запрос на додаткові документи

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

запрос на додаткові документи

Повідомлення ozi lucky »

розумію, що людям, щоб показати, що вони роблять свою роботу - необхідно створити трохи геморою іншим... бо бачать в цьому ефективність виконання своїх обов"язків. таке собі збочене сприйняття результативності і викривлене бачення цілей власної діяльності...

ближче до суті.
прийшов мені недавно лист з проханням вимогою дослати деякі документи.


ANNEXE A
__________________________________________
1. Chaque enfant qui vous accompagne
- Photocopie des pages du passeport de chaque enfant, indiquant l’identité, la date de délivrance et d’expiration ainsi que toute modification apportée à ces renseignements
Pour : Chaque enfant qui vous accompagne (il peut être inscrit dans le passeport d’un des parents) R

Дивно те, що раніше відсилав дублікат свідоцтва про народження, а тепер вони просять фотокопію цього ж сідоцтва... Чи тут щось інше мається на увазі? Закордонний паспорт з вписаною там дитиною?
__________________________________________
2. Expérience professionnelle acquise au cours des cinq dernières années
- Pour chaque emploi ou stage déclaré dans la demande de certificat de sélection :
· Original ou copie certifiée conforme de l’attestation ou du certificat de travail:
Pour : Requérant principal ou requérante principale R Conjoint ou conjointe (s’il y a lieu) R
· Original de la traduction :
Pour : Requérant principal ou requérante principale R Conjoint ou conjointe R

ATTENTION

Les attestations ou certificats de travail doivent être produits sur du papier à en-tête de l’entreprise et contenir les renseignements suivants :

§ La durée de l’emploi (date du début et date de la fin de l’emploi);

§ Le nombre d’heures travaillées par semaine;

§ Les postes que vous avez occupés ainsi que la période durant laquelle vous avez occupé ces postes;

§ Une brève description des tâches;

§ Les coordonnées de l’employeur (incluant le numéro de téléphone);

§ Le nom de la personne signataire doit y être inscrit lisiblement, et le document doit être signé et daté.

Коротше їм треба якийсь загадковий макумент, який якщо попросити то я не знаю як мене сприймуть... Завжди працював як СПД, тому над таким ніколи не заморочувався. Але прийдеться понабридати колишнім працедавцям і поточному теж. Хтось колись з таким стикався?
Ще дивно, що просять це не тільки для мене, а й для вагончика. За вагончика досвід роботи взагалі наче нічого не дають. Тож мені незрозумілий такий запит. Хоча проти того нічого не маю...


____________________________________________
3. Аttestation de la légalité de votre expérience professionnelle au cours des cinq dernières années
· Original ou copie certifiée conforme de preuve des cotisations sociales (Fonds de pension de l’Ukraine) ou preuve d’exonération du paiement des primes de sécurité sociale
Pour : Requérant principal ou requérante principale R Conjoint ou conjointe R
· Original de la traduction :
Pour : Requérant principal ou requérante principale R Conjoint ou conjointe R

Ну з цим проблем думаю не буде ..... Хоча теж незрозуміло навіщо це для вагончика теж.... Також цікаво може хто стикався - яка саме форма відповідної справки в ПФ?



_______________________________________________________________________

ANNEXE B

MISE À JOUR DE DOSSIER

***Cocher une case par rubrique***

Nouvelle information à transmettre
Oui, Non

- Pièces justificatives sur l’identité et l’état civil
- Statut de résident dans un pays autre que le pays de citoyenneté
- Études et formations – Requérant principal
- Expérience professionnelle – Requérant principal
- Légalité de l’expérience professionnelle – Requérant principal
- Dépôt de l’original d’une attestation de résultats d’un test de français reconnu par le Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion – Requérant principal
- Dépôt de l’original d’une attestation de résultats d’un test d’anglais reconnu par le Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion – Requérant principal
- Études et formation – Conjoint
- Dépôt de l’original d’une attestation de résultats d’un test de français reconnu par le Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion – Conjoint
- Ajout d’un conjoint ou d’un enfant à charge
- Retrait d’un conjoint d’un enfant à charge
- Pièces justificatives concernant votre famille au Québec
- Pièces justificatives concernant votre séjour antérieur au Québec
- Dépôt d’une offre d’emploi validée

