Отримання канадського громадянства

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

У мене індуска на роботі, буквально за пару днів до змін встигла відправити документи, тепер переживає чи все правильно заповнила.

А про саму присягу. Фактично з 30 людей, якщо є більше ніж 2-є европейців, то дуже добре. Все решта переважно Китай або Індія. Це в Східному Торонто.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

smisha, мені шкода... Здається, вам зовсім трохи залишалося чекати за старими правилами? А я щойно з церемонії :wink: В нас вона проходила в Centre héllenique (rue Wilderton), недалеко від ЮДЕМ. Громадянство отримали 300 чоловік з 64 країн (так сказала суддя). Сама церемонія розпочалася десь о 10-й і тривала годину з промовою суддів, клятвою, врученням сертификатів і співами гімну :smile:
До речі, про екзамен я так і не відписалася тут. Нас здавало десь чоловік 50-60. Питання на одному аркуші, відповіді писати олівцем на іншому. З собою нічого приносити, крім документів, не треба - всі матеріали (олівці, гумки, папір видають). Взагалі перед екзаменом детально, обома мовами пояснюють, як проходитиме екзамен, як давати відповіді, навіть через які двері виходити вкінці. Кілька працівників уважно стежать, щоб ніхто не списував і не перешіптувався, інакше - винуватого зразу виводять і екзамен для нього закінчується. На саме тестування дається 30 хвилин, я десь написала за 10-12. До речі, з 20 питань десь в 4 чи 5 я була невпевнена, чи дала правильну відповідь, але потім дізналася, що на всі питання (20/20) відповіла правильно :drinks:
Після цього десь хвилин 15 було невелике інтерв'ю - питання про роботу, сім'ю, як часто залишали Канаду і коли... Треба бути готовим до таких питань, наприклад, як, на що ви жили під час навчання, яка зарплата, чим займалися в період, коли не навчалися і не працювали і т.д. Після цього вам кажуть чекати запрошення на церемонію (мені обіцяли 2-4 місяці, в в реалі вклалися в місяць).

Vo_Vik, не знаю, в нас не було переваги якогось певного етносу... поруч зі мною сидів хлопець з Сенегалу і пара з Ірану. Крім були азіатів, арабів, були латиноамериканці, російськомовні, франкомовні і англомовні європейці (чи то пак, європеоїди, короче, Caucausian).
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Наш термін вийшов за кілька днів до змін. А подати документи потрібно до 10 червня. Якщо б вони прийшли поштою після 10 червня, то їх би просто завернули.
Наші вітання з громадянством!
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Дякую! Тепер залишилося кандський паспорт отримати.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Вітаю всіх новоспечених канадських українців (чи навпаки?)! Я приєднаюся до вас через рік, цього року мені не вистачило одного місяця :)
---
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Дякую, Alex Diamantopulo! :)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Звершилося - з 11 червня 2015 року нові зміни вступили в дію. Тепер вимагається 1460 днів проживання (4 роки) на протязі останніх шести років. Також зявилися нові формуляри. Можна сказати, що їх стало простіше заповнювати - раніше потрібно було писати адреси проживання і місця роботи за останні чотири роки, включаючи український період. Тепер можна буде заповнити інформацію тільки від моменту отримання статусу перманан резідан.
Новинки - довідка з міліції, якщо ви за останні 6 років проживали за кордоном в одному і тому самому місці більше 6 місяців (не обовязково підряд). А також потрібно вказати, скільки разів ви відправляли канадську податкву декларацію.
Щодо екзамену, то говорять наступне:
démontrer, en français ou en anglais, une connaissance suffisante :

de l’histoire du Canada,
de sa géographie,
du système gouvernemental du Canada et
des droits et responsabilités liés à la citoyenneté.

Note : Vous allez devoir réussir un examen de connaissances écrit ou oral.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Якщо хтось веде статистику 5 грудня подались. 14 лютого в процесі. 2 червня екзамен. 16-го червня присяга.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Півроку - це дуже швидко. Ніякого кайфу ))
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Нічого, кайф тільки починається)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Сьогодні виповнилося рівно три роки як я приїхав в Канаду. Я навіть не цікавився деталями громадянства бо знав що пролітаю :( подаватиму через рік.
і це
smisha писав:Новинки - довідка з міліції, якщо ви за останні 6 років проживали за кордоном в одному і тому самому місці більше 6 місяців (не обовязково підряд).
значить, що мені доведеться просити в Українській міліції довідку? О.о
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Помилився я ))
На сайті CIC пише наступне:
9. Certificat(s) de police (le cas échéant).

Vous devez fournir un certificat de police pour tout pays autre que le Canada où vous étiez présent pendant six (6) mois ou plus, de façon cumulative, au cours des quatre (4) années qui précèdent la date de votre demande.

Format : Original
Тобто враховується період не шести років, а чотирьох останніх перед подачею заяви на громадянство. Якщо на протязі чотирьох років в тебе назбирається 6 місяців проживання за кордоном, то тоді потрібно надати оригінал довідки з поліції (міліцію вже переіменували, чи ні? :roll: )
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

рекомендую для підготовки до екзамену http://www.toptipsclub.com/Citizenship_Test_Index.asp
Востаннє редагувалось 30 листопада 2015, 15:23 користувачем mariasam, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Citoyenneté: le gouvernement libéral renverse les mesures conservatrices


http://www.lactualite.com/actualites/ci ... rvatrices/
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Відповіді на типові запитання про іспит на канадське громадянство


Іспит на канадське громадянство - фінальний крок, від якого залежить чи отримаєте ви канадський паспорт чи ні. Перед іспитом, дуже багато хто не знає чого очікувати, тому ми постаралися зібрати найпопулярніші питання і дали на них відповіді.

