Знову рюсський мир в Монтреалі

Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

На дискуссии должен присутствовать настоящий тролль 80го уровня... Иначе что можно сказать хотя бы по одной из предложенных указанных тем?
Oсновные направления разговора:
1. В чем причина войны на самом деле? --всем понятно что рашисты будут как бараны повторять одно и то же.
2. Референдум в Украине - выход из кризиса? Его вероятность и результаты. --КАКОЙ ЕФЕРЕНДУМ во время войны и кризисов во всех социальных сферах???
3. Какой путь изберет Украина? Крайний национализм или ценности гуманизма и интернационализма. --Ну вы поняли, да?
4. Новые законы - геноцид украинского народа или плата за Евро-интеграцию? Терпение бесконечно? --Новые законы какой федерации? РФ? )))

Почему этих сук еще не гоняют налоговые и спец. службы Канады??? Я бы хотел посмотреть на того кто поддерживал бы исис или аль-каиду устраивая с ними телемосты и митинги.
Я как всегда начал читать с последнего сообщения. Оказалось что эта тема еще и случайно превратилась в троллинг господина deneb333 предолжившего, ВНИМАНИЕ!, жаловаться в ФБ! :D Очень надеюсь что Вы, deneb333, поймете что тут не так...
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Пане Роман. Я не дуже згідний з вами в цьому питанні.Якби це були люди нормального цивілізованого суспільства,але з іншими поглядами,то так я згоден що треба було б іти і дискутувати.Але в даному конкретному випадку це замовлений пропагандистський шабаш з спеціально підібраними людьми фанатично налаштованими,і обов'язково їм буде потрібна жертва,яка не зможе вільно і легко (нерідна російська або недостатньо володіння ЇХНЬОЮ термінологією)тому вони хотіли там бачити о.Ігоря і можливо ще декілька вихованих і толерантних людей,щоб можна було їх використати в якості груші для биття,а їхні спеціально запрошені проросійські фанатики будуть кричати і ображати граючи на поняттях моральної етики за рахунок брехливих фактів і видуманих свідчень(В РОЗУМІННІ НЕОСВІЧЕНОЇ І НЕВИХОВАНОЇ МАСИ ЦЕ БУДЕ ВИГЛЯДАТИ ЯК СЛАБКА ПОЗИЦІЯ,ЩО ТІЛЬКИ ПІДБУРЮЄ ДИБЛОЇДНУ МАСУ ЇХНЬОЇ АУДИТОРІЇ У ЯКОЇ МОЗОК ДАВНО ПРОМИТИЙ І НЕ СПРИЙМАЄ НОРМАЛЬНІ АРГУМЕНТИ).Тому моя порада о.Ігорю була не ходити на цей шабаш,бо крім псування нервів така толерантна людина як він ,нічого з того не винесе і не зможе нічого доказати.Після того як я побачив хто приймає в цьому участь і як швидко витираються всі пости які хоч трохи їм не подобаються,я зрозумів що це чисто пропагандистка акція,і її треба всім нам ігнорувати.Листи і всі можливі звернення про розпалювання міжнаціональної ворожнечі писати треба,але ходити туди нема сенсу,обіллють брудом і не дадуть висловити свої погляди на ситуацію в повній мірі,а тоді ще після всього будуть користуватися вирваними з контексту словами.ЦЕ НЕ ЦИВІЛІЗОВАНА ДИСКУСІЯ,ЦЕ ЗАМОВЛЕНА МОСКВОЮ ПІАР АКЦІЯ,І ЧИМ БІЛЬШ ВОНА ПРИВЕРНЕ УВАГУ ТУТ,ПРИ ЧОМУ ДЛЯ НИХ НЕ ВАЖЛИВО В ХОРОШОМУ ЧИ ПОГАНОМУ СЕНСІ,ТИМ КРАЩЕ ДЛЯ НИХ.Якщо ще там вийде сварка яка вийде за межі громад,вони будуть вважати що відробили свої гроші,далі вже кремлівська пропаганда направить цей шум в потрібне русло.
Як на мене ,то наша присутність буде тільки грати їм на руку,ми як би сприймемо рівність і існування іншого погляду на ситуацію,а не розіграний москвою сценарій.Я прошу не треба розкручувати і піарити їх існування тут,вони якраз цього і хочуть.
Андрій
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

UniformAlpha
Я прекрасно розумію пане,що тут так а що не дуже.Звертатись до ФБ потрібно завжди хоч є з цього сенс чи нема,як ви вважаєте.Маю досві боротьби з таким і не дуже такими заходами.Жалітися в ФБ,можливо і не вихід,але не вам (як на мене персоні дуже схожій на троля)мені розповідати що і як робити ,тим більш в такій формі.Я відкрита людина і кожен тут знає хто це deneb333 ,а ви крім того що невідома загалу людина,ще й з'являєтесь тільки під конкретні всім відомі теми щоб роздмухати полум'я.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

