Мовна політика форуму

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.

Що робити з повідомленнями російською:

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:Погоджусь з mialgri. Ігри в добру поліцію ніякого результату не дадуть. Форум і так залишиттчя на 90% україномовним, в чому мета затирання повідомлень?
В тому що коли хтось йде і несе в руці папірець, а кругом не бачить мусорників, то швидше всього він донесе його додому, або побачить якесь місце де валяються інші папірці і викине його там, бо вирішить що це мусорник.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Vo_Vik писав:
mialgri писав:
Vo_Vik писав:
mialgri писав:Добавлю свою копійку.
Коли я прийшов на цей форум, я був россійськомовним від народження. Добра людина, не пам'ятаю точно кто ))) запропонувала мені перейти на українську.
Перейшов.
Останні майже два роки розмовляю українською з усіма хто її знає, незалежно від мови, на якій він мені відповідає.
Так я до чого...

Банини не треба, россійськомовних українців це не переведе на українську.
Пропоную залишити як є.
Тобто - ні в якому разі не банити!!!!
Достатньо відповідати тільки українською, щоб людина зрозуміла, куди вона попала.
Тобто варіанту коли користувач даного форуму не знає російської не розглядається?
Йому тут просто нічого робити )
Тобто російськомовні відвідувачі будуть мати перевагу над україномовними?
Ну поперше, я не думаю, що всі прямо таки ломануться сюди, бо ми відкриємо россійськомовному населенню достоп до цього ресурсу.
А по друге, коли россійськомовні українці починають чути-бачити українську звідусиль - вони теж можуть перейти на українську.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Он в темі про французькі омофони. Вроді і щось розумієш, трохи... Але в дискусії участь взяти не можеш, Бо яка різниця чи там пацюки були на кухні чи щось друге. Отак заходить виключно україномовна людина на форум, а тут активна дискусія в якій вона в темі і повідомленні впізнає кілька слів. Така людина піде з тої теми. Буде таких тем кілька на форумі, то залишаться тільки ті хто розуміє російську, а потім вирішать, а навіщо взагалі паритись з українською, як російську всі чудово розуміють.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Vo_Vik писав:Отак заходить виключно україномовна людина на форум
зараз тобі хтось відпише, що «виключно україномовна людина», це казковий персонаж.... і в нього ніхто не вірить..... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

mialgri писав: .... розмовляю українською з усіма хто її знає, незалежно від мови, на якій він мені відповідає.
:drinks:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

San-Frankivsko писав:
Vo_Vik писав:Отак заходить виключно україномовна людина на форум
зараз тобі хтось відпише, що «виключно україномовна людина», це казковий персонаж.... і в нього ніхто не вірить..... :)
ну може бути українська+англійська, французька чи іспанська.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

San-Frankivsko писав:
Vo_Vik писав:Отак заходить виключно україномовна людина на форум
зараз тобі хтось відпише, що «виключно україномовна людина», це казковий персонаж.... і в нього ніхто не вірить..... :)
а казкові персонажи треба оберігати від москальськомовної дійсності :-D
москальскомовного інтернет простіру багато.Україномовні заповідні місця треба оберегати і надихати на розвиток.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:... то залишаться тільки ті хто розуміє російську, а потім вирішать, а навіщо взагалі паритись з українською, як російську всі чудово розуміють.
Не розумію такої логіки. Якщо ти спілкуєшся українською, то ти нею будеш спілкуватись незалежно від того, що ти побачиш на цьому форумі.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:
San-Frankivsko писав:
Vo_Vik писав:Отак заходить виключно україномовна людина на форум
зараз тобі хтось відпише, що «виключно україномовна людина», це казковий персонаж.... і в нього ніхто не вірить..... :)
а казкові персонажи треба оберігати від москальськомовної дійсності :-D
москальскомовного інтернет простіру багато.Україномовні заповідні місця треба оберегати і надихати на розвиток.
Я не ваажаю себе якимось заповідним експонатом.
Допомога тим, хто її потребує найкраще стимулює бажання доєднатись до громади.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Я не ваажаю себе якимось заповідним експонатом. .
А хіба я про вас?
Я з російськомовного центру України.З початку війни повністю перейшла на українську мову.Тому дбаю про заповідні місця.Я точно знаю як їх не багато.
І мені особисто буде дуже шкода якщо цей форум перетвориться на російськомовний :(
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
Vo_Vik писав:... то залишаться тільки ті хто розуміє російську, а потім вирішать, а навіщо взагалі паритись з українською, як російську всі чудово розуміють.
Не розумію такої логіки. Якщо ти спілкуєшся українською, то ти нею будеш спілкуватись незалежно від того, що ти побачиш на цьому форумі.
Звичайно що я буду нею спілкуватись, але напевно піду туди де спілкуються українською, а не російською. Якщо буде така альтернатива, або спробую створити свою альтернативу.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

От що буде якщо тут зареєструється новий користувач і створить нову тему китайською? Всі відразу почнуть відповідати? бо ж розумні речі питає?
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Vo_Vik писав:От що буде якщо тут зареєструється новий користувач і створить нову тему китайською? Всі відразу почнуть відповідати? бо ж розумні речі питає?
Якщо Китай нападе на Україну і буде всіх "китайозувати", то будемо вичищати.

Недобрий день. Вбили Аракадія Бабченко вдома на Дарниці.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав: Тобто варіанту коли користувач даного форуму не знає російської не розглядається?
таки да.... якщо в Україні принаймні не розуміти російської то трохи дивно, то в інших країнах де багато хвиль діаспор, де є люди які народились далеко від того всього - то російську мову таки не розуміють. бо не така вже вона насправді схожа, якщо десь в іншому місці вирости.
і ідея зберегти читабельність форуму для всіх хвиль і генерацій - то хороша ідея.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ФБ приніс від "Ukrainian Diaspora in America"
33850525_1789761294408094_1097807702580527104_n.jpg
33850525_1789761294408094_1097807702580527104_n.jpg (38.61 Кіб) Переглянуто 5744 разів
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
smisha писав:
Vo_Vik писав:... то залишаться тільки ті хто розуміє російську, а потім вирішать, а навіщо взагалі паритись з українською, як російську всі чудово розуміють.
Не розумію такої логіки. Якщо ти спілкуєшся українською, то ти нею будеш спілкуватись незалежно від того, що ти побачиш на цьому форумі.
Звичайно що я буду нею спілкуватись, але напевно піду туди де спілкуються українською, а не російською. Якщо буде така альтернатива, або спробую створити свою альтернативу.
Якщо перефразувати то вийде "Мені ця Україна не подобається, піду і зроблю собі альтернативну". Тільки яка з цього користь Україні? Цей форум для українців, якщо хтось комусь зможе допомогти, то будь-ласка, незалежно від мови запиту. Гартуйте свій справжній патріотизм в реальному світі, а не в віртуальному.
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”