1. Як скоро я буду писати тест після того, як я подав заяву на громадянство?

Зазвичай, тест пишеться через 4-5 місяців. Якщо вам потрібно здати відбитки пальців, це буде довше.

2. Скільки питань у тесті Canadian Citizenship Test?

20 питань, де вам потрібно буде вибрати правильну відповідь з декількох варіантів.

3. Скільки часу у мене буде на написання тесту?

30 хвилин.

4. На скільки питань мені потрібно відповісти правильно, щоб пройти тест?

Вам потрібно буде відповісти правильно мінімум на 15 з 20 питань, щоб пройти тест.

5. Як розділені питання в тесті?

20 питань в тесті розділені за такими темами:
  • Права і обов'язки громадянина Канади - (наприклад, «Назвіть три законних права, які захищаються Канадською Хартією прав і свобод»);
    Історія Канади - (наприклад, «Хто такі Об'єднані Лоялісти Імперії?»);
    Політична система Канади - (наприклад, «Як вибирають членів Парламенту?»);
    Фізична і політична географія Канади - (наприклад, «Де знаходяться будівлі парламенту?»);
    Спеціальні питання про регіон заявника - (наприклад, «Як звуть прем'єра вашої провінції або території?»).
 

6. Яка межа, після якого тест на громадянство вважається проваленим?

З 15 березня 2010 року уряд Канади переглянув тест на отримання громадянства і підняв прохідний поріг з 60 відсотків до 75 відсотків. Проте, ці зміни призвели до того, що більше іммігрантів стали провалювати тест з 20 питань. За останніми даними, кількість провалів зросла до 30 відсотків з тих пір.

7. Що буде, якщо я пройду тест?

Вас не доводять до відома про результати тесту, крім того випадку, якщо ви його провалили. Якщо ви пройшли тест, вас запросять на церемонію, де ви принесете присягу громадянина. Після церемонії ви станете громадянином Канади. Зазвичай церемонія проводиться через 1-3 місяці після тесту.

8. Що, якщо я провалю тест?

Якщо, на жаль, ви не пройдете тест, то не переживайте. Вам призначать іншу дату, щоб переписати його. Якщо і ця спроба виявиться невдалою, вам потрібно буде пройти співбесіду з цивільним суддею тривалістю 15-20 хвилин. Він задасть вам 20 питань, які можуть бути з множинним вибором, правда / неправда або питання-відповідь. Суддя вирішує, відповів претендент правильно на 15 запитань чи ні і чи продемонстрував він необхідні знання, щоб отримати громадянство. У 2008 році приблизно 20% заявників, які пройшли співбесіду, отримали відмову.
Цей тест потрібно сприймати серйозно. Важливо пройти його з першого разу, так як провал ускладнить процес отримання громадянства. Не ризикуйте і проходьте якомога більше тренувальних тестів. Є база з 250 питань, і кожен день додаються нові.

9. Тест письмовий чи усний?

Тест може бути як письмовим, так і усним. Це залежить від багатьох факторів. Якщо у заявника є труднощі з читанням і письмом англійською або французькою, то він будуте проходити тест в усній формі за допомогою співбесіди з цивільним суддею.

На що потрібно звернути увагу при підготовці до тесту? Це залежить від людини. Деяким на підготовку потрібно всього кілька днів, у інших це займе тижні. Безпрограшний варіант: починайте якомога раніше, не відкладайте до останнього.

10. Як я можу підготуватися до тесту?

Перш за все, вам потрібно уважно прочитати навчальний посібник «Discover Canada». Після цього ви можете попрацювати над практичними питаннями. Деякі ресурси, які ви можете використовувати: Free Online Canadian Citizenship Practice Test, Free Canadian Citizenship Test Practice Software і Practice Test Package.

11. Як отримати інформацію для тесту саме в моєму регіоні?

Ви можете знайти інформацію в місцевій бібліотеці.

12. Якщо я не можу з'явитися на тест в призначений день, що мені робити?

Ви можете зателефонувати або написати в CIC, щоб домовитися про іншу дату.


взято тут
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Ми відправили заяву на громадянство влітку. Десь через місяць прийшов лист що вони прийняли наші документи і присвоїли номер справи. Ще через два місяці прийшло запрошення на екзамен, який повинен був відбутись вже через тиждень. Час випав не дуже згожий, тому ми написали листа і попросили перенести екзамен. Комунікувати з ними можна тільки через пошту. Десь через кілька днів після дати екзамену який ми пропустили, мені подзвонили з міністерства і попросили пояснити причину того що ми не змогли прийти. Було неочікувано. Сказали, що отримали листа, але там не вказана причина. Якось пояснив. Вони кажуть що чекайте, скоро ми вас знову запросимо, але пройшло вже майже два місяці віж того часу, а від них ні звуку.
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”