Хочу переехать в канаду, помогите пожалуйста

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Чи є у когось зв'язки чи може хтось запитати друзів які мають такий досвід переїзду?
офтоп: з мовою звичайно все складно... Ми всі робимо помилки. Хтось пише російською (під час війни) а хтось зразу на вході правила в лице :)
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

чомусь наївно думав, що модератор зобов'язаний реагувати на порушення правил.... :facepalm: ...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

В тому то і справа що допис російською в цьому випадку ніякою помилкою не є бо в Канаді існує така річ як "свобода слова" ну чи «liberté d'expression» як на кого і мова у це поняття входить теж.А ось "правило в лице" це те-ж саме що таблички у громадському транспорті чи ресторанах часів минулого століття "тільки для білих" або " тільки для темношкірих".Це чистий расизм яким до речі Мордор користується у своїй гібридній війні.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я до того що ми всі робимо помилки. У мене помилок ціла купа але я працюю над тим щоб їх не повторювати.
У нас модератори прекрасно з усім справляються і кожне непорозуміння бажано обговорювати щоб триматися на одній хвилі.
Хто погоджується? Давайте припинемо мовний офтоп в даній темі і якщо хтось може винесіть обговорення мови в окрему тему.
Будь ласка створіть окрему тему і давайте поговоримо я б теж додав свої 5 копійок якщо ніхто не проти.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

стратегія мордора також защіта рукаязичнава насєлєнія по всіх фронтах.... і постійні верески про прітєснєніє....

Зображення
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дякую vip за нову тему :)
Про мови на форумі прошу сюди: Мовна політика форуму
---
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Артем, важко буде без освіти і без досвіду. Якщо ти не студент в 19 років, то і гостьову важко буде отримати в нормальних посольствах. Може проскочи безвізовою Європою і подивись як там наші чипляються. Необов'язково Польща, є робота і в Фінляндії, і в Норвегії. Якщо мови не знаєш, пофіг якої - англійської чи норвезької, на виході буде однаковий результат - руки-ноги-робота-сон
izera98
Повідомлень: 4
З нами з: 27 травня 2018, 22:56

Повідомлення izera98 »

vip писав:
izera98 писав:Робота не складна на вибір: вантажником, посудомийником... і.т.д. зарплата не велика 1800 - 2500 доларів, але з умовою що ти їм усі кошти відпрацюеш та ще зверху вони на тобі зароблять).
Ти будеш дивуватися, але більшість імігрантів в Канаді не має чистими 2500 USD (3250 CAD) на місяць.
В кого щотижневий чек $730 або більше, панове імігранти?

А ціни тут - літр пива $4-$5, цигарок пачка $8-$10

Короче, Артем. Яка в тебе мотивація і що ти вмієш або якщо би вчився то на кого хотів би вчитися? Думай добре. Не пиши: "Я все вмію" або "я нічого не вмію". Давай обговоримо.

Мотивація в мене така: поїхати в Канаду, попрацювати 2 - 3 - 5 років, заробити на навчання у Канаді, та подати на громадянство. Вчитися я би хотів на программіста так як закінчив академію шаг та маю диплом IT спеціаліста (software and hardware). Вмію збирати комп'ютери, та налаштовувати програмне забезпечення, також вмію працювати з металлом (працюю на пункті прийому металлобрухту) та вмію працювати поваром. Проблемма в тому що в Україні зарплата 3500 грн - 4000 грн при курсі доллару 27 грн. тобто виходить 130 долларів в місяць. І звісно з такою заробітною платою збирати на навчання я буду років 300, та це якщо не буду їсти і пити . Пачка сигарет у нас коштуе 35 - 45 гривень, а літр пива 26 - 30 грн. Зараз я працюю на пункті прийому металлобрухту на розбірці (розбираю холодильники, стіральны машини і.т.д.) заробляю 2500 - 3500грн. Тому мене і цікавить, е така можливість поїхати у Канаду в кредит, чи ні. Доречі білет на квиток то Канади коштуе 600 долларів, при моеї зарплатні у 130дол. я навіть на нього декілька років збирати буду, а мені ще за квартиру платити, та їсти за щось треба.

