Роздуми за переїзд чи Ваш досвід еміграції. Поділиться)

Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ostap писав:
Alex Diamantopulo писав:Мені Америка теж більше подобдається :)
Ostap, 3 роки це і правда багато, але я знаю людей які витратили на переїзд кілька місяців. Шляхів є багато різних. Все залежить від людини, мені здається.
Якщо стрес руйнує відносини з дружиною то не в стресі і не в переїзді справа, знову ж таки це моя особиста думка. Насправді інколи так трапляється що люди розходяться. Але хіба ж не буває такого що і без переїздів розучаються? Не будемо пр осумне :)
Якщо є ресурси то можливо краще спершу поподорожувати, подивитися як де живеться. У мене такої можливості не було, але я не шкодую що я в Канаді. Мені тут дуже подобається, особливо за межами Квебеку :D
Усвідомив свою помилку занадто пізно.
Варто було їхати,влаштовуватись та після народжувати.

Побут натягує відносини,хоча викладаюсь,сиджу 4міс вже у декреті з сином.
Я не бачу у вашій ситуації жодних помилок.Родині з дітьми молодого віку ,належною освітою та фахом набагато простіше оформити та пройти іміграційний процес ані-ж одинці.Канаді потрібні родини з дітьми.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Дитина не є проблемою. Можливо трохи важче перший час, бо потрібно зразу знайти школу/ садок, зрозуміти як це працює. Та з іншого боку уряди платять на дітей гроші, які роблять перші кроки трохи легшими.
Тому я б не сказав що дитина при іміграції це однозначно погано. Зрештою дитині тут буде легше ніж вам самим, бо адаптуватись їй буде легше, включаючи вивчення мови. Якщо тільки добрі батьки не задурять голову про "тупих канадосів".
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

Люди добрі

Я ще змащую лижи у Канаду.
Поки що йде процес усвідомлення як бути надалі у житті і якщо їхати то який напрямок обирати.

Якщо вже за формулу переїзду у Канаду, чи можете порадити на кого піти вчитися,щоб у подальшому мати перспективи у кар'єрі чи персональному рості?

Гадав свій капітал прилаштувати саме у освіту у Канаді наприклад,і візу нададуть і потім попрацювати зможу.

Тільки не розумію як бути тоді з родиною
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Остапе, ти такий песимізм випромінюєш. Ганьба тобі. Йди навійну краще. Суспільству користь, можливо москаля підстрелиш, платять не погано (якщо просто неподалік зони бойових дій - сім тисяч). В боях - більше. І заробиш, і настрій зміниться, і скигління зникне
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ostap писав:Люди добрі

Я ще змащую лижи у Канаду.
Поки що йде процес усвідомлення як бути надалі у житті і якщо їхати то який напрямок обирати.

Якщо вже за формулу переїзду у Канаду, чи можете порадити на кого піти вчитися,щоб у подальшому мати перспективи у кар'єрі чи персональному рості?

Гадав свій капітал прилаштувати саме у освіту у Канаді наприклад,і візу нададуть і потім попрацювати зможу.

Тільки не розумію як бути тоді з родиною
Звичайно можна приїхати на навчання ,ви навіть зможете забрати родину та мати можливість працевлаштування, але як на мене то це лише загублений час та гроші.Бо зробивши офіційну іміграцію у той-же Квебек ви будете мати можливість і вчитися практично безкоштовно і право працювати і діти будуть влаштовані як по грошам так і по навчанню.Усе що вам потрібно то зробити грамотно документацію по іміграції та вивчити поверхнево французську.Це займе менше часу та зусиль ніж усілякі "шаманські танці" з навчанням та бізнесом.Що-до напрямків у професійній сфері то у Квебеці їх не так багато бо індустрія тут практично ніяка.Основний дохід це сфера посуг.Ну ще можливо ІТ усілякі там програмісти чи системники.Якщо хочете мінімально мати на прожитя то вкладіть свої кошти у купівлю дуплексу чи триплексу,будете жити на одному з поверхів а інші здасте.
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

Цікаво,дякую за підказку.

