Знову рюсський мир в Монтреалі

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Не сперечайтеся із-за дрібниці :) справа і в мові, і не в мові. Так було завжди. Тут питання стоїть так: ігнорувати місцевих фашистсько окупантських пропагандистів чи активно протистояти їм в інформаційній війні?
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:повиправляйте цитати, ви цитуєте себе, але вставляєте моє ім'я.
smisha,звертаючись до Вас,я вставила СВОЇ цитати,щоб ви мені ТАМ вказали
smisha писав: вплив російської пропаганди
і вказали
smisha писав: перекручену інформацію.
smisha писав:Хіба я заперечував щось з того, про що ви сказали?
Я думаю що так.
Нагадаю,мова була про те-що негідно обливати брудом ЕДИНУ людину із Громади яка пішла відстоювати наші інтереси.
Але це все майстерно перевели в інше русло
smisha писав: Єдине, що я не вважаю війну в Україні протистоянням україномовних і російськомовних.
Якщо Ви і справді так важаєте,то навіщо Вам розмови на цю тему?
Ви прибічник політкоректності? То Вам незрозуміло про яких росйіськомовних іде мова в темі про "русський мир"?
Як в старому анекдоті:
Берия подходит к кабинету Сталина, вдруг от туда вылетает Жуков, хлопает дверью и произносит:
-черт усатыый(((
Берия заходит к Сталину
-Товарищ Сталин! От Вас вышел товарищ Жуков и сказал - черт усатый.
-Позовите товарища Жукова.
Входит Жуков...Сталин:
-Товарищ Жуков, Вы когда сказали "черт усатый!" Вы кого имели в виду?
- Гитлера конечно! Товарищ Сталин!
Сталин:
-А Вы товарищ Берия кого имели в виду?
Так ось,smisha,коли я написала "російськомовні" в темі про "русський мир в Монтреалі" я говорил про те,що Ви називаєте "вата".А що Ви мали наувазі?
alysa писав: Ви просто нагромаджуєте одне на інше.
Вам так зручно бачити.Це дуже зручна і політкоректна позіція у всьому звинувачувати путіна.Я перепрошую -а чиї інтереси він представляє?Якої країни?Якою мовою говрять в цій країні?
Це також вплив пропаганди-во всьому звинувачувати лише путіна і гроші.
Бо якщо росіянам наплювати що іх діти в армії гинуть за інтереси путіна і вбиваючи українських військових - то вони такий самий ворог,як і той,хто дав наказ відправити ціх війскових в Україну.Бо сьогодні накази виконують іх діти,а завтра накажуть ім.І вони підуть.
alysa писав:Ви важаєте що той хто буде поширювати російську пропаганду українською мовою буде відстоювати інтереси України?
це я у вас запитав, нащо мені повертати моє ж запитання?[/quote]
Бо мені цікаво було почути Вашу відповідь.Мені не зрозуміла Ваша позиція.Ви прихільник "руського мира"?
alysa писав:smisha,ця тема називається " Знову рюсський мир в Монтреалі" питання до Вас: якою мовою розмовляє "рюсський мир в Монтреалі"?
Якщо вони заговорять українською, французькою чи англійською, це змінить вашу позицію щодо них?[/quote]
Так.Я буду в темі " знову французький чи англійський мир в монреалі" називати їх згідно мови на якой вони говорять
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:Не сперечайтеся із-за дрібниці :) справа і в мові, і не в мові. Так було завжди. Тут питання стоїть так: ігнорувати місцевих фашистсько окупантських пропагандистів чи активно протистояти їм в інформаційній війні?
Alex,я ціную твої миротворчі зусилля.Але,шкода,питання мови і в Україні перетворилася не на "дрібницю"
Мені давно набридло що в Монреалі можно почути "руський",і заперечивши "ні,українка",почути "яка різниця".Так,це все наслідки Радянського Союзу.Але мовне питання додало до цього своїх зусиль.
Мені набридло,що в Україні,під час бойових дій,треба відстоювати право не показувати РОСІЙСЬКОМОВНІ фільми та серіали.Більшість з яких -про ментов та армію
В мовному питанні багато про що можно діскутувати.Особливо в темі про "русський мир"
А ми в темі про "руський мир" з"ясовуємо використування термінів обливши брудом людину яка едина пішла боротися проти російської пропаганди і відстоювала проукраїнську позицію як змогла.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:Не сперечайтеся із-за дрібниці :) справа і в мові, і не в мові. Так було завжди. Тут питання стоїть так: ігнорувати місцевих фашистсько окупантських пропагандистів чи активно протистояти їм в інформаційній війні?
активно протистояти краще не ходячи на їх заходи, а роблячи свої, кращі, яскравіші, інформативніші...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ozi писав:
Alex Diamantopulo писав:Не сперечайтеся із-за дрібниці :) справа і в мові, і не в мові. Так було завжди. Тут питання стоїть так: ігнорувати місцевих фашистсько окупантських пропагандистів чи активно протистояти їм в інформаційній війні?
активно протистояти краще не ходячи на їх заходи, а роблячи свої, кращі, яскравіші, інформативніші...
Згодна,ozi.
Але і на заходи треба ходити.Щоб бути в курсі куди вони еволюють і чого чекати.Ці заходи можуть формувать громадську думку
Приходьте сьогодні в УНО.Пропонуйте!
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:
smisha писав:Хіба я заперечував щось з того, про що ви сказали?
Я думаю що так.
Нагадаю,мова була про те-що негідно обливати брудом ЕДИНУ людину із Громади яка пішла відстоювати наші інтереси.
Але це все майстерно перевели в інше русло
Ви мене з кимось плутаєте. Я вас питав про інше, що не стосувалось телемосту. Моя позиція наступна:
smisha писав: Єдине, що я не вважаю війну в Україні протистоянням україномовних і російськомовних.
alysa писав: Якщо Ви і справді так важаєте,то навіщо Вам розмови на цю тему?
Ви прибічник політкоректності? То Вам незрозуміло про яких росйіськомовних іде мова в темі про "русський мир"?
Не побачив якогось нюансування у вашій тезі про російськомовних. Кацапи різних мастей, які воюють на боці путінської армії, їх обєднує не мовність, а бажання вбити всіх українців, також не дивлячись на те, якою мовою українці говорять. Хіба російськомовні українці не воюють з терористами? Хіба їх не вбивають?
alysa писав: Так ось,smisha,коли я написала "російськомовні" в темі про "русський мир в Монтреалі" я говорил про те,що Ви називаєте "вата".А що Ви мали наувазі?
Це ви зараз пояснюєте, в початковій тезі ви були досить однозначною.

Все інше - без коментарів, оскільки воно просто звалене на купу і мого питання не стосувалося.
alysa писав:Ви прихільник "руського мира"?
Боже збав :smile:
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Алиса! Офигеть! Вы уже не видите разницы между демократией и идиотизмом? Но я все же рад что вы до сих пор вспоминаете белый концерт. Старой "громаде" вообще нас-рать на всякие доказательства - там свои договорённости. Нашёл тут тему с Марьяной Гутич. Ошиблась она. Это она должна была просить и предьявлять ВСЕМ доказательства того куда там ушли деньги с черного концерта. Но ей тоже нас-рать ))) главное имя! Главное обьяснить свою точку зрения! Круто помогли лугандонии. БРАВО. Простите за оффтоп.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Друга частина " мерлезонського балету " !
Якби українців там не було, то й цей цирк не мав би ніякого сенсу..., а так сама присутність представника громади тільки підживлює це антиукраїнське "миротворче" шоу.
На жаль не всім це зрозуміло....

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

А ти коменти читав?
Наприклад:
Из за одно монреальского бандеровца не смогла договориться такая куча народа
Ідеально для цього шабашу було би, якби там не було жодного українця, тоді вони б вихлюпнули в ефір все, що їм треба, без альтернативної думки. Не можна самоусунутись від життя. Ніхто замість тебе не буде робити твою роботу.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Коменти читав...Яку работу ??? Та не треба там ніякої альтернативної думки... Нехай би собі "вихлюпнули" все що хотіли і це було б гарно, бо це виглядало б типовим прагандонським шоу ,тим чим воно насправді й є, а так це начи б то "дискусія" :sarcastic: Ну що ж, якщо хтось себе не поважає, нехай продовжуйє грати за їхнім сценарієм та в їхню гру.... Звісно пана професора будуть туди запрошувати залюбки - він для них просто знахідка !
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:...
Ідеально для цього шабашу було би, якби там не було жодного українця, тоді вони б вихлюпнули в ефір все, що їм треба, без альтернативної думки. Не можна самоусунутись від життя. Ніхто замість тебе не буде робити твою роботу.
Якщо опускатись до рівня дурнів і невігаласів, то вони в вас на ньому переграють. Кричати плюючись і кидатись гіменцем вони вміють краще за вас, будьте певні. Плюс їм це приносить неймовірне задоволення.

Є в шахматах така поширена стратегія. Якщо тебе купою фігур і пішаковим цепом жмуть по одному фланзі, то треба максимально швидко перекидувати сили і розвивати позиції для контрнаступу на іншому фланзі.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:... активно протистояти їм в інформаційній війні?
я б додав би ще - "протистояти грамотно не підіграючи противнику"
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Найкраще - просто не зважати на їхню (перепрошую за термін) гавканину. Вони казяться і зляться від безсилля. Україну їм вже не повернути. Ось тут і корінь злоби. нині ж, намагаються просто нагадити. Відривають Крим, Донбас, ширять в світі брехні.
Наша сила - в правді. А задля остаточної перемоги, потрібна протидія їхньому свавіллю. Чому Україна не зорганізовує ось такі телемости? Чому не влаштовує зустрічі з громадскістю інших країн? Чому працівники посольств і закоордонних установ України переймаються лише вчасною виплатою зарплат? Ось і наслідки.
З приводу того, що розповідають ось ці москвинські діячі... Погляньте, скільки переглядів цього виступу в ютубі. Сподіваюсь, ми зможемо зробити краще
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Олесь Вахній писав: Наша сила - в правді.
Та ні, наша сила - в силі. А сила точно не в тому, щоб відгавкуватись одне на одного. Правдою обстріли і подальшу окупацію не зупиниш. Професор просто вже не в курсі, що там твориться в Україні і оперував фактами про життя лєніна, він не може дискутувати на рівні реальності.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Крім професора є ми. Відверто кажучи, мені байдуже що москальня на мене дзявкає. Головне що мої дії її злять, і змушують бризкати слиною. Отже, я на правильному шляху. І так, гадаю, має чинити кожен
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

от є ПАРЕ, Радбез ООН. І там є сенс Україні дискутувати. бо там вони доказують одне людям, а ми спростовуємо.
а є зібрання типу СНГ чи взагалі якісь внутрішньоросійькі. і там без толку щось доводити... та й навіщо, якщо вони самі захотіли бути ворогами.
іти на їх зібрання, щоб просто бути піньятою для биття? таким собі уявним ворогом, на якому можна виміщати всю злобу, звинувачуючи у незатійливих сміхотворних "злочинах" придуманих російською пропагандою?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Моніторинговий Комітет Монреалю (МКМ)”