З питання голого бажання скажу, що в тому то і проблемма що в мене окрім бажання нічого нема, але працювати і навчатися хочу)))
izera98
Повідомлень: 4
З нами з: 27 травня 2018, 22:56

Повідомлення izera98 »

UniformAlpha писав:І ще, ти не дивився чи у вас є в Україні компанії які допомагають бажаючим переїхати?
компанії які допомагають з переїздом е, (е навіть які допомагають з переїздом по атлантичній программі, та шукають тобі роботу), але коштують ці послуги 8000 - 10000 долларів, це для мене не реально, мені навіть кредит такий у банку не дадуть, не кажучи навіть про заробити такі гроші в Україні.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

От же вже де що зрозуміле.У вас є певна освіта в ІТ.Для початку створіть свою сторінку в
https://www.linkedin.com/uas/login.
Зробіть якісне СV ну як би резюме бажано на англійській.Як це зобити можна подивитись тут
https://cvmkr.com/
ну або спитати в друга айтішніка за келихом пива.Після чого заходите на
https://www.jobbank.gc.ca/home
і вибираєте згідно вашого фаху всі пропозиції у Британській Колумбії.Висилаєте їм своє CV доти доки не з'являтся пропозиції.Це як би "бюджетний" варіант для якого треба пити пиво ,мати фах в ІТ галузі бажано в розробці,знати базово англійську та слухати ось цю річ.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

izera98 писав:....

З питання голого бажання скажу, що в тому то і проблема що в мене окрім бажання нічого нема, але працювати і навчатися хочу)))
дивіться, знайомство з ринком праці за кордоном та навчання ви можете почати з якоїсь з ближніх європейських країн. це об"єктивно реально. квиток в Канаду, як ви самі сказали, досить дорогий. плюс ще треба гроші на навчання. для початку дешевше автобусом, ніж літаком.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Згоден з Ozi, на Канаді світ не зійшовся. Батракам тут важко, та особливо вони і не потрібні. Вчіться, здобувайте професію, досвід роботи. Життя покаже, де воно знодиться.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

izera98 писав:Мотивація в мене така: поїхати в Канаду, попрацювати 2 - 3 - 5 років, заробити на навчання у Канаді, та подати на громадянство. Вчитися я би хотів на программіста так як закінчив академію шаг та маю диплом IT спеціаліста (software and hardware). Вмію збирати комп'ютери, та налаштовувати програмне забезпечення, також вмію працювати з металлом (працюю на пункті прийому металлобрухту) та вмію працювати поваром.
В тебе залишилось приблизно 5-6 років для класичної освіти, а ти майже нашару розбираєш холодильники. Нема відчуття що щось вже зараз губиш? І я не кажу за ще один універ, бо освіта може бути і самостійною але її треба набувати зараз, до 25 років, бо пізніше мозок вже не така глина як зараз в тебе. Ти це не розумієш бо все здається чудовим в 19, але послухай старших людей.
Згадав як після першого курсу зайшов на практику на завод і за день зрозумів що звідти треба бігти. Дав хабаря за підпис що пройшов практику і пішов звідси заробляти в іншому місці. А завод цей за 5 років вже скоротив виробництво до мінімуму і зараз банкрут.
А ти чув про різні сертифікації і курси онлайн для розвитку? Якщо нема грошей, то це може допомогти набути знання без грошей. Щоб хоча б в посольстві ти виглядав не як спец з металобрухту, а перспективний майбутній студент і громадянин Канади. Вони там "сканують" людей добряче.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

vip писав: А ти чув про різні сертифікації і курси онлайн для розвитку? Якщо нема грошей, то це може допомогти набути знання без грошей. Щоб хоча б в посольстві ти виглядав не як спец з металобрухту, а перспективний майбутній студент і громадянин Канади. Вони там "сканують" людей добряче.
Не зрозумів, що саме ви пропонуєте йому робити? Хто його пустить на поріг посольства?
Якщо хлопцеві тільки 19 років, то він занадто драматизує своє становище. Як не крути, але без якоїсь офіційної освіти ти нікуди не вибєшся. Якщо подаватись по якійсь офіційній канадській іміграційній програмі, то заявника оцінюють за певними критеріями і кожен факт повинен бути підтверджений документально. Якісь онлайн-ютюб курси ніхто не буде розглядати.
На фопумі повинні залишитись сліли дискусії про іміграцію в Канаду через навчання в Канаді. Пошукай, повинен знвйти. Це дорого Десь в межах 30 тис. доларів в рік. Якщо нема таких грошей, то це не для тебе.
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”