Допоможіть емігрувати в Канаду!!!

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Допоможіть емігрувати в Канаду!!!

Повідомлення Константінов Сергій »

Вже майже 2 роки шукаю як виїхати до Канади з сімєю. Фірми які допомогають виїхати, в основному шахраї. Вже не знаю що і робить. В мене дружина і дві доньки 13 років і 8 років, навчаються в англійській гімназії. Вивчають англійську та німецьку мови. Я маю дві вищі освіти перша магістр з будівництва і архітектури, друга- сільське господарство (фермерство), та ще закінчив коледж за спеціальністю залізничника. Жінка має вищу освіту в економічної галузі. Живемо ми в Запоріжжі, це саме грязне місто в Україні, тут багато заводів з шкідливими вибросами у довкілля і ситуація загострюється. Діти почали частіше хворіти, сказали потрібно виїхати з Запоріжжя, бо в подальшому буде щє гірше з здоров'ям дітей. Жити і робити стає дедалі не можливим в Україні, постійні підвищення, постійна не стабільність и т.д. Будь ласка допоможіть виїхати в Канаду. Де можна буде працювати і не думати, що буде завтра. Вивчати дітей і бути потрібним суспільству Канади. Дякую.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

щоб виїхати в Канаду треба гроші. є федеральна програма, є провінційні... треба дивиться. в любому випадку це не швидко.

якщо вам щоб пошвидше - то краще в Польшу. життя там буде тяжке, працювати багато, але без війни. головне обережно з роботодавцями - бо бувають недобросовісні (можуть паспорт забрати, тощо). є там багато програм - запрошують на роботу, на навчання. якщо доведете, що в вас дід-бабця поляки документално - дадуть карту поляка.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

По-перше, нема такого поняття, як "допомогти" емігрувати в Канаду... Точніше, є незаконний варіант, наприклад, фіктивного шлюбу.

Ви на офіційний сайт міністерства іміграції заходили - http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... adults.asp ? А це сайт іміграції в Квебек - http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/index.html? Там є кілька різних програм, в залежності від вашої кваліфікації, знання мов вам може підійти одна або інша, або жодна... Там же є шкала оцінювання, скільки балів дають за кожен пункт, можна навіть пройти попередній тест, щоб оцінити, чи набираєте досить балів. Якщо мало балів, подумайте, де можна підтягнути - мова, стаж тощо і працюйте на цим.
З фірмами краще не зв'язуватися, порахувати бали і заповнити кілька папірців не так складно, а мови вчити і збирати довідки і документи ніяка фірма за вас не буде.
Як у вас з мовами? Англійська, французька? Мені здається, професійний бекграунд у вас непоганий для іміграції. Та й за дружину і дітей якісь бали дають.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Чим більше часу витрачаєте на "пошуки" тим менше шансів виїхати. Немає легких шляхів, оберіть програму іміграції і працюйте над цим.
На цьому форумі можна трохи більше інформації знайти
http://domiv.ca/viewforum.php?f=3&sid=e ... 5f54d06294

Якщо будуть більш конкретні питання - задавайте.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Константінов Сергій,
я дуже раджу почати саме з посилань вказані Shamrock. коли почнете вивчати офіційні документи, поради, інструкції тоді по іншому почнете дивитися на історії і поради на форумах. Чи ви уже почали вивчення цих сайтів? Я буду радий допомогти вам з будь яким питанням, ви головне почніть. На нашому форумі є люди які допомогли не одній сім'ї, тільки як вам допомогти якщо Ви не ставите конкретних запитань? Було б також непогано написати трішки про себе.
Зі свого досвіду додам, що кожен закон можливо законнно обійти при цьому нікого не оброазивши і нічого не порушивши. Як завжди найбільшу роль грає бажання, а далі гроші і зв'язки.

Smisha, а чом на кафекебекуа одразу не відправляєте? Признаюся, це було "сильно"...
---
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Чесно кажучи, за 2 роки ті сайти можна було перечитати вздовж і впоперек, вияснити свої слабкі сторони і почати працювати над собою... І мови за цей час можна було б до нормального рівня підтягнути. Щось тут не сходиться, мені здається.
Сергію, хотілося б деталей, бо з вашої розповіді нічого не ясно, крім того, що мали справу з якимись посередниками. Справді, визначтеся з програмою, і почніть ставити конкретні питання, бо на тему "Як емігрувати в Канаду?" треба переписати сюди половину контенту cic.gc.ca
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
Smisha, а чом на кафекебекуа одразу не відправляєте? Признаюся, це було "сильно"...
До чого тут кафекебекуа? Людині потрібна інформація і легенький поштовх до дій. На вказаному сайті є трохи більше інформації по іміграції, ніж на цьому. Якщо це йому допоможе, буду тільки радий. Тим більше, наскільки я знаю, були якісь розмови про певну кооперацію між домівка і монюей, тому трохи здивований з твого здивування :smile:
Якщо він обере квебекську іміграційну програму то й сам сюди повернеться.
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Доброго дня! Дякую що відповіли. Допомогу, я маю на увазі-це куди піти і що зробить щоб виїхати в Канаду, а "не дайте мені все готове". Англійську я колись знав дуже гарно,розмовляв вільно,але це було приблизно 15 років по тому. Зараз треба підучити. В Польші в мене роблять друзі, але це не Канада. В Канаді я так зрозумів можливостей взагалі більше, а Польші потрібні чорноробочі. Мені подобається гарне відношення до агробізнесу уряд Канади, та і взагалі дуже адекватна країна до людської праці. Я хочу працювати, можливо вчитись по новому.і за це моя сім'я мої діти будуть забезпечені і зможуть навчатись будь де. Мене приваблює не тільки сільське господарство, але і друга праця де можливо вдосконалювати себе. Я розумію що шлях до виїзду в Канаду тяжкий, але потрібно знайти, або куди звернутись по справжньому, щоб 100% виїхати. Для цог я зроблю все, що від мене залежить. Дякую!
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Два роки я не всі витратив на пошук, були деякі паузи. Декілька фірм, які гарно розповідали про допомогу, взамін моїх грошей. Просили 5-6 тисяч доларів, і 2 роки біганини по курсам і виконанням їх тестів. Потім зі мною хтось зв'зується з Канади.....і так далі! На західній Україні-взагалі золоті гори обіцяли, тільки гроші віддай. Не хотілось бути лохом і віддати гроші в повітря. Я думаю ви мене зрозумієте. Що до мене-я зараз займаюсь розведенням собак Кане-корсо, в мене пес вже чемпіон України, це більше хобі, грошей як раніше це не приносе багато. До 2014 року працював директором супермркету якщо так можливо назвати цей бізнес(Комісійний магазин, площею-1400м2, я його будував, запускав і 5 років в ньому працював. Пішов за власним бажанням. Паралельно займався консультацією по підбору протруйників в агробізнесі для фермерів, для гарного врожаю так би мовити. ДО магазину займався Геодезією, був приватним підприємцем, в мене працювали 3 чоловіка,міряли землю (тахеометр и геодезичний -GPS, Topcon) людям, фермерським господарствам, заводам і т.д. До цього працював 2 роки в Архітектурі в відділу кадастра при мерії, а до цього на залізниці у диспечерській вишці. Всю любов влади відчув на собі, коли займався бізнесом-приходили всі за грошима, прокуратура, мерія, налогова, пожежники.... Все це дуже втомило! І я вирішив їхати з сім'єю в Канаду. Тільки не думайте, що я тут Вам розплакався і потребую уваги! Ні. Прошу тільки роз'яснити що робить і куди йти?! У людей, які це все пережили. Доброго дня і гарних вихідних! Дякую.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Якщо є такий досвід, млжливо є якісь гроші. То можна спробувати або бізнес іміграцію (дуже багато грошей треба задекларувати, віддавати нікому не треба :smile: ) . Або на іміграцію по exploratory visit. Потрібно добре знання мови.
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Якраз грошей і майже не залишилось. Можливо продати улюблену Субару....буде десь 10000 доларів, та ще квартиру і можна імігрувати. Якісь гроші і виходять. З нашою владою і постійними віджимами багатим не будеш! Тільки красти залишається, у великих масштабах, але це не про мене. Батьки виховували нормально.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Сергій, ви багато і емоційно написали про себе, але до процесу еміграції це майже не має стосунку. Який у вас рівень IELTS? Французька є? Ви хоча б пробували оцінити себе по шкалі якоїсь іміграційної програми? Наприклад, сайт квебекської програми робить попередню оцінку кандидата http://www.form.services.micc.gouv.qc.c ... ageCode=en
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Ось цікава сторінка на сайті іміграційного міеістерства Канади http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/eligibility.asp

Там розписані всі можливі варіанти іміграції: Express Entry, Quebec-selected skilled workers, Start-up visa, Immigrant Investor,
Self-employed, Provincial nominees.
Ті які я пропустив, напевно краще не розглядати. Складіть собі табличку по всіх і побачите, куди краще йти.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Константінов Сергій писав:Якраз грошей і майже не залишилось. Можливо продати улюблену Субару....буде десь 10000 доларів, та ще квартиру і можна імігрувати.
За моїми підрахунками, у мене получилось 10000$ на сім'ю з 4-х чоловік... Це включно з репетиторами, екзаменами, квитками і т.д....
При тому, що робив усе сам... без посередників....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Shamrock писав:Сергій, ви багато і емоційно написали про себе, але до процесу еміграції це майже не має стосунку. Який у вас рівень IELTS? Французька є? Ви хоча б пробували оцінити себе по шкалі якоїсь іміграційної програми? Наприклад, сайт квебекської програми робить попередню оцінку кандидата http://www.form.services.micc.gouv.qc.c ... ageCode=en
На скільки пам'ятаю, то рахує він досить приблизно і не показує кількості набраних балів....

Краще рахувати вручну по табличках, щоб бачити реальну картину і відразу аналізувати в яких місцях і що можна "добрати"....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Для Квебека я не підходжу ! Я не знаю французьку мову! І не знайшов в анкеті свою вищу освіту і поставив приблизну відповідь. В мене магістратура з будівництва, і так далі....
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”