulo писав:Назву теми я можу змінити якщо так буде легше.
для чого?.... подача інформації задумувалась тобою саме в такій формі... будь послідовним....
Alex Diamantopulo писав:Ще раз - лого це як скалка в пальці. Жестяк який нагадав мені про реальність тієї школи.
школи?.... а не людей, котрі тебе кинули?....
не чеши всіх під одну гребінку....

мене, от, нещодавно мої колеги з України намахали... так що мені тепер казати, що Україна це уроди, котрі тільки мріють когось на бабло опустити?....
Alex Diamantopulo писав:Логотип здертий з гугла по запиту "білоруські загогульки" (див. вище)
"білоруські загогульки" то восьмикутна зірка... котра широко застосовується в українських вишиванках і орнаментах... але то так... до слова...
Alex Diamantopulo писав: взагалі повний %%%№;";;!...
цілком можливо.... я не спец в графічному дизайні...
Alex Diamantopulo писав:Може ти хотів сказати що я не мав почувати себе погано, типу кинутим?

людина, котру кидають, почуває себе кинутою... це нормально....
питання тільки, чи буде людина шукати можливість відімстити... і яким саме чином.... :-D

Alex Diamantopulo писав:Вони ж невинні, зробили все правильно... А зараз вони не такі погані як тоді бо багато змінилося.
я не в курсі.... я з "ними" не спілкуюсь... якщо, звісно, це ті ж "вони" про котрих ти думаєш....

у мене також є з "ними" неприємний досвід.... але неприємності з конкретними людьми.... і між "вони" і "школа" у мене знак рівності не стоїть....

більше того... дуже імовірно, що менша дитина піде з вересня в "ту саму школу"..... бо їй сподобалась тьотя, котра вчила її малювати...

та і україномовних друзів у неї на острові скоро не залишиться.... одні тільки укрАінци... :sorry: а дитина повинна розуміти, що українською потрібно говорити не тільки вдома....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

San-Frankivsko писав: але потрібно собі задати питання: для кого я це все робив?.... для конкретної особи (що повелась зі мною не по людськи), чи для українських дітей (варіант: громади)?.... і чи правильним було моє рішення взятись за цю роботу в той момент і при тих обставинах?.... а не ретроспективно...
"San-Frankivsko,Вам колись доводилося спілкуватися зі Старою Громадою на тему "Зустрічі"?Дуже не приємно було слухати які вони погані і пиячать.І доводити,що деякі особи-це ще не вся "Зустріч".І коли на благодійному концерті,якій в ті роки робила "Зустріч" казали "ми не любимо "Зустріч",а пришли із поваги до інших людей.І потім перший раз за весь час було сказано -да,є позитивні зміни.
І всі позитивні зміни було перекреслено.І багато хто,після тих історичних віборів,відійшов від справ,люди перестали ходити.А щодо стосовно
San-Frankivsko писав: Ти не повіриш..... але і в школі багато чого змінилось... нові люди і нові ідеї... :-D
так Громада-"велике село".Люди які пішли зі школи,розповідають ЧОМУ вони пішли.
Репутація зачепила всіх,кого називають "новоприбулі".І це сумно.
San-Frankivsko писав:мстиш?.... :-D
От не треба на нього нападати
Треба знати Алекса,скільки часу,сил і енергії він вклав в те,шо програмісти не хочуть робить дл Громади.Всі приїджають і кажуть-"ой,а що це нема сайту,щоб була вся інформація в одному місці".І мало хто долучається до цієї справи.А він на собі це тягне
Він не мстить.У нього це болить.Бо шкода отих втраченних років,які були послі всіх подій.Бо люди не хотіли мать справу з організаціями
San-Frankivsko писав:
а за що?.... все відбулось в законний спосіб.... на загальних зборах... згідно статуту... шляхом прямого народного волевиявлення....

от ті хто голосував за такий склад правління, нехай виходять на сцену і вибачаються.... 8-)
:-D Хто б сумнівався
А всі ці дії були ОРГАНІЗОВАНІ певними людьми.Одна із яких,на той час,була членом управи "Зустрічи".
І тому тоді перестали ходити-було соромно за те,що прийняли участь в цьому цирку
І,на жаль,непорядні дії не закінчилися і досі.В цьому році були цікаві віпадки з боку певних особ від гімназії.Один стосовно грошей,другий,стосовно поширення інформації.Але не вишло.Люди вже навчені-швидко присекли. на широку публіку не виносили,але обговорюють.Сміються з керівництва гімназії.Сумно за цим спостерігати.
San-Frankivsko писав:Зустріч (поки що) не може похвалитись альтернативними заходами....
Бо це -питання ресурсів.Один із мотивів робити Гімназію для новоприбулих -підтягуються люди з дітьми,які хочуть щось робити для своїх дітей.Користь всім -і дітям,і батькам,і Громаді.А тут ще було спаплюжено волонтерство,на яких тримаються громадські організації
Ви ж уважно стежите за темою,тож в курсі на який час "зістріч" взагалі завмерла.Але приїджають нові люди.Їм не вистачає інформації,спілкування.Вони приходять.І від того з ким і як вони поспілкуються залежить їх шлях.Будуть вони ходити далі чи не будуть.На жаль,багато порядних,талановитих,цікавих людей було втрачено.Дехто,зараз,почав повертатися на проекти УНО.І це дуже приємно.
А всі ці розмови мають мету не помсти,як ВИ виразилися.Мені шкода,що Алексу досі болить.І хочеться щоб люди знали що не вся Громада= керівництву гімназії
Відповісти

Повернутись до “Товариство допомоги іммігрантам "Зустріч"”