Допомога новоприбулим

для тих хто звикає до нового життя
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

якщо так то дійсно, якщо є люди яких ви знаєте і яким ви довіряєте, в яких є час і бажання допомагати - то зручніше з України.

з приводу депозитів, то наскільки я зрозумів тут початківцям без кредитної історії чи гарантора в бейлі дуже складно знайти щось плюс-мінус хороше. тобто якщо щось пристойне знайдете, то за 2-3 місяці треба буде заплатить. якщо без цього до доступні варіанти або "десь", або "щось", або "дешось".
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

закони ринку.... якщо квартира в хорошому р-ні і в пристойному стані, то на неї завжди буде попит..... і у власника буде вибір.... так що навряд він здасть її новоприбулим без якихось додаткових гарантій....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

в продовження оцього
.....

10. Також бажано пошвидше відіслати документи на допомогу на дитину. є допомога канадська, є допомога квебекська - на них відсилаються окремі комплекти документів. відповідно в різних місцях брати формуляри - Agence du revenu du Canada i Retraite Québec. щоб перекласти наприклад свідоцтво для народження (в 2 екземпляра, щоб швидше) треба користатись допомогою перекладачів, які є членами ордену перекладачів Квебеку. наприклад - Oxana Shevchenko
11. бажано купити фільтр для води - не знаю може в різних районах по різному - але буває, що відчувається запах і присмак дезинфікуючих речовин в воді.
12. перед тим як починати шукати роботу краще зареєструватись в найближчому CLE - Centre Local d'Empoi. вони зареєструють і направлять в якийсь з центрів, що працюють з мігрантами. зареєструватись можна як мінімум просто для галочки. далі роботу можна шукати самому. але краще зареєструватись - допомогу бо безробіттю наскільки я зрозумів теж в цьому центрі дають. поправте, якщо не так...
13. якщо прочитати гід-інструкцію для новоприбувших - Apprendre Québec, то там є порада відразу знаходити тимчасову роботу, а не шукати постійну. цій інструкції краще слідувати. щось тимчасове можна знайти на Emploi-Québec- там є якісь вакансії і багато корисної інформації. також як варіант Yott Personnel - робота різнопідрядчиком.
14. при пошуці роботи важливо знайомитись з людьми. ні це не знаходити роботу по знайомству (хоча мабуть буває і так), це не блат і не непотизм. це просто, що хтось вас знає, що ви не бродяга, не злодій, не наркоман, тощо.
15. якщо ви пішли в CLE - вас направили в якийсь з центрів по допомозі мігрантам (вони дають список) і ви зареєструвались в якому з цих центрів, то ви там зареєструвались на рік. тобто якщо ви захочете спробувати інший центр - це можна зробити тільки через рік.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

ozi писав:в продовження оцього
... там є порада відразу знаходити тимчасову роботу, а не шукати постійну. цій інструкції краще слідувати. щось тимчасове можна знайти на Emploi-Québec- там є якісь вакансії і багато корисної інформації. також як варіант Yott Personnel - робота різнопідрядчиком.
Шановні новоприбулі, якщо Ви не є дуже кваліфікованими спеціалістами в програмуванні, електрониці чи в авіаційній промисловості, не витрачайте час на пошук тимчасової роботи, беріть "prêts et bourses" http://www.afe.gouv.qc.ca/prets-et-bour ... t-bourses/, йдіть вчитися та отримуйте місцеві дипломи. Тільки з ними Ви будете мати гарну роботу, зарплатню і гідний рівень життя для вашої родини.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Раніше свідоцтва поо народження, як свої так і дітей, можна було перекласти безкоштовно в Hirondelle. Зараз уже не так?

Ніколи не користувались фільтрами. Можливо дійсно залежить від району. Але і воду зазвичай з крану не пємо.

В CLE можна зареєструватись. Як мінімум можуть направити на якісь квотні курси. Також поцікавтесь про програму PRIIME - по цій програмі вони повертають першому вашому роботодавцю частину зарплатні.