UniformAlpha писав: Почему этих сук еще не гоняют налоговые и спец. службы Канады??? Я бы хотел посмотреть на того кто поддерживал бы исис или аль-каиду устраивая с ними телемосты и митинги.
...
Потому что никто не преподнёс налоговой службе это в таком виде,чтобы они заинтересовались их деятельностью.Были попытки после "белого концерта" добиться от организаторов КУДА УШЛИ ДЕНЬГИ.Однако никто не обратился к официальным властям с этим вопросом.Официальные урканские организации -КУК,УНО стоят в стороне от этих вопросов.У них дмократия.Все имеют право на все.А новоприбывшие просто не имеют возможностей этим заниматься,посольку еще недостаточно интегрировали -недостаточное знание языков,для деятельности такого уровня,не знание местных структур куда можно обратится с подобным вопросом,и просто эллементарная нехватка ресурсов-времени,денег,потому что они еще учатся,а не работают
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

deneb333 писав:Пане Роман. Я не дуже згідний з вами в цьому питанні.Якби це були люди нормального цивілізованого суспільства,але з іншими поглядами,то так я згоден що треба було б іти і дискутувати.
Розумієш,що ми в Канаді?Яка важає всіх тут живущих -цівілізованними?
Коли до організаторів українського фестивалю у минолому року звернулися з проханням не давати виступити особам прийнявшим участь в "Білому концерті" був великий скандал.Бо стара Громада теж потребує доказів що гроші з цього концерту пішли на підтримку сепаратистів.Бо в Канаді демократія.І стара Громада мислить цією категроією.А ми ще пуповиною зв"язані з Україною.В нас болить.Бо ми розуміємо як робляться пропагандистьскі акції і хто за ними стоїть.І розуміємо навіщо це робиться.І на ємоціях не доведеш що це
deneb333 писав:Але в даному конкретному випадку це замовлений пропагандистський шабаш з спеціально підібраними людьми фанатично налаштованими
deneb333 писав:
[quote="deneb333"кремлівська пропаганда направить цей шум в потрібне русло.
deneb333 писав: кремлівська пропагнада по любому направить це куди ім потрібно.Будуть наші люди чи ні.Буде сварка чи ні.Тому,як намене,треба привртати увагу влади що в Канаді працює російська пропагнда.І ти правильно почав -спроба розпалювання міжнаціональної ворожнечі Як на мене це гарний аргумент для канадської влади
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

З UniformAlpha погоджуюсь в тому, що якщо туди хтось і повинен іти з громади, то це має бути троль вищого гатунку. Інтелігентні і логічні аргументи ніхто не буде слухати. Покажуть дітей, професійних плакатєльщиць, «жертв» на зарплаті, навпроти яких буде стояти «кат». Потім це все поріжуть на правильні шматки і запустять для споживання одноклітинним.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

alysa, что такое КУК и УНО? Я о них вообще ничего никогда не слышал -сарказм-
deneb333, не стоит так агрессивно реагировать, я на Вашей стороне и я за то чтобы жаловаться в фейсбуке. Но этого мало. А тролля у нас нет который мог бы пойти и вставить вате.
А на счет "...ще й з'являєтесь тільки під конкретні всім відомі теми щоб роздмухати полум'я." могу вас точно так же охаракеризовать :)
Роман Сербин
Повідомлень: 9
З нами з: 08 липня 2014, 19:10

Повідомлення Роман Сербин »

Таку участь треба організувати заздалегідь․
Роман Сербин
Повідомлень: 9
З нами з: 08 липня 2014, 19:10

Повідомлення Роман Сербин »

[quote="alysa"][quote="smisha"]
Це розпалювання.Бо іх мета -довести що росія "спасає" в той час як Україна...

Я не бачу в їхніх повідомленнях про телеміст ніяких доказів про розпалювання ненависти․ Старатися довести що ″Росія спасає, а Україна․․․″ може бути брехнею, але така брехня не я доказом кримінальности․
Роман Сербин
Повідомлень: 9
З нами з: 08 липня 2014, 19:10

Повідомлення Роман Сербин »

deneb333 писав:Пане Роман. Я не дуже згідний з вами в цьому питанні.Якби це були люди нормального цивілізованого суспільства,але з іншими поглядами,то так я згоден що треба було б іти і дискутувати.Але в даному конкретному випадку це замовлений пропагандистський шабаш з спеціально підібраними людьми фанатично налаштованими,і обов'язково їм буде потрібна жертва,яка не зможе вільно і легко (нерідна російська або недостатньо володіння ЇХНЬОЮ термінологією)тому вони хотіли там бачити о.Ігоря і можливо ще декілька вихованих і толерантних людей,щоб можна було їх використати в якості груші для биття,а їхні спеціально запрошені проросійські фанатики будуть кричати і ображати граючи на поняттях моральної етики за рахунок брехливих фактів і видуманих свідчень [․․․]
Андрій
Це гра перед і до публіки․ Справа не в тому, щоб переконати один одного, справа в тому, щоб представити для публіки корисний імідж української діаспори та української справи․
Роман Сербин
Повідомлень: 9
З нами з: 08 липня 2014, 19:10

Повідомлення Роман Сербин »

[quote="alysa"][quote="deneb333"] ․․․ А ми ще пуповиною зв"язані з Україною. ․․․

З ваших слів я скорше бачу психічну пуповину з тоталітарним та пост тоталітарним але невповні демократичним режимом․ Такої пуповини конечно позбутися і виробити серцевий та розумовий звязок з демократичною Україною, якій ви хочете допомагати․
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Роман Сербин писав:
alysa писав:
smisha писав: Це розпалювання.Бо іх мета -довести що росія "спасає" в той час як Україна...