Англійську вчив, рік в ВБ промешкав у 03-04 роках,та за Квебек з французькою навіть не думав

Вчити нове полюбляю,тому якщо не треба до ідеалу доводити,це варіант.

І за меньше ніж 100К американських доларів у Квебеку можна щось купити із нерухомості?!

Чув що ціни на нерухомість у Канаді скажені.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ostap писав:Цікаво,дякую за підказку.

Англійську вчив, рік в ВБ промешкав у 03-04 роках,та за Квебек з французькою навіть не думав

Вчити нове полюбляю,тому якщо не треба до ідеалу доводити,це варіант.

І за меньше ніж 100К американських доларів у Квебеку можна щось купити із нерухомості?!

Чув що ціни на нерухомість у Канаді скажені.
Не обов"язково платити усі 100%, берете іпотеку платите 20-25% від вартості житла і купуєте ще й значна сума у кішені залишиться.Ви по іпотеці будее те ж саме а то і менше платити як знімаючи чотири з половиною у з"йомному житлі.Це звичайно не вічно така лафа з іпотечними процентами буде але не варто забуватти що по перше це інвестиція досить стабільна по друге значну суму будете отримувати за здачу житла.Що-до цін то я би не сказав що вони у Квебеці астрономічні,у БК та Онтаріо житло вартує набагато більше.Ну там і заробки звичайно вищі.Та й можливостей більше.Єдине що БК занад-то далеченько а так клімат там більш теплий і на Гаваї можна їздити як у Квебеці їздять на Кубу чи Домінікану.
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

Екскурс у Каналу)

Полюбляю гірські лижи і гадав що поблизу з Ванкувером для мене буде рай)

Якщо внутрішні переліти недорогі,то немає значення,а якщо ні,то цікаво було б неподалік.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Гірські лижі тут є практично повсюди,поблизу Монреаля тако ж.Внутрішні авіарейси катастрофічно дорогі,Ціна квитка Монреаль-Ванкувер в середньому 700-800 каксів.За ці гроші можна злітати в Домінікану на тиждень з тут інклю
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

Дивує така висока вартість авіаквитків.
Є корупція,лоббі великого бізнесу?

Чому ж так?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Основна причина це монополізм,якщо на ринку всього декілька компаній то відповідно і ціни вони диктують а не конкуренція .Це пов"язано з певним устроєм Канади де соціалізм змішаний з капіталізмом і регулятором більшості великих бізнесів є держава.Це проявляється не тільки у авіації а також і в телефонному зв"язку ,медицині ,торгівлі алкоголем, послугах ігрового бізнесу.Що до корупції то вона теж існує бо як за К.Марксом "Монополізм породжує корупцію", звичайно не в таких розмірах як в Украіні та-й відловлюють корупціонерів тут більш активніше.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Geneve писав:Усе що вам потрібно то зробити грамотно документацію по іміграції та вивчити поверхнево французську. Це займе менше часу та зусиль ніж усілякі "шаманські танці" з навчанням та бізнесом.
ну я б не сказав що рівень В2 (котрий потрібно підтвердити, склавши іспит), це "поверхневий".... а за менший рівень бали уже давно не нараховують...

(видно ти давненько уже емігрував.... :) )

я, наприклад, будучи в еміграційному процесі, пішов вчитись на спеціальність, котра дала мені 12 додаткових балів....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав:
Звичайно можна приїхати на навчання ,ви навіть зможете забрати родину та мати можливість працевлаштування, але як на мене то це лише загублений час та гроші.Бо зробивши офіційну іміграцію у той-же Квебек ви будете мати можливість і вчитися практично безкоштовно і право працювати і діти будуть влаштовані як по грошам так і по навчанню.Усе що вам потрібно то зробити грамотно документацію по іміграції та вивчити поверхнево французську.Це займе менше часу та зусиль ніж усілякі "шаманські танці" з навчанням та бізнесом.Що-до напрямків у професійній сфері то у Квебеці їх не так багато бо індустрія тут практично ніяка.Основний дохід це сфера посуг.Ну ще можливо ІТ усілякі там програмісти чи системники.Якщо хочете мінімально мати на прожитя то вкладіть свої кошти у купівлю дуплексу чи триплексу,будете жити на одному з поверхів а інші здасте.
Це порада 10-ти річної давнини. Рівень В2 з французької вимагає десь бвля року навчання, може більше. Крім того в Квебека квоти врізали і ще треба примудритись подати заявку в онлайні. Почитайте тут viewtopic.php?f=36&t=546

Як на мене, якщо є гроші і бажання жити в Канаді, то іміграція через навчання найкращий і найнадійніший варіант. Тільки потрібно добре обрати професію, щоб були шанси залишитись в країні.