Як на мене краще зразу шукати роботу по спеціальності. Якщо вже через кілька місяців нічого не підвернулось, то тоді вже нікуди не дінешся, треба йти десь зарлбляти гроші.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

робота відразу тимчасова корисна не тільки тим, що це якісь гроші - а й тим, що ви знайомитесь з людьми ну і по ходу діла мову тренуєте. постійну роботу можна шукати і паралельно. плюс попрацювавши на тимчасовій роботі ймовірно можна як знайти іншу кращу тимчасову роботу, так і знайти постійну роботу - і це просто познайомившись.

з приводу навчання - так хто хоче хай йде вчиться. один нюанс - здається як ви вже почали працювати і пішли на навчання після цього, то вам вже фінансову допомогу на навчання не дадуть.
тобто якщо ВИ хочете вчитися на програміста, електронщика-паяльника чи авіатора, то краще вчитися або відразу, або як попрацюєте і роззнайомитесь з місцевими людьми.
і по пунктах:
--- на фоні того що Бомбардьє скорочує 7500 місць йти вчитись на авіаційну промисловість... ну я не знаю. :dash: .
--- для електронщиків паяльщиків багато роботи або на Сен-Лорані, або трішки південніше Північного Монреалю. якщо Ви в школі на трудовому навчанні захоплювались паянням, або хоч колись-десь щось паяли чи схеми десь печатали (в Києві на заводі Квазар? :-D ) - то це дійсно Ваше. хоча по зарплаті Ви тут будете заробляти трішки більше за охоронця або й так само, але головне ж щоб робота подобалась... а охоронець це щось від 17 до 25 доларів на годину в залежності від кількості ліцензій і місця роботи відповідно...
друге діло якщо ви вмієте писати програми для електроніки і проектувати схеми - таких спеціалістів мало і треба скрізь.
--- з приводу навчання на програміста - якщо Ви новачок і Ви спробували й це Ваше - то краще починати з курсів фронт-енду і php в якомусь з університетів (вечірнє навчання є багато де).
для не дуже кваліфікованих програмістів в веб-програмуванні тут роботи просто завались, вакансій дуже багато якщо подивитись (і для джуніорів навіть трапляється публічно виложують).
...беріть "prêts et bourses"...
Ви це спробували ? деталі описати можете? думаю, для новоприбувших важливі ці деталі, бо диявол завжди в них :evil:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

