Віза для батьків

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Віза для батьків

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Коли я їхав в Канаду, то наівно вважав що зможу досить швидко запросити батьків і допомогти їм влаштуватися тут...
Нажаль до того моменту коли я зміг оформити візу для батьків і коли вони погодилися їхати до Канади (напевне зрозуміли уже що я в Україну ще довго не поїду) пройшло досить багато часу, років 5.
5 Років скайп розмов майже кожного дня. І от, нарешті, через два тижні я побачу своїх дорогеньких батьків і зможу їх обійняти!

Я дуже сподіваюся що їм тут сподобається і можливо вони захотять залишитись тут на довше ніж пів року чи рік. Хоча з другого боку я розумію наскільки важко відриватися від друзів, сестер та братів в Україні. РОзумію наскільки важко звикати до нових правил, нових мов і людей.

Ось кілька моментів які комусь можуть стати в нагоді:

- Супер візу надають максимум на 10 років. Основна різниця з мультивізою це те, що ваші рідні зможуть перебувати в Канаді до 2 років. З мультивізою - до 6 місяців.
- У зв'язку з цією різницею мінімальна сума яку має покрити страховий поліс - 100к канадських. У нас на двох батьків оплата за страхівку виходить близько $3600 CAD на рік.
- Спонсорство тепер тільки, нажаль, через лотерею: https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=36&t=807

- Батьки повинні були заповнити дуже просту форму яку надав Степан Балацько. Також необхідні були кольорові копії (скани) наступних документів:
1. Закордонні паспорти (візу надають на термін доки дійсний закордонний паспорт)
2. Довідки про отримання пенсії за останніх 6 місяців + переклад
3. Довідки з місця роботи, де має бути вказано посада та зарплата.
4. Фотокопія документа, що підтверджує, що на батьків зареєстрована будь-яка нерухомість, будинок, квартира, гараж, земельна ділянка
5. Фото батьків в електронному варіанті. (за спеціальною існтрукцією)
6. Фотокопія довідки з банку про наявність коштів може бути в гривнях (мінімім по 2 тисячі доларів на кожного, або еквівалент в гривнях) + переклад
7. Свідоцтво про шлюб тата з мамою + переклад
8. Сторінки паспорта з візами в європейські країни (якщо є)

Хотілося б щоб хтось поділився своїм досвідом, можна в окремій темі :) Я думаю багатьом буде цікаво прочитати Вашу історію.

Я більш ніж впевнений, що кожен може розібратися з оформленням та подачею документів. Але у випадку з моєю роботою у мене ледве вистачало часу на сон, не кажучи уже про вивчення всіх деталей і моментів в оформленні супер-візи. Цей пост ні в якому разі не реклама, я просто надзвичайно вдячний за професійну роботу пану Степану Балацько :) ніколи не думав що це може бути так просто. Він зробив все від початку до кінця. Все що від мене вимагалося це інформація, копії документів, оформлення страховки.

До речі, вся процедура зайняла не більше тьрох тижнів. Це з врахуванням того, що мій батько мав отримати додаткові папери від лікарів.
Буду радий відповісти на будь які запитання!
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Ми робили батькам звичайну візу - отримали мультівізу до кінця дії паспортів.
Тобто вони можуть приїхати будь-коли протягом наступних 10 років, проте можуть бути в Канаді не більше, як 6 місяців на рік.

Сплатили 150 за розгляд візи на одну людину. Жодного мед. обстеження. Крім стандартних формулярів, також відправив листа, що за даними податкової інспекції маю "такій-то" заробіток за минулий рік. Всі витрати повязані із перелітом, страхуванням, витратами в Канаді беру на себе - відповідь з амбасади отримали дуже швидко. Батьки отримали візу і зараз вже в Канаді. Страховка із покриттям $10K на добу, для людей віком до 70 років, коштує $3.7 на добу.
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”