Роздуми за переїзд чи Ваш досвід еміграції. Поділиться)

Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Роздуми за переїзд чи Ваш досвід еміграції. Поділиться)

Повідомлення Ostap »

Вітаю всіх.

Я із Харкова, маю сина 1,7 років та дружину.

Віднедавно не маю роботи, через анексію Криму та війну, робив у компанії що постачала промислове обладнання (КИП, електрику (високовольтне) та інше), та сидячі останні 4 місяці у декреті розмірковую за майбутні "рухи" у напрямку життєвих планів.

Прошу у Вас поділитись досвідом, надати тез для роздумів та скорегувати хід моїх думок.
Буду дуже вдячний за те)

Враховуючі відносну вільну дорогу у майбутнє та стартовий капітал (100К дол) чи то за для побудування власної справи в Україні чи за для стартового капіталу для еміграції та адаптації на перший час, прошу поради у наступному:

Вважаю, що у Харкові а так само у східній та центральній Україні у найближчий час буде стогнація регіону через розрив бізнес відносин з раісією та теоретично припиненням контрабанди. Тому плани на залишитись на батьківщіні якось розмиті.
Гадали з дружиної за переїзд у центральну чи західну Україну, але в такому випадку не буде того якісного стрибку який можна отримати у рівні життя, якщо влаштовуватись на новому місці поза Україною.
Щоб Україна в кращому випадку досягла рівня теперешньої Польщі потрібно років 20-25. А це сину 27, а нам з дружиною 56.
У цивілізованих країнах, маючи бажання розбудови власного бізнесу та якщо мине адаптація і буде місцева мова, розпочати власну справу легше та прогматичніше ніж битись з системою, пливти проти течії та робити це вдома.

Але не маючи плану еміграції не хочу навіть смикатись, тому що знаю це буде боляче.

Зара розмірковую на рахунок країни це швидше за все Словатчина, чи Польща, Латвія може навіть Канада. Є ще можливість бізнес еміграції Словенія.

Чи варто взважувати + та мінуси чи треба прив*язуватись до вже існуючих контактів, знайомих, друзів які вже там мешкають, та порадою допоможуть зменьшити час на адаптацію? Що по-перше при виборі напрямку?

Також на рахунок професії, поки не можу остаточно вигадати чому крім мови країни переїзду, вчитись у професійному плані вдома?
Курси масажу, перукарства, кухаря?
Чи може налагоджувальник верстатів з ЧПК (ЧПУ)?
Може на оператора крану вивчитись?

Також не відкидаю можливості влаштуватись у компанію, що виробляє зрозумілу мені промислову продукцію, ближче трансформатори, реактори за для компенсацій у кабельних мережах, та для якої міг би бути цікавим український ринок, та будувати дилерську мережу для них в Україні?
Чи подібній компанії немає потреби у співробітнику безпосередньо у рідній країні, а такого хотіли би бачити наприклад у Києві?

Хоча їхати звісно не хочеться, цікаво спостерігати як змінюється Харків, Україна. Повільно але все ж таки позитивні, хоча і не системні зміни є. Але коли натикаєшься на подібні випадки то прагматизм бере гору та розумієшь що треба.

Ось такі думки мене бентежать останнім часом.

Прошу у Вас пораду, цікавлять Ваші думки на цей рахунок, враховуючі досвід, емоції.
Підкиньте інформації за для розміркування.

Маю потребу розставити акценти.

Дуже вдячний.
Востаннє редагувалось 23 червня 2016, 05:56 користувачем Ostap, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я про бізнес міграцію знаю мало. але в Канаді теж вона існує.
на урядова сайті Канади є FAQ і його можна почитати
в будь-якому випадку краще знати-вчити мову країни, куди збираєтесь
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

бізнес еміграція не обов*якова умова. Тих моїх заощаджень вистачить тільки на перший час. Взагалі не розраховую щось вигадати з бізнесом на них.

Що треба вчити та знати мову, то звісно і незаперечно!

У випадку з Канадою, як раз оператором крану чи налагоджувальником верстатів з ЧПУ та за загальною схемою еміграції від уряду.
Єдине що складно, це дружині вивчити англійську до рівня екзамену.
Я у 03-04 роках рік прожив у ВБ, тому відновити мені буде легше, а їй майже спочатку вчити.

Мені довели що іспит доволі складний.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Якщо хочеться виїхати - їдьте, якщо щось тримає вдома - залишайтесь. В Канаді здається для бізнес іміграції потрібно більше ніж 100К. Та і в квоти потрібно потрапити. Потрібно також мати на увазі що іміграція займає роки - 3-5 років. Може бути що поки ви готуєтесь по одній програмі, правила помвняють і ви вже не проходите. Може бути що документи завернуть бо не така печатка стоїть.
Якщо вам спрпвді цікавить це питання, є варіанти іміграції через навчання. Або шляхом Exploratory Visit по одній з провінційних програм.
Якщо обирати між європою і америкою, то мені більше подобається америка.
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

smisha писав:Якщо хочеться виїхати - їдьте, якщо щось тримає вдома - залишайтесь. В Канаді здається для бізнес іміграції потрібно більше ніж 100К. Та і в квоти потрібно потрапити. Потрібно також мати на увазі що іміграція займає роки - 3-5 років. Може бути що поки ви готуєтесь по одній програмі, правила помвняють і ви вже не проходите. Може бути що документи завернуть бо не така печатка стоїть.
Якщо вам спрпвді цікавить це питання, є варіанти іміграції через навчання. Або шляхом Exploratory Visit по одній з провінційних програм.
Якщо обирати між європою і америкою, то мені більше подобається америка.
3-5 років?!
Гадав що це процес не швидкий, але уявляв 1-1,5 роки.
А за 3-5 багато чого не тільки у умовах уряду Канади змінитись, а у власній родині :sad:

На рахунок бізнес еміграції у Канаду навіть і не думаю!

За цією програмою можно доволі швидко переїхати у Словенію бюджет на сім*ю біля 30-40К євро, але країна дуже маленька, ринок дуже вузький, а з моїми знаннями не можу вигадати чим займатись там.

Також Словатчина, туди за 0,5 року витрати на особу 3-5К євро

У США не бував, складно уявити, але гадаю мене це nt; влаштувало, тому як хочу не заробляти, а просто спокыйно робити, та жити.


Ще підозрюю що стрес та адаптація можуть зруйнувати відносини з дружиною, теоритично.
Після народження дитини трохи натягнулись, а якщо ще додадуться складнощі, мені здається це буде остаточною краплєю у розумінні один одного.

Те що дитину спробую відправити на навчання після школу у розвинуту країну, це напевно знаю, але переїжджати зараз не впевнений.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Мені Америка теж більше подобдається :)
Ostap, 3 роки це і правда багато, але я знаю людей які витратили на переїзд кілька місяців. Шляхів є багато різних. Все залежить від людини, мені здається.
Якщо стрес руйнує відносини з дружиною то не в стресі і не в переїзді справа, знову ж таки це моя особиста думка. Насправді інколи так трапляється що люди розходяться. Але хіба ж не буває такого що і без переїздів розучаються? Не будемо пр осумне :)
Якщо є ресурси то можливо краще спершу поподорожувати, подивитися як де живеться. У мене такої можливості не було, але я не шкодую що я в Канаді. Мені тут дуже подобається, особливо за межами Квебеку :D
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:Мені Америка теж більше подобдається :):D
В Америці є великій недолік- якщо ти не маєш медичної страховки.... Там вся медецина платна.
Канада з цього боку надає хоч якесь забеспечення
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, пошу пробачити, я мав на увазі материк :). Стосовно страхівки, мені здається що достойна зароібтня плата компенсує різницю в системі здоров'я. Знову ж таки, сам в US не був, але друг живе в Чикаго і прекрасно себе почуває. Страхування і медична система це окрема величезна тема.
Всюди є свої переваги, але мені чомусь ближча Канада та Сполучені Штати, ніж Євро Союз.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:... але мені чомусь ближча Канада та Сполучені Штати, ніж Євро Союз.
:good:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав: В Канаді здається для бізнес іміграції потрібно більше ніж 100К. Та і в квоти потрібно потрапити.
і ще потрібно буде довести легальність отримання цього капіталу....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

соціальні умови в США і Канаді при умові "з дітьми" і "без дітей" сильно відрізняються.... на користь Канади... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
KuKa
Повідомлень: 39
З нами з: 19 січня 2016, 13:54

Повідомлення KuKa »

Є навіть різниця між Квебеком і Альбертою. :)
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

San-Frankivsko писав:соціальні умови в США і Канаді при умові "з дітьми" і "без дітей" сильно відрізняються.... на користь Канади... :)
Дякую за зрівняння,цікаво
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

KuKa писав:Є навіть різниця між Квебеком і Альбертою. :)
У Альберті кращі умови,я вірно зрозумів?

В чому це виражається?
Ostap
Повідомлень: 28
З нами з: 18 січня 2016, 15:42

Повідомлення Ostap »

Alex Diamantopulo писав:Мені Америка теж більше подобдається :)
Ostap, 3 роки це і правда багато, але я знаю людей які витратили на переїзд кілька місяців. Шляхів є багато різних. Все залежить від людини, мені здається.
Якщо стрес руйнує відносини з дружиною то не в стресі і не в переїзді справа, знову ж таки це моя особиста думка. Насправді інколи так трапляється що люди розходяться. Але хіба ж не буває такого що і без переїздів розучаються? Не будемо пр осумне :)
Якщо є ресурси то можливо краще спершу поподорожувати, подивитися як де живеться. У мене такої можливості не було, але я не шкодую що я в Канаді. Мені тут дуже подобається, особливо за межами Квебеку :D
Усвідомив свою помилку занадто пізно.
Варто було їхати,влаштовуватись та після народжувати.

Побут натягує відносини,хоча викладаюсь,сиджу 4міс вже у декреті з сином.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ostap писав:
KuKa писав:Є навіть різниця між Квебеком і Альбертою. :)
У Альберті кращі умови,я вірно зрозумів?

В чому це виражається?
Років два тому були кращі у фінансовому питанні.Тепер ні.Різниця у виплатах на дітей та оплаті за надбання вищої освіти .Але зараз у Альберті певний фінансовий та економічний спад пов"язаний з падінням цін на нафту.
Відповісти

Повернутись до “Інше”