Щодо дуплексу не погоджусь. От людина візьме кредит на 300 тисяч, буде щомісяця платити близько 1500 тисячі кредиту, а один з поверхів буде здавати за 700 - 900 доларів. Як тут прожити ?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

smisha писав:
Alex Geneve писав:
Звичайно можна приїхати на навчання ,ви навіть зможете забрати родину та мати можливість працевлаштування, але як на мене то це лише загублений час та гроші.Бо зробивши офіційну іміграцію у той-же Квебек ви будете мати можливість і вчитися практично безкоштовно і право працювати і діти будуть влаштовані як по грошам так і по навчанню.Усе що вам потрібно то зробити грамотно документацію по іміграції та вивчити поверхнево французську.Це займе менше часу та зусиль ніж усілякі "шаманські танці" з навчанням та бізнесом.Що-до напрямків у професійній сфері то у Квебеці їх не так багато бо індустрія тут практично ніяка.Основний дохід це сфера посуг.Ну ще можливо ІТ усілякі там програмісти чи системники.Якщо хочете мінімально мати на прожитя то вкладіть свої кошти у купівлю дуплексу чи триплексу,будете жити на одному з поверхів а інші здасте.
Це порада 10-ти річної давнини. Рівень В2 з французької вимагає десь бвля року навчання, може більше. Крім того в Квебека квоти врізали і ще треба примудритись подати заявку в онлайні. Почитайте тут viewtopic.php?f=36&t=546

Як на мене, якщо є гроші і бажання жити в Канаді, то іміграція через навчання найкращий і найнадійніший варіант. Тільки потрібно добре обрати професію, щоб були шанси залишитись в країні.

Щодо дуплексу не погоджусь. От людина візьме кредит на 300 тисяч, буде щомісяця платити близько 1500 тисячі кредиту, а один з поверхів буде здавати за 700 - 900 доларів. Як тут прожити ?
Ну навіть рік навчання це не три - чотири роки навчання у Канаді з купою витрачених грошей і невідомим майбутнім.Роблячи іміграцію з країни проживання людина тільки збереже гроші і час,а також не буде залежною від захцянки функціонерів як-то надати статус на проживання чи ні по закінченню навчання.

Ну а нерухомість то це взагалі судячи зі всього не ваша тема.При теперішніх іпотечних кредитах тільки бовдур не купляє власне житло.Можливо вам вигідніше платити 1300 каксів за чотири з половиною комусь,а іншим вигідніше платити 1100 каксів за іпотеку і жити у власному житлі.Що до "як тут прожити" відповідь досить банальна ,треба працювати.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Ви платите 1100? З моїх знайомих ніхто менше 1300 не платить.
Згоден, що потрібно працювати. Просто з вашого попереднього речення було зрозуміло , що здаванням квартири можна заробляти на життя і більше нічого не треба робити.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Саме так 1100 за спліт-левел.Все залежить яка сума була виплачена при купівлі,кількість років виплаченої іпотеки порічні 10-15 % виплати від суми і.т.п.Дуже багато чинників.В мене є знайомі які платять по 700-900 каксів за іпотеку дуплексів.З мого попереднього речення можна зрозуміти тільки одне ,що здаючи частину житла можна частково оплачувати іпотеку але аж ніяк не заробляти на цьому.Де я казав що можна не працювати ? Я насам-перед казав що це інвестиція. Ось ви пропонуєте інвестувати у навчання,а ви уявляєте взагалі які суми треба викласти у рік іноземному студенту? Це 25000 мінімум не враховуючи житла і через три роки ще невідомо чи цей студент отримає дозвіл на резидент-перманент.Це по вашому інвестиція ?
Відповісти

Повернутись до “Інше”