Допоможіть емігрувати в Канаду!!!

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Geneve писав:Ви помиляєтесь.Є ще франкомовна провінція Nouveau-Brunswick .І для Квебеку нема особливої вимоги вивчення французської.
в Nouveau-Brunswick дві офіційних мови: англійська і французька... в Квебеку тільки французька... :Yesss:

Alex Geneve писав: Персонально знайомий з двома сім"ями що ємігували з Європи три роки тому.Вони надали тільки результати ITELS з англійської і пройшли .У кожного свої прватні історії єміграції.Як по часу так іпо розгляду документів.
Якщо в обох є козирна спеціальність, котра дає купу балів, то можна і без френчу... але це швидше виключення з правила.... іншим без В2 навіть нема чого рипатись....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ozi писав: їх дуже сильно дивує і злить, що хтось приїхавши до них, не може нормально з ними на їх мові говорити.
не плутай туризм з еміграцією..... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

San-Frankivsko писав:
Alex Geneve писав:Ви помиляєтесь.Є ще франкомовна провінція Nouveau-Brunswick .І для Квебеку нема особливої вимоги вивчення французської.
в Nouveau-Brunswick дві офіційних мови: англійська і французька... в Квебеку тільки французька... :Yesss:

Ви дещо "перекручуєте" свій-же текст.У вашому попередньому тексті розмова шла про "єдину франкомовну провінцію" а не про офіційність мов.Я вам і відповів що є ще одна франкомовна провінція.Читайте уважно ваші тексти. :smile:
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

San-Frankivsko писав:
ozi писав: їх дуже сильно дивує і злить, що хтось приїхавши до них, не може нормально з ними на їх мові говорити.
не плутай туризм з еміграцією..... :-D
я і не плутаю наче...
просто підкреслюю, що конкретно їх це сильно злить.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Константінов Сергій писав:Для Квебека я не підходжу ! Я не знаю французьку мову! І не знайшов в анкеті свою вищу освіту і поставив приблизну відповідь. В мене магістратура з будівництва, і так далі....
Виходячи з Ваших 2 вищих освіт, освіти і роботи Вашої дружини і віку Ваших доньок, на Квебек Ви підходите, тільки потрібна французська. На перший погляд це є непід'ємним, але це не так. Французська складніша за англійську, але простіша за російську...))) Процес іміграції може зайняти 2-3 роки, тому почніть з вивчення мови. У Вас у Запоріжжі є відділення Альнсу Франсез Україна. Там надають всі можливі курси і підготовлюють до всіх екзаменів. До того ж ці курси визнаються Квебеком і взагалі усією франкомовною спільнотою. Пройдіть перший початковий рівень, здайте успішно тест і ( продовжуючи навчання) подавайте документи на іміграцію. Доречі там Вас проконсультують що до іміграції в Квебек , бо Ви там будете не перший ))), а також допоможуть в переведенні документів (звісно небезкоштовно).

Альянс Франсез Запоріжжя : http://afzaporojie.com.ua/fr/cours-adultes.html

українською : http://afzaporojie.com.ua/

Ось інформація про курси в Запоріжжі :
Он-лайн запись на курсы французского в Альянс Франсез

Дорогие друзья!
всех желающих изучать французский язык мы приглашаем записаться на курсы заранее, сделав это он-лайн.
Начало обучения в январе 2017 г.
Мы предлагаем:

Продуктивные занятия, позволяющие подготовиться и сдать международный экзамен Delf-Dalf, Tef-TefaQ, не покидая Запорожье.
Удобное расписание (2 раза в неделю вечером).
Самые новые учебные материалы, привезенные из Франции.
Квалифицированные преподаватели, сертифицированные министерством образования Франции.
Знакомство с культурой и современностью Франции, Канады, Бельгии, Швейцарии.
Информация о ВУЗах Франции, подготовка к записи в университет, оформление пакета документов.
Именно в нашем центре у Вас есть прекрасная возможность сдать экзамен на знание языка –TEF, TEFaQ, DELF, DALF.

Почему стоит выбрать нас?
Мы научим Вас понимать и говорить по французски уже на первом занятии!
Для записи Вам необходимо заполнить он-лайн анкету.
Подробнее о тарифах Вы можете узнать перейдя по ссылке.
Если у Вас возникнут вопросы, Вы можете нам позвонить до 27 декабря или с 9 января по телефону: 212-77-97, 095-388-02-08.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Orlyk писав: Пройдіть перший початковий рівень, здайте успішно тест і ( продовжуючи навчання) подавайте документи на іміграцію.
за рівень мови нижчий ніж В2 уже давно бали не дають.... а це аж ніяк не перший початковий рівень...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ozi писав: просто підкреслюю, що конкретно їх це сильно злить.
конкретно мене також злить, коли люди, котрі приїхали на постійне місце проживання в Україну, навіть не збираються вчити українську .... тут можна багато паралелей провести.... :wink:

але із свого досвіду можу сказати, що жодного разу не зустрічав людей, котрі б злились на мою слабку французьку (чи, не дай Боже, матюками мене обкладали).... постійно намагаються на англійську перейти.... доводиться казати, що англійська у мене ще гірша.... :facepalm:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

ozi писав:
San-Frankivsko писав:
ozi писав: їх дуже сильно дивує і злить, що хтось приїхавши до них, не може нормально з ними на їх мові говорити.
не плутай туризм з еміграцією..... :-D
я і не плутаю наче...
просто підкреслюю, що конкретно їх це сильно злить.
Звичайно що людей трохи злить коли вони не можуть порозумітися. Ти ж не відпочивати сюди приїхав, так? Хочеш роботу, зарплату і т.д. А як ти все це отримаєш, якщо розмовляєш як трирічна дитина? Люди собі думають, якщо він не здатен працювати, то швидше за все сяде на соціалку і буде транжирити їхні податки.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Orlyk писав:. До того ж ці курси визнаються Квебеком і взагалі усією франкомовною спільнотою
Що значить "визнаються Квебеком"? Квебекський уряд визнає тільки певні види сертифікатів про рівень мови: DELF, TEFAQ etc... Здавати екзамени можна після будь яких курсів, або і взагалі без курсів, якщо рівень мови дозволяє.
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Якщо відверто-я не хочу в Квебек, не хочу вчити французьку мову. Я французьку ніяк не люблю, вибачте. Якщо це форум тільки Квебека, тоді скажіть сайт або форум з імміграції в Канаду де нема вимог вчити французьку. Якщо я займав ваш час-вибачте! І дехто з людей весь час мене хоче відправити до Польші-мені вона не потрібна!!! В Полшу я і зараз можу виїхати без проблем! Я для чогось зайшов на сайт(форум) для допомоги іммігрантам в Канаду. Мені потрібна Канада, не Польша і не Африка, зрозумійте. Канада мені подобається починая з клімату і закінчуючи відносинами Держави до іммігрантів і своїх громадян, країна де я не буду хвилюватись за майбутнє своїх дітей. Дякую за поміч і мої слова підтвердились стосовно людей в Канаді, ви не байдужі до чужих проблем, ви Українці, і будите ними, хоч і громадяни Канади. Я ще раз повторююсь, якщо це форум Квебека, тоді підскажіть форум другого штату (або првінції) де треба тільки англійська мова, дякую!!! З повагою.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Константінов Сергій писав:Якщо відверто-я не хочу в Квебек, не хочу вчити французьку мову. Я французьку ніяк не люблю, вибачте. Якщо це форум тільки Квебека, тоді скажіть сайт або форум з імміграції в Канаду де нема вимог вчити французьку. Якщо я займав ваш час-вибачте! І дехто з людей весь час мене хоче відправити до Польші-мені вона не потрібна!!! В Полшу я і зараз можу виїхати без проблем! Я для чогось зайшов на сайт(форум) для допомоги іммігрантам в Канаду. Мені потрібна Канада, не Польша і не Африка, зрозумійте. Канада мені подобається починая з клімату і закінчуючи відносинами Держави до іммігрантів і своїх громадян, країна де я не буду хвилюватись за майбутнє своїх дітей. Дякую за поміч і мої слова підтвердились стосовно людей в Канаді, ви не байдужі до чужих проблем, ви Українці, і будите ними, хоч і громадяни Канади. Я ще раз повторююсь, якщо це форум Квебека, тоді підскажіть форум другого штату (або првінції) де треба тільки англійська мова, дякую!!! З повагою.
Вам вже надали всю інформацію.Заходите на сайт федералів і вивчаєте всю інфу по єміграції по федеральній програмі.
http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... adults.asp
Зміна порадників вам нічого не дасть бо єміграційна політика по федералці у Канаду повсюди однакова,єдине що буде відрізнятись це оплата за навчання для вас та ваших дітей.Я наприклад якщо-б не певні обставини то те-ж би Квебек не вибирав як місце проживання.У Онтаріо чи тій-же Британській Колумбії звичайно життя більш динамічніше.Більше перспектив.Мова тут зовсім ні до чого,любу мову при бажанні можна вивчити.У неті є повно ресурсів у тому числі і україномовних де можна шукати інфу по єміграції,але треба бути пильним,бо на цій тематиці сидить купа шахраїв.Тому вам і радять тут самий офіційний з офіційних способів єміграції.Можете задати аналогічне питання на Українському форумі якщо ви думаєте що знайдете щось ліпше.
http://www.ukrcenter.com/%D0%A4%D0%BE%D ... 1%86%D1%96
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Тепер все зрозуміло! Дякую
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Те що це форум квебекський не значить що вам нічим не допоможуть. Поки що я не почув якогось більш конкретного питання на яке можна було б щось порадити.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Константінов Сергій писав:Якщо відверто-я не хочу в Квебек, не хочу вчити французьку мову. Я французьку ніяк не люблю, вибачте.
Воля Ваша, але часто трапляється так, що врешті-решт, єдиним шансом імігрувати в Канаду стає програма Квебеку. Так що може ще й прийдеться вчити французьку :-D Але бажаю Вам, щоб все сталося згідно до ваших уподобань. Успіхів ! :good:

П.С. Як на мене то мені подобається Квебек і я нізащо не переїхав би ні в Онтаріо, ні в Брітіш Коламбію.
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Добрий день. Я не можу знайти свою програму!!!! Буду просити професійного перекладача допомогти. Мене весь час кудись перекидує. Спочатку заповнив щ хочу бути підприємцем-мене кудись закинуло....потім як шукаючий постійну роботу, теж кудись закинуло.... Здається я десь туплю. І ще не розумію куди натискати кнопки на сайти Канадського консульства
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Ви хоч давайте лінк на якій ви сторінці знаходитесь...
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”