ozi писав:
з приводу навчання - так хто хоче хай йде вчиться. один нюанс - здається як ви вже почали працювати і пішли на навчання після цього, то вам вже фінансову допомогу на навчання не дадуть.
тобто якщо ВИ хочете вчитися на програміста, електронщика-паяльника чи авіатора, то краще вчитися або відразу, або як попрацюєте і роззнайомитесь з місцевими людьми.
і по пунктах:
--- на фоні того що Бомбардьє скорочує 7500 місць йти вчитись на авіаційну промисловість... ну я не знаю. :dash: .
--- для електронщиків паяльщиків багато роботи або на Сен-Лорані, або трішки південніше Північного Монреалю. якщо Ви в школі на трудовому навчанні захоплювались паянням, або хоч колись-десь щось паяли чи схеми десь печатали (в Києві на заводі Квазар? :-D ) - то це дійсно Ваше. хоча по зарплаті Ви тут будете заробляти трішки більше за охоронця або й так само, але головне ж щоб робота подобалась... а охоронець це щось від 17 до 25 доларів на годину в залежності від кількості ліцензій і місця роботи відповідно...
друге діло якщо ви вмієте писати програми для електроніки і проектувати схеми - таких спеціалістів мало і треба скрізь.
--- з приводу навчання на програміста - якщо Ви новачок і Ви спробували й це Ваше - то краще починати з курсів фронт-енду і php в якомусь з університетів (вечірнє навчання є багато де).
для не дуже кваліфікованих програмістів в веб-програмуванні тут роботи просто завались, вакансій дуже багато якщо подивитись (і для джуніорів навіть трапляється публічно виложують).
...беріть "prêts et bourses"...
Ви це спробували ? деталі описати можете? думаю, для новоприбувших важливі ці деталі, бо диявол завжди в них :evil:
Якщо Ви вже робили, то Вам зменьшать чи зовсім не дадуть "bourses" тобто , ту частину яку не треба повертати, а "prêts" на оплату навчання дадуть. Що до "по пунктах" я привів ці спеціальності для прикладу..., є багато інших в адмініструванні, медицині, в транспортній галузі і т.д. При навчанні Ви і з людьми поспілкуєтесь, а про мову я вже й не кажу, бо без знання мови ( не тільки розмовної, а головне граматики і письмової ) ви не здасте жодного екзамену. Досвіт моїх спостереженнь за іншими :-D підтверджує, що пошук тимчасових робіт, тим більше робота різнопідрядчиком - це марна трата часу... :pardon: Звісно роки навчання не будуть найлегшими роками життя в Канаді, можливо прийдеться підробляти, але система тут працює так само як в СРСР, спочатку ти працюєшь кілька років на диплом ( чи дипломи), а потім диплом ( чи дипломи) працюють на тебе все життя. :-D
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ну знаю як СРСР, але в Україні диплом восновному для галочки був і є. головне це реальні скіли - що вмієш робити, в чому маєш практичний досвід. продуктивність дипломами не виміряєш, її вимірюють наскільки багато користі від зробленого тобою. з власного досвіду - бачив багато людей які добре вчились, довго вчились, мали по декілька дипломів - але при цьому нічого не вміли робити :wacko:.
вчитись і робити це дві різні речі, як показує практика.

дійсно, медицина чи транспортна галузь тут перспективні. є потреба в медсестрах-медбратах і в водіях фур. і зарплата, з того що читав, середня по Квебеку і потреба скрізь є. і взагалі ці дві галузі універсальні, бо потрібні завжди, тобто для будь-яких часів.

місцева специфіка скоріше не в наявності дипломів, а в тому що коли в тебе місцевий диплом - тут тебе вже інакше сприймають. це такий собі карт-бланш - а він тут вчився, диплом місцевий, плюс його вже хтось знає - його/її можна брати на роботу.
Якщо Ви вже робили, то Вам зменьшать чи зовсім не дадуть "bourses" тобто , ту частину яку не треба повертати, а "prêts" на оплату навчання дадуть.
опишіть будь ласка в деталях виходячи з вашого досвіду чи досвіду інших (з усіма можливими допомогами) - що робити новоприбулому-новоприбулій для того, щоб навчатись відразу по прибуттю (на якомусь умовному прикладі, абощо). думаю, для багатьох це актуально і важливо... :writing:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Щоб навчатися потрібно обрати програму, навчальний заклад, подати документи і пройти необхідні тести. Якщо прибуток нульовий, то стипендія складає близько 700 доларів.
Я б радив вклпсти свої зусилля саме в цей напрям, якщо ваша теперішня професія не є цінною для місцевого ринку праці. Тимчасова робота не принесе нічого з того, про що ви говорили. Навіть рівень мови не підвищиться. Бо в основному на таких роботах ви мало спілкуєтесь.
На іміграційні організації також надій великих покладати не потрібно. Найбільше що вони можуть дати - продуктові набори.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

згодна зі smisha. в першу чергу це стосується гуманітаріїв (філологи, журналісти, юристи, історики). тут краще йти зразу перевчатися / або довчатися на якусь більш цінну для Канади спеціальність. бувають випадки, коли людина по приїзді йде вчитися на якусь модну (як їй здається) спеціальність типу психолога або HR, де треба мати добре підвішаний язик, а потім не може знайти роботу, бо ж треба конкурувати з місцевими, для яких франсе і інгліш рідні. на некваліфікованій мінімалці мову теж не сильно підтягнеш, бо часто там працюють такі ж самі імігранти.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

