Ціна квитка

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

ozi писав:
Vo_Vik писав:Якщо би я летів з Праги, то взяв би поїзд до Берліна за 20 євро, погуляв там вечір. Переночував в готелі за 100 євро за 2х. І 18го січня о 11:20 ранку вилетів би в Монреаль за 282 американських долари з одною пересадкою в Рек'явіку. А якби можна було, то взяв би так щоб ще і в Рек'явіку день чи два погуляти.
То ви дядьку ще й романтик! :facepalm:
Ну це якби я їм маршрут через Париж склав. Але він був дорожчий.
Svitlana
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2018, 13:06
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Щиро вдячні за всі ваші поради.
Ми плануємо на новорічні свята поїхати додому в Україну. Але в чоловіка на роботі будуть закриватись проекти 10.01.18 і його шеф просив приїхати по можливості в Прагу. Тому ми порівнюємо всі за і проти. З точки часу нам би буде вигідніше вилетіти з України. Тому що перетин кордону Україна-Польща в період Новорічних свят це ще те задоволення. :-D Додому ми поїдемо автобусом бо будемо мати багато багажу. З точки зору грошей ми вже не впевнені звідки вигідніше. Але з урахуванням цін на квиток з Києва до Праги то все таки вигідніше з Києва летіти. Зазвичай ми купували квитки на літак через місцеві ресурси типу letuska.cz or studentagency. Найдешевша пропозиція яку ми знайшли (ми перевірили різні дати) була десь тих 600 американських доларів.
Дякуючи вашим порадам ми дізнались про багато інших ресурсів а також можемо орієнтуватись в цінах на квитки.
Svitlana
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2018, 13:06
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Vo_Vik писав:Якщо би я летів з Праги, то взяв би поїзд до Берліна за 20 євро, погуляв там вечір. Переночував в готелі за 100 євро за 2х. І 18го січня о 11:20 ранку вилетів би в Монреаль за 282 американських долари з одною пересадкою в Рек'явіку. А якби можна було, то взяв би так щоб ще і в Рек'явіку день чи два погуляти.
Це звісно дуже весело і романтично, але з валізами і пересадками насолоди мало принесе така подорож :-D Тим паче в мого чоловіка трішки нервова дружина, і коли їй доведеться по 10 разів тягати свою валізу- то в пана чоловіка взірветься мізок :-D А чоловіка треба берегти :-D
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Svitlana писав:.... Тим паче в мого чоловіка трішки нервова дружина, і коли їй доведеться по 10 разів тягати свою валізу- то в пана чоловіка взірветься мізок ....
Це саме те, чого нам бракувало для революції тут :good: Все, ви в долі :help:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Svitlana
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2018, 13:06
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Всім дякую за поради. Квитки вже куплені. :-D Тому вже скоро приєднаємося до Вашої-нашої громади в Монреалі. :friends:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Bienvenue!
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”