Отримання канадського громадянства

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

smisha, мене на повторний екзамен запросили десь через 2 чи 2 з половиною місяці.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Нарешті нас запросили повторно на екзамен. Від поперднього запрошення пройшло близько 3 місяці.
Із запрошеннями вийшла цікава історія. Дзвонять мені якось з міністерства (номер не визначається) і кажуть, перевірте ваш спам, бо ми вам відправляємо запрошення, але часто наші листи потрапляють в спам. Перевіряю спам - так і є, там запрошення. Потім вирішив почистити свій спам і так випадково натрапив на ще одне запрошення від них, яке прийшло десь на два тижні раніше, але яке я навіть не бачив. Тобто вийшло так, що вони відправляють одне запрошення, воно пішло в мій спам, я його не бачив і відповідно пропустив дату екзамену. Потім через два тижні вони мені вже спочатку дзвонять, попереджають, що прийде емейл, і так зрештою мене запросили. Моїй дружині не додзвонились, то вони відправили її запрошення звичайною поштою. Але дата екзамену у нас співпадала.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Щодо самого екзамену, то він нескладний, але потрібно прочитати книжку, що вони дають на сайті, а також попроходити он лайн тести. Я собі завантажив на телефон десь 5 програмок, допомогло.

З 20 питань треба відповісти правильно на 15. Дають рівно 30 хвилин. З усіх питань у мене було тільки 2, над якими я трохи подумав. На інші питання , вже з самих відповідей більш менш можна здогадатись яка є правильною (якщо звичайно хоча б раз перечитали книжку). Десь за 10 хвилин я здав свій листок.

Потім кожного окремо викликають і проводять інтерв'ю. Задають питання по вашій біографії, роботі, чи просто щось загальне. Чув як одного дядька розпитували про його квартиру... Мене питали, на які гроші ми жили поки не знайшли роботу. Цей ж працівник говорить вам результат.

Наступний етап - присяга суверену. Відбудеться десь через 2-3 місяці. І аж потім можна буде подавати заяву на закордонний паспорт.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, щиро вітаю! Дуже дякую що ділишся досвідом з нами :)
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Одна поправка, не закордонний паспорт, а просто паспорт. Інакшого тут немає.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:smisha, щиро вітаю! Дуже дякую що ділишся досвідом з нами :)
Дякую!
Vo_Vik писав:Одна поправка, не закордонний паспорт, а просто паспорт. Інакшого тут немає.
Ну так. Це просто щоб було зрозуміліше. А то скажу просто "паспорт", хтось може подумати що це аналог українського внутрішнього документу.
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Мої 5 копійок:
Доки відправив на початку листопада, в кінці січня - запрошення на тест на поч. лютого (3 місяці).
Найскладніше було саме знайти цих партизанів (complexe Guy-Favreux, salle 001), - той salle 001 (IRCC) в кінці коридору без жодних розпізнавальних знаків.
Сам тест не складний, "якщо читати книжку". Найскладнішим було питання типу такого "Що саме хорошого зробили канаді отці конфедерації в 1867му: а) - дали домініону канади конституцію; б) - забезпечили кожній провінції уряд та парламент; с) та д) - очевидно неправильні."
Після тесту -поголовно всіх на інтерв'ю: дивляться оригінали документів та задають питання по діяльності за останні кількв років. Там же мені сказали, що тест я здав, а на рахунок що далі - "чекайте листів".
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

smisha, вітаю!
2 роки тому запрошення надсилали лише поштою, принаймні, я не отримувала імейлів чи дзвінків.
В моєму випадку від подачі документів до першого запрошення на екзамен (я попросила перенести) пройшло півроку.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Дякую!
До речі не нервуйтесь якщо не здасте екзамен. Є ще варіант перездачі. Коли ми здавали, то з 60 чоловік присутніх в залі, близько 40 чоловік були там для перездачі.
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Oleksandr писав:Мої 5 копійок:
Доки відправив на початку листопада, в кінці січня - запрошення на тест на поч. лютого (3 місяці).
Найскладніше було саме знайти цих партизанів (complexe Guy-Favreux, salle 001), - той salle 001 (IRCC) в кінці коридору без жодних розпізнавальних знаків.
Сам тест не складний, "якщо читати книжку". Найскладнішим було питання типу такого "Що саме хорошого зробили канаді отці конфедерації в 1867му: а) - дали домініону канади конституцію; б) - забезпечили кожній провінції уряд та парламент; с) та д) - очевидно неправильні."
Після тесту -поголовно всіх на інтерв'ю: дивляться оригінали документів та задають питання по діяльності за останні кількв років. Там же мені сказали, що тест я здав, а на рахунок що далі - "чекайте листів".
Update:
Церемонія на кінець квітня. Таким чином, від заявки до присяги може бути 6 місяців.
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

Oleksandr а який у вас зараз статус?
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

badbob писав:Oleksandr а який у вас зараз статус?
Permanent resident

Sent from my SM-T330NU using Tapatalk
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

Олександр скільки часу пройшло з моменту ви приїхали до Канади?
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

badbob писав:Олександр скільки часу пройшло з моменту ви приїхали до Канади?
Більше, аніж потрібно для подачі на громадянство. В мене була помилка в landing record, виправити яку забрало кілька років.

Sent from my SM-T330NU using Tapatalk
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Щось я забув обновити: церемонія на громадянство в мене була місяць тому. Місце: avenue Wilderton, Centre Hellenique (десь біля метро Cote-St-Catherine). З паркінгом там не дуже - краще в провулки не звертати (там не можна), а швиденько паркуватись прямо на кот-сен-катрін при першій ж можливості. В самому центрі прямо на вході - був здоровенний натовп - в той день сертифікати отримувало 300 людей на ту саму годину. Ну далі всі в актовий зал рєєструватись та отримувати книжечеки.
Сама церемонія стандартна: послухали суддів, склали присягу, отримали сертифікати (сфоткались хто хотів), поспівали, поплескали - та й розійшлись.
Я поки все ще забуваю, що "насйоналіти" тепер мож казати не юкреньєн, а канад'єн. Хоча для квебекуа, коли питають "звідки припхався", напевно без різниці :) Таким чином, на все про все в мене пішло пів року, що таки досить непогано. Але то зараз таки ліберали. Ну то таке.
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”