Сайт організації Зустріч

Alex Diamantopulo
Administrator
Контактна інформація:

Сайт організації Зустріч

Повідомлення Alex Diamantopulo » 25 січня 2018, 15:54

Колись я брав участь в цій організації але дуже швидко зрозумів що це не моє. А потім ще й часу забракло.
Насправді я вірю що нам потрібна така організація. Люди які в ній працюють творять чудеса витрачаючи своє здоров'я, час та гроші на різні проекти.
Я думаю тут реклама буде зайвою і всі знають скільки всього було зроблено цією організацією та за її підтримки.

Отже в результаті несприятливих політичних умов, страшних проблем з грошима та проблемами в сім'ї... Я трошки не дотягнув з деякими речима які все ж таки треба довести до нормального стану.
І мені дуже потрібна допомога, хоча би в ролі тестерів, в розробці сайту для Зустрічі.
Уже не перший рік сайт виглядає дуже не презентабельно - http://zustrich.org

Мені здається я вклав занадто багато часу в логотип і тепер треба все ж доробити сайт.
Буду дуже вдячний за будь яку допомогу. Навіть якщо ви просто зможете перечитувати текст який я там буду постити.

Буду працювати над цим паралельно з оновленням нашого форуму. До речі, можна попросити друзів з Зустрічі що б вон идали дозвіл на розміщення великої кнопочки на сайті зустрічі з посиланням на наш форум :) Щощ скажете?

До речі, якщо комусь цікаво - всі вищевказані особисті проблеми я вирішив. Тепер у мене інша проблема - купа роботи і уже не перший рік я сплю по 5 годин.
Але тепер у мене хоч трішечки часу з'являється для роботи над подібними проектами і спілкуванням з вами :)

Хто тут з Зустрічі? Прошу не ображатися і долучатися до роботи :)
Пишіть хто чим змоеж допомогти.

---
ozi

Re: Сайт організації Зустріч

Повідомлення ozi » 25 січня 2018, 20:56

я можу допомогти...
можна додати кнопку Форум в меню - буде круто.

- Jiddu Krishnamurti -
Alex Diamantopulo
Administrator
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo » 26 січня 2018, 13:22

Дякую ozi що відгукнувся, буду постити прогрес в цю тему.
---
ozi

Повідомлення ozi » 26 січня 2018, 22:55

взагалі для прогресу пропоную установити десь на сервері Redmine. трекати прогрес краще там. тула безплатна, є багато плагінів
взагалі її можна використовувати, для прогресу різних проектів чи видів діяльності пов"язаних з українською громадою і не тільки.....

- Jiddu Krishnamurti -
Alex Diamantopulo
Administrator
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo » 27 січня 2018, 23:40

Саме redmine? Чи є щось зручніше? Є тут хтось хто міг би встановити та налаштувати його? Я з радістю дам повні доступи до сервера. Думаю краще буде скористатись одним з канадських - меньша затримка буде.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
ozi

Повідомлення ozi » 28 січня 2018, 11:09

Alex Diamantopulo писав:Саме redmine? Чи є щось зручніше? Є тут хтось хто міг би встановити та налаштувати його? Я з радістю дам повні доступи до сервера. Думаю краще буде скористатись одним з канадських - меньша затримка буде.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

https://www.redmine.org/projects/redmine/wiki/Download - ось цей. його установити на сервер, тобто це не клауд сервіс. ті тули, що можна мати в клауді, в них обмеження по костомізації і можливості щось настроїти, доустановити, змінити.
з безплатних він найкращий. є багато можливостей по костомізації, безплатні плагіни (за рахунок того, що тула досить поширена - їх є багато). з платних аналогів найкраще підходить Jira. але вона платна. Redmine достатньо зручний і опен-сорсний. можу установити і настроїти. після настройки можна додати перехід на нього з форуму, а пізніше якщо буде потреба та згода і з сайту Зустрічі. для доступу можна використовувати облікові записи користувачів форуму (треба буде поковирятись, але це можна зробити).

- Jiddu Krishnamurti -

Повернутись до “Товариство допомоги іммігрантам "Зустріч"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість