Новини Про Імігрантів

Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Новини Про Імігрантів

Повідомлення smisha »

Здається чоловік щось не те говорить:
Леґо:
"Кожного разу коли я впускаю імігранта який заробляє менше 56 тисяч, я погіршую свою проблему [мається на увазі рівень середньої зарплати в провінції]. Імігрант який заробляє більше 56 тисяч, покращує мою ситупцію. У нас серйозна проблема з рівнем середньої зарплати. Ми не будемо цілеспрямовано робити її ще гіршою"
Legault « ne regrette pas » ses récents propos sur l’immigration

https://www.lapresse.ca/actualites/poli ... ration.php

L’opposition a passé la majeure partie de la journée à dénoncer la déclaration de M. Legault à l’effet qu’« à chaque fois que je rentre un immigrant qui gagne moins de 56 000 $, j’empire mon problème ».

À l’inverse, avec « un immigrant qui gagne plus de 56 000 $, j’améliore ma situation », a-t-il ajouté. « On a un sérieux problème de salaire moyen au Québec. On ne va pas faire exprès pour l’empirer. »
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Лего захищає тих хто йому повірив в часі голосування
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Більшість місцевих яких я знаю заробляють значно меньше або десь на такому ж рівні.
Тому, я б сказав, може імігрантам не дуже потрібна така провінція в якій треба вчити франсе щоб потім годувати за свій рахунок купу планокурів і Лего разом з ними... А не провінції іммігранти, як цей телепень заявив. Чесно кажучи сплатити більше 50% своєї зарплати було зовсім не весело.
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

ага шмалять прямо за кермом :/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якщо слова Лего реалізуються в законопроектах, то потрібно очікувати перегляду програми іміграції із зменшенням квот на робітничі професії і наданням переваги бізнес-іміграції.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Так жеж мета імміграційних програм якраз і полягає в тому, щоб закрити прогалини на ринку праці по робітничих спеціальностях...

Уже була ситуація в Україні, коли всі були з дипломами менеджерів і юристів... а цеглу класти не було кому... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Тут, як би сказали прихильники діалектики - боротьба противаг. З одного погляду, робітники постійно потрібні. В нашому містечку, що McDonalds, що BMR, Métro+, IGA, Canadian Tire та Rona - потребують працівників... З іншого боку розуміємо, що то мінімальна заробітна плата. Набагато краще, врешті решт, працювати у спеціяльності з наданням сервісу певного гатунку. То може бути програмування, чи сантехнічні послуги, чи медична робота, тощо. Головне це рівень сервісу, що надається чи то покупцям, чи до компанії, де працюєш.
Відповісти

Повернутись до “Інше”