Я не бачу в їхніх повідомленнях про телеміст ніяких доказів про розпалювання ненависти․ Старатися довести що ″Росія спасає, а Україна․․․″ може бути брехнею, але така брехня не я доказом кримінальности․
Так я про ото і кажу:що Ви бачете по канадські.А ми,новоприбулі,ще по українські
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

будь ласка, хто може, запишіться і приходьте на їхню програму, щоб розбавити їхню галіматью правдивими фактами та інформацією.

також, просимо вислати кожного особисто наступного листа з своїм підписом ( fdiallo@ville.montreal.qc.ca та http://ville.montreal.qc.ca/portal/page ... ema=PORTAL ) до мерії -

L'honorable Denis Coderre
Maire de Montréal
Hôtel de Ville
275, rue Notre-Dame Est
Montréal QC H2Y 1C6

Monsieur le Maire,

Comme citoyen canadien et électeur, j'aimerais porter à Votre attention le fait suivant :

le 6 juin 2015, la télévision russe de Montréal (chaîne 17) organise une émission ayant pour but de supporter la propagande terroriste anti-ukrainienne du Kremlin concernant la situation dans les villes de Donetsk et de Louhansk, occupées par des insurgés et l'armée russe.

Cette émission est aussi organisée pour exercer la pression sur le Gouvernement du Canada, l'ami le plus fidèle de l'Ukraine à ce moment difficile de la guerre et de l'agression russe. Cette émission est la propagande de la violence, du terrorisme, de l’agression, du non-respect de lois canadiennes et de la position officielle du Canada dans ce conflit.



Monsieur le Maire, je vous demande d'intervenir afin d'éviter la propagande de la xénophobie et du terrorisme au Canada.

Je vous prie d'agréer, Monsieur le Maire, mes respectueux hommages.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Роман Сербин писав:
alysa писав:
deneb333 писав: ․․․ А ми ще пуповиною зв"язані з Україною. ․․․

З ваших слів я скорше бачу психічну пуповину з тоталітарним та пост тоталітарним але невповні демократичним режимом․ Такої пуповини конечно позбутися і виробити серцевий та розумовий звязок з демократичною Україною, якій ви хочете допомагати․
у нас там родини.Які живуть у тому режимі.Тому і пуповину з Україною маємо.
Ви важаєте що приховування,видавання одних фактів за інші,принижування української нації,порушення міжнародного права,утримування політичних заручників(я маю на увазі Савченко),захоплення терріторії армією бе зрозпізнавальних знаків,постачання зброї сепаратистам,гумконвої,агресивне нав"язування світу "руського миру" -то є демократично?
Україна програє пропагандську війну.Бо світ занадто політкоректний.Ми кажемо не "війна" а "АТО",ми кажемо "гумконвой" і нічого не можемо з ним вдіяти.Ми кажемо "телемост",який насправді є замовленною,пофінансованою росією акцією.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

deneb333 писав:... не треба розкручувати і піарити їх існування тут,вони якраз цього і хочуть.
Андрій
тут погоджусь. на який чорт вони вам здались? ну зберуться вони там на якийсь свій мітинг, то вони що відділяться відразу почнуть чи Росія їм автомати на місці видасть? чи вони петицію до канадського уряду будуть там підписувати? їх мало, вони недалекі, нікому на хрін їх проблеми не треба, бо народ в Монреалі звід усіх усюд живе і в інших країнах теж проблем вистачає, в тому числі воєн.
Он сьогодні було засідання ООН. Все йде до того, щоб в Росії забрати право голосу в РадБезі.


чорний піар - теж піар. чим більше ви будете їм протиставлятися - тим важливішими і правішими вони себе будуть відчувати. а так в них чудово виходить ламати дрова. найкраще опісля правильно акценти розставити і висміяти їх. а там хай вдавляться своєю міфічною славою неіснуючих пращурів.

є герої, а є антигерої. все що "анти" воно на психологічному рівні підсилює те, чому протиставляється.

краще провести щось своє, якісне, насичене і цікаве, ніж приходити і розкручувати чиїсь вистави скандалами, тощо...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

alysa писав:...
Коли до організаторів українського фестивалю у минолому року звернулися з проханням не давати виступити особам прийнявшим участь в "Білому концерті" був великий скандал.Бо стара Громада теж потребує доказів що гроші з цього концерту пішли на підтримку сепаратистів.Бо в Канаді демократія.І стара Громада мислить цією категроією...
серйозний випадок... тут справа не в демократії чи не демократії. тут на лице "синдром ОБСЄ". це коли близорукість і толерантність (а іноді просто лінь і тупість) затуляють собою здоровий глузд і причинно-наслідкові зв"язки всесвіту.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Моніторинговий Комітет Монреалю (МКМ)”