Допоможіть емігрувати в Канаду!!!

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

В Запорізькій області, з фермерів раніше збирали по 50 гривень за 1 Га (приблизно тоді це було - 8 американських доларів, - йшло в кішеню чиновника, щоб фермера не трогали, взятка). От і порахуйте. На ринок не влізиш зі своїм м'сом-все поділено і чужих не пускають, треба продати, у тебе все скуплять за копійки, але на базар не пустять. Бабці які самі виростили курку чи гуся, продають на тротуарі біля жилих кварталів, на базар їх не пускають, треба платити мзду. А з нашими пенсіями-пенсіонери жебраки. Фермери здають зерно або іншу продукцію по заниженим тарифам посередникам та ще і платять дань чиновникам. От і самі покумекайте-як гарно виживати. Виживають тільки великі фермерські господарства, де більше ніж 1000Га. Я не потяну купувати фермерське господарство в Канаді таких грошей немає, можливо робить на фермера, а потім самому відкрити фермерство, взяти кредит в Канаді..... Я можу займатися монтажом водопроводу, каналізацію, опалення. Можу і підприємством керувати, тільки іммігрувати в Канаду. В Україні якщо ти щось робиш одне, тобі буде тяжко, от і приходиться вчити декілька професій.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ви не дивіться на варіанти інвестиційної єміграції.Збирайте папери та подавайте по звичайній професійній єміграції. Ще раз кажу у вас є вагомі шанси у плані сім"Ї ,дітей,освіти.Підівчіть трохи мову і подавайте по федеральній програмі.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Geneve писав:Ви не дивіться на варіанти інвестиційної єміграції. Збирайте папери та подавайте по звичайній професійній єміграції. Ще раз кажу у вас є вагомі шанси у плані сім"Ї ,дітей,освіти.Підівчіть трохи мову і подавайте по федеральній програмі.
по федеральній програмі буде мабуть швидше в часових термінах. але там треба здається суму від 10 000 CAD (на одного чи на всіх? бо не знаю) і мовні екзамени треба щоб були здані з високим рівнем (IELTS, TEF).
плюс якщо фермертсво і щоб не самому спочатку, а на якогось українця - то це мабуть краще Сакскачеван чи Манітоба (там здається українців-фермерів багато).
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

ozi писав:
Alex Geneve писав:Ви не дивіться на варіанти інвестиційної єміграції. Збирайте папери та подавайте по звичайній професійній єміграції. Ще раз кажу у вас є вагомі шанси у плані сім"Ї ,дітей,освіти.Підівчіть трохи мову і подавайте по федеральній програмі.
по федеральній програмі буде мабуть швидше в часових термінах. але там треба здається суму від 10 000 CAD (на одного чи на всіх? бо не знаю) і мовні екзамени треба щоб були здані з високим рівнем (IELTS, TEF).
плюс якщо фермертсво і щоб не самому спочатку, а на якогось українця - то це мабуть краще Сакскачеван чи Манітоба (там здається українців-фермерів багато).
Ну добре а по self employed ви уявляєте які суми потрібно інвестувати ?

Я вам як прикад наведу знайомого який робив таку єміграцію з Кувейту.Там він був власником хімічного заводу.Він його продав і купив тут у китайців магазин Доллар анкор на Плато.За бізнес він заплатив 120.000 каксів, плюс завіз товару на 200.000 каксів отже в загальному він інвестував 320.000 каксів одразу.Плюс оплата персонала,аренди і т.п.Все це з власних коштів бо кредитуватися він не міг.Магазин проіснував чотири роки і закрився,знайомий отримав громадянство і зараз робить інший бізнес.Ось приблизно які мінімальні суми потрібно інвестувати по тим варіантам що ви пропонуєте.

Треба купити ферму,треба мати плани що там робити.Якщо щось вирощувати то треба знати як, бо припусимо технології та умови тут інші ніж в Україні.Звичайно можна банально засіяти поле ганджою та мати стабільний дохід,але по перше на це ліцензія відповідна має бути по друге це теж треба знати як технологію.Та-й на охорону "об"єкта" прийдеться суттєво витрачатися. :smile:
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

По федеральній програмі потрібно мінімум 12 тисяч CAD для одного, на сім'ю з двома дітьми готуйтеся показати ~ $ 23 тисячі. Ніхто ці гроші у вас не відбере, просто буде певна запорука, що ви будете на перший час мати де жити, і що їсти, а не підете волоцюжити і жебракувати.
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ ... /funds.asp
Аватар користувача
Константінов Сергій
Повідомлень: 14
З нами з: 03 грудня 2016, 08:17

Повідомлення Константінов Сергій »

Показати.....машина, квартира, - підійде? Або це все треба продати? Що стосовно фермерства в Канаді все по другому ніж в Україні. Технологія десь понятна буде, але треба буде трохи перевчитись. На курси ІЕLTS записались з нового року.
Я так зрозумів що мені потрібно професійні єміграції. Мені все одно треба буде приїхати в Канаду і закінчити знову курси по спеціальності, я так розумію.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Вам треба буде показати певну суму грошей при проходженні єміграційного оформлення що-би доказати що у вас є певна сума на перший час проживання у Канаді.Стосовно професії то вам головне отримати можливість іміграцї,а тут вже можете чи вчитись чи працювати,це ваша справа.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Наскільки памятаю то потрібно показати довідку з банку про наявнівнісь живих грошей на рахунку.
Як варіант можна імігрувати через навчання. Але потрібно мати десь 25-30 тисяч на рік на програму навчання і на проживання, з розрахунком десь на 3 роки. Але варіант длстатньо надійний і найшвидший з усіх. Але і найкоштовніший.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Сергій! Як ваші справи? Чи є новини?
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”