Типу просять додаткової інформації. Я так розумію що цей розділ можна взагалі скіпнути. Типу необов"язкові пункти (так або ні - на вибір)... Хтось з таким вже стикався?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

1) Якщо просять passeport de chaque enfant, то мається на увазі саме закордонний паспорт, а не свідоцтво про народження (certificat de naissance). В Канаді видають закордонні паспорти дітям від народження. Якщо немає паспортів, то напевно потрібно відправити легальні проїзні документи на дитину, типу вашого паспорта із їхніми вклеєними фото...
(il peut être inscrit dans le passeport d’un des parents).
2) А ви цього раніше не відправляли? Ця вимога є в початковому наборі документів. На фірмовому бланку підприємств, де ви працювали останні 5 років вказуєте всю необхідну інформацію. Повинні бути вказані діючи номери телефонів та адреси, можуть передзвонити і перепитати. В мене на провінційному етапі не дзвонили, а от федерали подзвонили...

3) про ПФУ не знаю, колись цього не потрібно було.

4) В ANNEXE B потрібно відзначити документи, які ви додатково відправляєте. Не потрібно нічого "скіпати", якщо вас просять це заповнити.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

1. Дякую

2. Я СПДшник. Єдиний хоч якийсь документ для мене і роботодавця - це контракт. Документ, який хоче офіцер, це для тих, хто працює по КЗОТу. Тож не знаю, чи мені його дадуть. Я пропрацював в трьох різних компаніях на той час.

3. ПФУ це для СПДшників. Я раніше відправляв довідку про сплачені податки з податкової. Зараз офіцер хоче якусь довідку з ПФ про соціальні відрахування. Але раніше вони були необовязкові і я їх більшу частину свого задекларованого пятирічного стажу просто не платив - закон цього не забороняв.

4.але ж якщо нічого відправляти, то можна ж просто потім в листі-відповіді поставити скрізь ні? Це ж не ті документи, що є обовязковим? Під скіпнути я саме це мав на увазі. Тобто не потрібно бігти і похапцем ні мені, ні жінці отримувати мовні сертифікати наприклад (в мене фр В2, а англійська в мене робоча)?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

ozi писав: 4.але ж якщо нічого відправляти, то можна ж просто потім в листі-відповіді поставити скрізь ні?
Вас просять відправити ці три документи:
- Pièces justificatives sur l’identité et l’état civil;
- Expérience professionnelle – Requérant principal;
- Légalité de l’expérience professionnelle – Requérant principal;
Зробіть їх, відправте і в списку поставте галочку навпроти цих пунктів. Ви думаєте, що вони це роблять просто так? Це дані, без яких вони не можуть визначитись із вашим досьє. Вони не зацікавлені в накопиченні лежачих справ, якщо документи не будуть надані у визначений термін, то справу закриють.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

От це то і збиває з толку, бо свідоцтво про шлюб я їм раніше відправляв. Плюс наскільки мені не зраджує память, то ксерокси всіх своїх паспортів я їм теж був відправляв. Особисто я не розумію, що офіцер має під пієс жустікатіф сюр лідентіти и ета сівіль...

Плюс просять про досвід роботи і легальність професійного досвіду. Але ж в анекс А здається про це вже попросили. Навіщо офіцер про це ще згадує в анекс В.... Мені незрозуміло. Я відправив їм контракти раніш.