ozi писав:н

місцева специфіка скоріше не в наявності дипломів, а в тому що коли в тебе місцевий диплом - тут тебе вже інакше сприймають. це такий собі карт-бланш - а він тут вчився, диплом місцевий, плюс його вже хтось знає - його/її можна брати на роботу.
Якщо Ви вже робили, то Вам зменьшать чи зовсім не дадуть "bourses" тобто , ту частину яку не треба повертати, а "prêts" на оплату навчання дадуть.
опишіть будь ласка в деталях виходячи з вашого досвіду чи досвіду інших (з усіма можливими допомогами) - що робити новоприбулому-новоприбулій для того, щоб навчатись відразу по прибуттю (на якомусь умовному прикладі, абощо). думаю, для багатьох це актуально і важливо... :writing:
Місцева специфіка в тому ,що навчання тут суто спеціалізоване починаючи з професійних шкіл (диплом DEP) і закінчуючи університетом, навчають не взагалі (особливо в професійних школах) , а тому що вам треба для виконання майбутньої роботи. Якщо у Вас є діти і ви ще не робили , то стипендія може бути до 1000 доларів на місяць. Описати в деталях важко, бо деталі у кожного свої : рівень французської, фінансові ресурси, кваліфікація і т.д. Починати треба з вивчення мови. Для цього є безкоштовні державні курси з стипендією :
https://www.immigration-quebec.gouv.qc. ... ncais.html
Не знаю яка зараз стипендія, але за часів мого навчання вона була 450 дол. на місяць. Ці курси дійсно навчають , звісно при вашій самостійній роботі, непаганому початковому рівню і взагалі знайомлять Вас з Квебеком ( бувають цікаві екскурсіі ). А потім треба вибрати спеціальність і йти вчитися. Треба розуміти, що якщо ви подасте документи в коледж чи університет , перше що Вам запропонують це мовний екзамен і після цього (якщо Ви наберете мінімум необхідних балів ) запропонують багато обов'язкових довгих дорогих мовних курсів . Є шлях яким можна значно зменьшити кількість цих курсів. Ви йдете в професійну школу по тій же чи близькій спеціальності і через 15-18 місяців отримуєте DEP і першу практику на підприємстві (навчання дешеве і набагато простіше - ваш борг буде невеликим, а стипендія майже така сама як при навчанні в університеті) . Справа в тому, що коли Ви маєте DEP, в коледжі чи університеті це вже сприймається як рівень французської випускника місцевої школи, до того ж це вже перщий диплом в вашому досьє та перший досвіт роботи і перші відгуки про ваші здібності - reference, плюс деякі курси ,які Ви вже ппройшли в проф. школі можуть автоматично зарахувати, скажімо, в коледжі.
Денис
Повідомлень: 5
З нами з: 30 листопада 2016, 14:52

Повідомлення Денис »

Всем добрый день извините что не на украинском языке. Хотел бы узнать по поводу иммиграции в Канаду, или о предоставлении политического убежища. В какие организации можно обратиться? Подскажите пожалуйста. Сам я моряк судно идёт в Канаду хотел бы сойти, да вот не знаю к кому обратиться. За ранее спасибо.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Не радив би такого робити. Канадське законодавство достатньо жорстке до таких випадків. Вас депортують як тільки закінчиться судовий процес. Притулок дають тільки біженцям з країн типу Сирії.
Денис
Повідомлень: 5
З нами з: 30 листопада 2016, 14:52

Повідомлення Денис »

Я сам с Украины с города Мариуполь на границе с Россией, то что там постоянный конфликт это не влияет ни на что? А какие-то другие варианты есть?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А чому Канада взагалі повинна надавати притулок вихідцям з зон бойових дій?
Денис
Повідомлень: 5
З нами з: 30 листопада 2016, 14:52

Повідомлення Денис »

Почему, не знаю, спросите у них . А я интересуюсь о возможных вариантах остаться в Канаде.
Відповісти

Повернутись до “Адаптація”