Мовна політика форуму

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.

Що робити з повідомленнями російською:

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Мовна політика форуму

Повідомлення vip »

Здається що прийшов час голосувати за мовну політику форуму на найближчий, скажемо, рік.

Ця тема народилася ось тут: https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=36&t=1126
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

момент істини.... :-D :-D :-D :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

San-Frankivsko писав:момент істини.... :-D :-D :-D :-D
Та реально. Бо пацана можна відправити на razgovory.com і нехай там отримує свою порцію порад, а для нас, напівбаняків, тут місце спілкування мовою, яка, давайте вже казати як є, може зникнути за 100 років якщо хацапетовка знов прилізе в хату. І я розумію що в Дніпрі російськомовні патріоти України є, але мова - це ключ. Ключ від України.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Думаю я поки утримаюсь від голосування, так мало б бути справедливо :)
Якщо можна я тільки свої 5 копійок додам: мені здається, попередження дає шанс на зміни.
Жорстке ставлення до російськомовних українців не викличе нічого позитивного і до змін не призведе.
Дуже подібна історія відбувалася в Казахстані років 20-25 тому. Казахську мову нав'язували дуже агресивно і я знаю людей які ту мову досі ненавидять на підсвідомому рівні.
Я також хочу додати що в релаьному житті завжди потрібні вийнятки і розуміння. Інколи людина може написати рідною мовою якою її навчили говорити з дитинства без думки про те що тут банять прямо на вході за російські пости.
І це не її провина, її так навчили. А баном на вході ви її не навчите нічому іншому крім гніву, ненависті і нерозуміння.
Мене теж прошу не бити, якщо не правий то поясніть чому :)
---
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Я пропоную змінити правила що до використання мов на фоумі з "де спілкуються українською мовою" на "де спілкуються переважно українською мовою" .У той же самий час вивести окремо гілку з назвою "іншомовні группи та повідомлення " та переносити усі теми на російській,івриті чи хінді у цей сектор форуму.Дописи на російській татарській а також англійській та французській пропоную лишати у гілках це є певна толерантність .Відносно картинки пана Сан-Франківство що до мовного ущемлення то це яскравй приклад гібридної пропаганди,ті хто малюють це безглуздя люди або заангажовані або недалекі.Не ведіться на цю маячню.
Востаннє редагувалось 28 травня 2018, 15:13 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

закрутили ппц. Якби ви мені таке пред'явили коли я тільки приєднався до форума і писав і говорив по російськи я би вас всіх послав на.. далеко. Я би подивився на вас в реальному світі як ви ігноруєте російськомовного тимпаче коли він вас по людськи просить про допомогу. дякую що є з ким самовдлсконалюваатися!
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

vip писав:
San-Frankivsko писав:момент істини.... :-D :-D :-D :-D
Та реально. Бо пацана можна відправити на razgovory.com і нехай там отримує свою порцію порад, а для нас, напівбаняків, тут місце спілкування мовою, яка, давайте вже казати як є, може зникнути за 100 років якщо хацапетовка знов прилізе в хату. І я розумію що в Дніпрі російськомовні патріоти України є, але мова - це ключ. Ключ від України.
Який до біса "ключ від України" я знайомий з купою людей які не знають і слова на українській у тому числі і канадськіх українців , ну так вони вважають себе українцями але народилися надцять років тому у Саскачевані і окрім англійської іншої мови не чули ну і що тепер з ними робити.Може казати що не українці вони а запроданці канадійські ,хохли як би.Ключ від України наразі це гроші і розум до них прикладений , якщо це викоритати у користь то буде усім щастя , а якщо у шкоду то й України як такої не стане.
Востаннє редагувалось 28 травня 2018, 15:27 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Geneve писав:вивести окремо гілку з назвою "іншомовні группи та повідомлення " та переносити усі теми на російській,івриті чи хінді у цей сектор форуму.Дописи на російській татарській а також англійській та французській пропоную лишати у гілках це є певна толерантність
людина, що звинувачувала мене в расизмі, сама пропонує сегрегацію за мовною ознакою.... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

San-Frankivsko писав:
Alex Geneve писав:вивести окремо гілку з назвою "іншомовні группи та повідомлення " та переносити усі теми на російській,івриті чи хінді у цей сектор форуму.Дописи на російській татарській а також англійській та французській пропоную лишати у гілках це є певна толерантність
людина, що звинувачувала мене в расизмі, сама пропонує сегрегацію за мовною ознакою.... :-D
Дивно що нарешті до вас почало доходити що визначають правила форуму.Моя пропозиція аж-ніяк не є сегрегацією відносно мови адже певні мовні сегменти у дописах я пропоную лишати.Читайте уважніше.Я пропоную лише систематизувати використання інших мов на форумі.Виносити у окремий сектор я пропоную лише іншомовні гілки .Що до расизму то це саме так ви виділили дописувача на російській саме за мовним контентом от же це расизм ніяких інших думок тут нема.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Geneve писав: я знайомий з купою людей які не знають і слова на українській у тому числі і канадськіх українців , ну так вони вважають себе українцями але народилися надцять років тому у Саскачевані і окрім англійської іншої мови не чули .
це інше .... це асимільовані в канадське суспільство....

і, як ти справедливо зауважив, "окрім англійської іншої мови не чули"....