Особисто я думаю, що людина, що запрошувала ці документи, дуже мало знає про трудові українські закони та реалії.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

ANNEXE B - це просто список, в якому потрібно відзначити ті пункти, які вас просять виконати в ANNEXE А. Це не окремий документ, а додаток до першого, куди працівнк буде дивитися, щоб знати, що знаходиться в конверті, який ви надіслали.
- Pièces justificatives sur l’identité et l’état civil; - в даному випадку йдеться про те, що в ANNEXE А попросили відправити копії закордонних паспортів ваших дітей.
Людина, яка це запрошувала, на сто відсотків не знає українського законодавства, як і єгипетського, молдовського чи бразилійського. У неї є шаблон і вона по ньому працює. Хто не підходить під шаблон - відсіює.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Обнадійливо, але дякую
Того що анекс В напряму звязаний з анекс А я таки не розумів
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ANNEXE А - це те, що необхідно надати ОБОВ'ЯЗКОВО....
ANNEXE В - надати підтверджуючі документи, якщо відбулись якісь зміни по вказаних пунктах....
Особисто я думаю, що людина, що запрошувала ці документи, дуже мало знає про трудові українські закони та реалії.
безперечно..... це просто шаблон.... шлють усім одне і теж... або майже одне і те ж.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Ага... дякую.
Тобто достатньо відіслати те що в А, а те що в В скіпнути? Чи варто В слати, але скрізь проставити ні? Як хто робив?

Плюс ще одне питання. Якщо дитину вписувати, то можна в закордонний паспорт вагончика? Це ж не принципово? Просто там листків вільних більше... І якщо фотокопію робити вписаної дитини - то тільки ж тої частини, де дитина чи всього закордонного? схиляюсь до думки, що тільки листка з дитиною, але на всякий перепитую.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

1. Те що в А відіслати, а табличку з В роздрукувати, повписувати всюди NON (якщо, звичайно змін ніяких не було), підписати і також відіслати....

2. Дитину можна в закордонний вагончика, це не принципово.... А от ксерокопію краще зробити сторінок де дитина вписана і першої сторінки.... щоб було зрозуміло хоча б в чий паспорт дитина вписана....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Дякую велике
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

De rien....

Дай Бог щоб і постановки в чергу так масово слати почали..... і сесію ще в цьому році.... довгу..... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Та хай їм добре буде. Три роки в черзі стояти це вже якось тупо

Festina lente
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

А що у тебе з рівнями мови?.....

Бо почали людям приходити повідомлення про призупинення розгляду їхньої міграційної справи з пропозицією прислати мовні тести (франсе) з рівнями не нижче В2...

При чому в запиті додаткових документів у них такої вимоги не було (і уже багато хто марно понадіявся, що його будуть розглядати згідно правил, що діяли на момент подачі документів).....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якраз друг мені показав такий самий лист з Додатками А і Б. Здається, вище я не зовсім правильно зрозумів, що потрібно робити з Annexе B - це докмуенти, які потрібно відправити, якщо ваша ситуація змінилась від моменту відправки первинного пакету документів, тобто відтоді ви поміняли місце роботи, отримали новий диплом чи сертифікат, здали мовні тести, в сімї народилась дитина і т.д. Якщо ж ніяких змін не відбулося, то всюди ставите НІ.

От казли, в змінах до іміграційних правил було вказано, що прохачі, що подались раніше, будуть оброблятись за новими правилами. Здати тест на В2, це вам не хухри-мухри. Якщо вони дають на це тільки 90 днів, то прийдеться дуже тяжко....
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Якраз друг мені показав такий самий лист
я його знаю...... він мені допоміг на днях з одним папірчиком..... хороший чоловік.... :drinks:
От казли, в змінах до іміграційних правил було вказано, що прохачі, що подались раніше, будуть оброблятись за новими правилами.
в останніх змінах уже було завбачливо вказано, що по по старих правилах ідуть тільки ті, чия справа пройшла "екзамен прелімінер".... але що це таке, ніде не уточняються.... от і крутять тепер світом як їм хочеться..... :x
Здати тест на В2, це вам не хухри-мухри.
якщо готуваись суто на здачу ТЕФаК, то це реально..... але зараз ускладнили структуру екзамену..... часу на підготовку уже не дають....
Якщо вони дають на це тільки 90 днів, то прийдеться дуже тяжко....
дають 18 місяців..... :roll:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”