Допоможіть емігрувати в Канаду!!!

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Не траба плутати landing і settlement... Федерали видадуть permanent resident card i SIN незалежно від того де Ви приземлилися в Канаді. А от коли Ви починаєте подаватись на суто провенційні програми, як мед. страхування, безкоштовні курси французської зі стипендією і т.д. тут дійсно потрібен CSQ .
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Я останні п'ять років працюю на одного олігарха українського, займаюсь стартом бизнесу який мені дадуть розвивати,так би мовити "менеджер проектів". Це може бути і великий супермаркет і купівля якогось заводу, не важливо даже якого. Зараз будуємо нову мережу АЗС по Україні. Тобто я займаюсь тим, що запускаю бизнес деякий час в ньому працюю, налагоджую його, а потім виходжу з нього в інший проект і так с 2009 року. Тобто починаю з будівництва, вводжу в експлуатацію, деякий час працюю, налагоджую і двигаюсь далі, в другу галузь, що скажуть робити. Бизнес був різноманітний. Та це все колись може закінчитись і я не вірю у світле майбутнє для своєї сім'ї , і казочки які розповідають по ТВ. Із цього мені треба для себе зрозуміти чим мені займатись в Канаді, яку спеціальність обрати?! Дружина економіст,фінансист с багатим стажем праці в галузі, вона була і директором відділення банку і директором кредитної спілки і так далі, для неї буде легше знайти роботу в Канаді! А я спеціаліст широкого профілю виявляється....Що тут робити і що вибирати по праці в Канаді ??? Праці я не лякаюсь ніякої.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Подивіться тут.

Find out if you are eligible to apply
http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp

Apply to immigrate to Canada
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/apply.asp
Як правильно написали, треба визначитись з програмою.
З цього треба починати.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Orlyk писав:Не траба плутати landing і settlement... Федерали видадуть permanent resident card i SIN незалежно від того де Ви приземлилися в Канаді. А от коли Ви починаєте подаватись на суто провенційні програми, як мед. страхування, безкоштовні курси французської зі стипендією і т.д. тут дійсно потрібен CSQ .
До чого сеттлмент, як йдеться про лендінг?
Якраз карт дю солей, навчання в університеті за найнижчими цінами я отримала без проблем, не маючи CSQ. На ПІЛІ мене теж записали без нього, хоча я туди так і не пішла (пішла в універ натомість).
Ви маєте інший, негативний досвід? Ви приїхали без CSQ Монреаль чи як?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Константінов Сергій писав:Я останні п'ять років працюю на одного олігарха українського, займаюсь стартом бизнесу який мені дадуть розвивати,так би мовити "менеджер проектів". Це може бути і великий супермаркет і купівля якогось заводу, не важливо даже якого. Зараз будуємо нову мережу АЗС по Україні. Тобто я займаюсь тим, що запускаю бизнес деякий час в ньому працюю, налагоджую його, а потім виходжу з нього в інший проект і так с 2009 року. Тобто починаю з будівництва, вводжу в експлуатацію, деякий час працюю, налагоджую і двигаюсь далі, в другу галузь, що скажуть робити. Бизнес був різноманітний. Та це все колись може закінчитись і я не вірю у світле майбутнє для своєї сім'ї , і казочки які розповідають по ТВ. Із цього мені треба для себе зрозуміти чим мені займатись в Канаді, яку спеціальність обрати?! Дружина економіст,фінансист с багатим стажем праці в галузі, вона була і директором відділення банку і директором кредитної спілки і так далі, для неї буде легше знайти роботу в Канаді! А я спеціаліст широкого профілю виявляється....Що тут робити і що вибирати по праці в Канаді ??? Праці я не лякаюсь ніякої.
Для ваших дітей звичайно тут,у Квебеці, будуть усі умови для отримання належної освіти та подальшого життя.Для вас і дружини тут буде дуже тяжка праця у випадку якщо ви не привезете з собою певну суму грошей для "підняття" свого бізнесу.В принципі тут є багато можливостей для розвитку мілкого підприємництва,хоча і корпоративні налоги тут високі.Але держава в певній мірі сприяє різноманітним проявам підприємництва ,у формі відсутності пильного контролю у перші п"ять років існуваня бізнесу для того щоб він зміг розвитися.Саме тому багато мілких фірм закриваються по п"яти рокам існування і починають усе з "чистого листа".У плані освіти дітей то у Квебеці вона практично "халявна" по відношенню до іншої Північної Америки.До речі ви також можете вивчитися тут на якогось єлектрика чи сантехніка.Але враховуйте те,що на такі "жирні" професії прийдеться потратити років три-чотири на навчання і років п"ять-шість на набутя стажу.Чому сантехник тут прирівнюється по складності набуття професії до хірурга для багатьох звичайно не зрозуміло але з часом проживши у цьому суспільстві і побачивши усі ці профспілки,срахові поліси та іншу бюрократичну "бурду" яка як болото повільно засмоктує цю країну, починаєш розуміти як тут можна жити а ще ліпше висловитись "добре жити".
Зараз взагалі дуже багато квебекуа перетягають свої бізнеси у Штати що пов"язано з слабким каксом у той-же час багато іноземних інвесторів скуповують нерухомість з"окрема у Квебеці що теж пов"язано з слабким каксом.Тоб-то що я хочу сказати,не зважаючи на "бюрократичне болото" рух тут усе ж таки відувається.Звичайно не такий як в Онтаріо але усе ж таки він є.До речі якщо ви будете робити єміграцію по федеральній програмі то готуйтеся до того що за навчання вам прийдеться платити суттєві суми як за дітей так і за себе.
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Я так зрозумів що я знаходжусь на форумі Квебека? Чи ні?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:San-Frankivsko, та я ніби і не хвалився... Просто так сталося що на роботі ніхто французькою не говорить. Ти десь бачив програмування на французькій? ).
Так, я працюю програмістом, французька в команді, англійська для конференцій та емейлів.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

ozi писав:
французьку краще знати. тобто її треба знати. але дійсно є такий момент, що навіть якщо ти знаєш французьку, то зрозуміти як говорять місцеві дуже тяжко. а іноді просто ні хріна не розумієш (тут же ще мабуть купа своїх акцентів і діалектів).
На це просто потрібен час і бажання. Львівська українська відрізняється від київської. Це не значить що у Львові живуть "укронаціоналюги".
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Константінов Сергій писав:Я так зрозумів що я знаходжусь на форумі Квебека? Чи ні?
Так, це форум українців Квебеку і Монреалю зокрема. Логічно, що більшість коментаторів емігрувала за програмою цієї провінції.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Shamrock писав:
Константінов Сергій писав:Я так зрозумів що я знаходжусь на форумі Квебека? Чи ні?
Так, це форум українців Квебеку і Монреалю зокрема. Логічно, що більшість коментаторів емігрувала за програмою цієї провінції.
Тобто всі розмови про необхідність вивчення французької мови, актуальні тільки по відношенні до цієї провінції (єдина франкомовна провінція)... :)

Або якщо плануєте працювати в федеральних установах.... типу пошти... Там знання двох мов, це обов'язкова вимога....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

San-Frankivsko писав:
Shamrock писав:
Константінов Сергій писав:Я так зрозумів що я знаходжусь на форумі Квебека? Чи ні?
Так, це форум українців Квебеку і Монреалю зокрема. Логічно, що більшість коментаторів емігрувала за програмою цієї провінції.
Тобто всі розмови про необхідність вивчення французької мови, актуальні тільки по відношенні до цієї провінції (єдина франкомовна провінція)... :)

Або якщо плануєте працювати в федеральних установах.... типу пошти... Там знання двох мов, це обов'язкова вимога....
Ви помиляєтесь.Є ще франкомовна провінція Nouveau-Brunswick .І для Квебеку нема особливої вимоги вивчення французської.Просто його провінційна програма передбачає перевагу єміграції з франкофонних країн як Європи так і франко-азії чи то Африки.Ємігранти з Гаїті Квебек взагалі вважають своєю "вотчиною".
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

З усілякими мовними і національними питаннямм запрошую перейти до теми Монреаль: націоналізм та супутні проблеми :)


Особисто мене умудрились послати на французькій два водії автобусів, та якийсь продавець (не пригадати уже) і кілька разів тупо повторювали одне і те саме французькою як боти (метро, автобуси) і ніякі попередні вибачення і пояснення що я новенький не допомогли. Давав я їм багато шансів, тепер я говорю виключно англійською без вибачень і пояснень.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав:
.І для Квебеку нема особливої вимоги вивчення французської.
Є звичайно. Це помінялось десь більше 6 років тому. Зараз твої документи не приймуть якщо немає сертифікату про В2 з французької.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав: Особисто мене умудрились послати на французькій два водії автобусів, та якийсь продавець (не пригадати уже) і кілька разів тупо повторювали одне і те саме французькою як боти (метро, автобуси) і ніякі попередні вибачення і пояснення що я новенький не допомогли. Давав я їм багато шансів, тепер я говорю виключно англійською без вибачень і пояснень.
Це мені нагадує одного чоловіка з Одеси, який мені казав "Ві мнє говорите па русскі , я із Растова і вашего язіка нє панімаю". Між іншим працював в міліції, на якійсь достатньо високій посаді.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:З усілякими мовними і національними питаннямм запрошую перейти до теми Монреаль: націоналізм та супутні проблеми :)


Особисто мене умудрились послати на французькій два водії автобусів, та якийсь продавець (не пригадати уже) і кілька разів тупо повторювали одне і те саме французькою як боти (метро, автобуси) і ніякі попередні вибачення і пояснення що я новенький не допомогли. Давав я їм багато шансів, тепер я говорю виключно англійською без вибачень і пояснень.
крім того що лайкою обкласти щось гавкнути чи відгавкнутись це типу тут для певних слоїв населення це круто (для студентів теж - типу форсиш), тут ще й сильно ображаються, якщо не знаєш французької. в Україні я ніколи не ображався на людей, які не знали української і щось пробували мене запитати на ломаній російській. я думаю багато квебекців просто мало подорожують - через те їх дуже сильно дивує і злить, що хтось приїхавши до них, не може нормально з ними на їх мові говорити.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

smisha писав:
Alex Geneve писав:
.І для Квебеку нема особливої вимоги вивчення французської.
Є звичайно. Це помінялось десь більше 6 років тому. Зараз твої документи не приймуть якщо немає сертифікату про В2 з французької.
Персонально знайомий з двома сім"ями що ємігували з Європи три роки тому.Вони надали тільки результати ITELS з англійської і пройшли .У кожного свої прватні історії єміграції.Як по часу так іпо розгляду документів.
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”