у нас же мова йде про українців з України, котрі ЗНАЮТЬ українську мову... тобто МОЖУТЬ нею спілкуватись... але НЕ ХОЧУТЬ...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

San-Frankivsko писав:
Alex Geneve писав: я знайомий з купою людей які не знають і слова на українській у тому числі і канадськіх українців , ну так вони вважають себе українцями але народилися надцять років тому у Саскачевані і окрім англійської іншої мови не чули .
це інше .... це асимільовані в канадське суспільство....

і, як ти справедливо зауважив, "окрім англійської іншої мови не чули"....

у нас же мова йде про українців з України, котрі ЗНАЮТЬ українську мову... тобто МОЖУТЬ нею спілкуватись... але НЕ ХОЧУТЬ...
Ну і в такому випадку украінець з України який виріс десь у Данбасяо чи на Одессщині і все життя спілкувався російською у російськомовному середовищі перестає бути громадянином України? Чи кримчанин ? До речі Крим це Україна ? Може ще якусь картинку дебільну запостите? Панове або ви нарешті почнете сприймати світ який він є в реаліях або лишитесь жити у своїй "віртуальній системі".
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Alex Geneve писав:Ну і в такому випадку украінець з України який виріс десь у Данбасяо чи на Одессщині і все життя спілкувався російською у російськомовному середовищі перестає бути громадянином України?
Такий українець починає вчити і практикувати мову українську замість постколоніальної російської. В дзеркалі бачу приклад, хеллоу! Ще раз нагадаю, що є прекрасний вентилятор під назвою razgovory.com де спілкування російською не тільки вітається, но і вимагається. Мені подобається напівприватність monua.ca тому обрав другий варіант і підтримую жорстку мовну політику цього форуму після першого пострілу попередження.

А хлопцю, який зібрався за кредит втридорога мити унітази, бажаю трохи освіти набратися і якщо нема хисту вчитися, то вивчити мову і обрати професію водія-далекобойника, з якою Канада відкриє свої важкі двері.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Колись на цьому форумі домовились спілкуватись українською мовою... і навіть внесли відповідний пункт в правила...

Людина написала пост російською мовою... Я вказав на правила, де зазначено, що мова спілкування тут українська...

Я когось банив?... погрожував баном?... принижував?.... та ні... просто попередив, що людина порушує правила....

Але ж вам потрібен расизм... от і висмоктуєте його з пальця....

Ваша пропозиція до змін в правилах зрозуміла і має право на існування як і будь яка інша...

Подивимось яке рішення прийме адмін....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

vip писав:
Alex Geneve писав:Ну і в такому випадку украінець з України який виріс десь у Данбасяо чи на Одессщині і все життя спілкувався російською у російськомовному середовищі перестає бути громадянином України?
Такий українець починає вчити і практикувати мову українську замість постколоніальної російської. В дзеркалі бачу приклад, хеллоу! Ще раз нагадаю, що є прекрасний вентилятор під назвою razgovory.com де спілкування російською не тільки вітається, но і вимагається. Мені подобається напівприватність monua.ca тому обрав другий варіант і підтримую жорстку мовну політику цього форуму після першого пострілу попередження.

А хлопцю, який зібрався за кредит втридорога мити унітази, бажаю трохи освіти набратися і якщо нема хисту вчитися, то вивчити мову і обрати професію водія-далекобойника, з якою Канада відкриє свої важкі двері.
2.3 Основными языками форума являются Английский + Французский (потому что Канада) и Русский (потому что понятен большинству родившихся в СССР). На этих языках допускаются ответы в любые темы. Если тема была создана на языке отличном от основных, то язык стартового сообщения темы тоже является основным в рамках данной темы.

На остальных языках можно создавать любые темы, однако отвечать в темы где идет общение на других или основных языках не стоит. При многократном повторении это может быть расценено как неуважение к собеседнику с последующей выдачей ЖК.


це їхні правила де ви бачите "вітається та вимагається" російська ?

Ще раз повторюю панове вийдіть з "віртуалу" бо з таким відношенням до іншомовних дописувачів у вас буде повна жопа в плані користувачів.Звичайно можна "забити" на "єлекторат" і існувати як "вегетативна система" без дописувачів.А сенс такого існування? Збільшувати єнтропію всесвіту ? Якщо вам так "пригорає" у плані мовного питання ну так у чому проблема? Створіть якійсь "гурток україномовних" "товариство меча та орала" чи ще якусь приблуду ,та просувайте мову у масси.Якого милого в москалів ціла кафедра "гусского язіка" у Мак Гіллі жопу рве іноземцям а в українців "пшик на виході"?
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Alex Geneve, російська - друга за популярністю мова інтернету з 6,4%
Українська 28-а з 0,2%
Іншими словами, українськіх ресурсів в 32 рази менше ніж російських тому давайте ті, що вже маємо, тримати у чистому стані. Щоб не опинитися в "Червоній книзі" світових мов за 50-100 років або швидше якщо кацапи нас "врятують" через наше вперте небажання маркерувати себе атрібутом мови.

Статистика звідси: https://w3techs.com/technologies/histor ... t_language

Не прокидайте в одеситі бЕндерівця. Бендери - це Молдова :)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Ця зміна в правилах на «разгаворах» була прийнята, якщо не помиляюсь, 2014 чи 2015-му.... після бурхливих вересків вати, що афігєвші хахли пишуть в своїх темах па хахляцкі... і вони нічого там ніпанімают...

Адміном був чувак з України (чи Білорусі) і зробив таку віддушину в правилах....

А до того часу було чітко прописано: інгліш/френч/русіш...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”