Хочу переехать в канаду, помогите пожалуйста

у Вас є цікава історія про імміграцію? У Вас є запитання? Ласкаво просимо!
izera98
Повідомлень: 4
З нами з: 27 травня 2018, 22:56

Хочу переехать в канаду, помогите пожалуйста

Повідомлення izera98 »

Всем привет, хочу переехать в Канаду, на ПМЖ. Но денег нет, я бомж (грубо говоря) возраст 19 лет. Вопрос собственно говоря такой: есть ли какие нибудь компании которые (В КРЕДИТ) устраивают на работу в Канаде и оплачивают перелет, с тем условием что я на этой работе им потом все отработаю и перелет и услуги. Работа устроит любая хоть унитазы чистить. Образование такое: закончил 9 классов 1,5 года бурсы на повара есть диплом и закончил академию шаг 5 лет, тоже есть диплом и есть диплом IT специалиста. Но интересует именно разнорабочая работа (охранник, грузчик, или коробки клеить). Также нужно какое то жилье тоже в кредит хотя бы на первый месяц. Языка английского толком не знаю, но для простой работы типа коробки клеить он и не нужен (в Польше же работают как то без знания языка). в общем суть дела в том что денег у меня нет совсем но работать готов.

Либо же нужен человек который живет в Канаде знает русский или украинский язык и хочет подзаработать. Нужно чтобы он взял на себя волокиту с документами жильем и перелетом, естественно все в кредит. Верну все в тройне.

Очень прошу не судите строго, просто знаю что есть люди которые зарабатывают на тех кто хочет поехать в Польшу на зарабатки. У моего знакомого так друг работает. Так вот если в Польшу есть то почему в канаду нет?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ПРАВИЛА ФОРУМУ
https://forum.monua.ca/rules?sid=637973 ... 477ae4aa73

Всі користувачі Forum.MonUa.ca повинні дотримуватись правил, щоб спілкування на форумі було цікавим, дружнім і приносило задоволення всім учасникам та гостям.

Вашій увазі пропонуються правила спілкування на нашому форумі, ознайомтеся уважно. Адміністрація не зобов'язується відповідати в особистому листуванні на питання, відповіді на які відображені в наших правилах.

1. Загальні положення

1.1 Форум «forum.monua.ca» - україномовний проект, де спілкуються українською мовою. Створений для спілкування українців Монреалю та всіх зацікавлених осіб на всі теми відповідно до структури форуму. Давайте ж зробимо наше спілкування на цьому форумі приємним і безконфліктним, постараємося ніколи не писати і не робити того, чого б ми не зробили в реалі - адже заслужити повагу навколишніх нелегко, а от втратити - дуже швидко.

1.2 Беручи участь у Форумі, Ви погоджуєтеся, що не будете розміщувати свідомо помилкову, що ображає, вульгарну, непристойну, компрометуючу кого-небудь або іншим чином порушує законодавство і правила суспільної моралі інформацію.

1.3 Правила Форуму обов'язкові для дотримання всіма учасниками Форуму. Реєструючись на Форумі, учасник тим самим приймає на себе обов'язок щодо дотримання Правил на цьому Форумі. Незнання, несвоєчасне ознайомлення з Правилами або змінами до них не звільняє учасника від відповідальності за їх недотримання (зміна Правил анонсується в розділі «Питання по роботі форуму»)

1.4 Адміністрація і модератори форуму не несуть відповідальність за рекламні та приватні оголошення на форумі. На жаль, ми не маємо можливості перевіряти якість всіх пропонованих товарів і послуг. Будь ласка, сприймайте рекламну інформацію, представлену на цьому форумі, як будь-яку іншу рекламу на інформаційних носіях.

Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

На рахунок мови можу погодитися. Сподіваюся що знайдеться хтось хто погодиться зі мною що запитання дійсно варте уваги. Хоч і написане російською.
Уявіть що izera98 написав українською все те саме...
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

він знає українську мову....
нужен человек который живет в Канаде знает русский или украинский язык
але вважає що "какаяразніца ітакпаймут"...

і не потрібно нічого уявляти.....

якщо чувак прийде в трусах і майці в оперу... то ніхто не буде собі уявляти що він у фраку... його просто не пустять і все... бо такі у них правила...

на форумі також є певні правила.... яких потрібно дотримуватись....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko, я хилю до того що йому не 30 і не 40 :) якраз гарний вік для того щоб допомогти зі ставленням світогляду :) Але це тілкьи мої 5 копійок.
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

З такими приколами мене б давно заблокували бо наваяв я кучу постів російською прямо на цьому форумі. Пацан шукає шанс і готовий працювати а ви зразу в правила його. Може є в кого які поради? Я б сказав так Ізера. Вчи англійську бо без неї жопа повна. Говори і пиши українською бо не раз кацапи своїм язиком нас підставляли. Про роботу не підкажу. чув що на ютюбі хтось веде пару каналів про те як стати тракером (воділою) і показує про компанії які можуть дати допомогу таке саме можеш знайти і про інші професії.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

UniformAlpha писав:З такими приколами мене б давно заблокували бо наваяв я кучу постів російською прямо на цьому форумі.
це було ще до того як на форумі з'явились правила.... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

UniformAlpha писав:Пацан шукає шанс і готовий працювати
проте абсолютно не готовий заради цього написати пару слів українською мовою....

(він же на україномовний форум прийшов поради просити?... )

колись Дейл Карнегі писав: "Я полюбляю полуничне варення... але риба надає перевагу хробакам... і тому, коли я йду на риболовлю, то беру з собою хробаків"...

чомусь рускоязичні вважають, що "риба" повинна мовчки їсти їхнє "варення".... причому демонстративно облизуючись при цьому.... :dash:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:San-Frankivsko, я хилю до того що йому не 30 і не 40 :) якраз гарний вік для того щоб допомогти зі ставленням світогляду :) Але це тілкьи мої 5 копійок.
так я ж йому і допомагаю у світогляді розібратись....

якщо хочеш отримати допомогу від людей, потрібно навчитись шукати до них правильний підхід... :pardon:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Це вже хоч шось Франківчанин! Ізера чому би тобі не росказати про себу і свої плани трошки більше? Я наадіюсь ти розумієш що повністю все за тебе ніхто нічолго не зробить. Беспплатний тільки сир в мишеловціі.
izera98
Повідомлень: 4
З нами з: 27 травня 2018, 22:56

Повідомлення izera98 »

Я дуже вибачаюся що писав російскою мовою, навіть не думав що е якась різниця, просто я на цьому форумі перший раз. Я живу у Дніпрі (Дніпропетровськ) звати мене Артем. Про плани росповідати особо нічого, тільки те що мені подобается Канада і я хотів би там жити, але розумію що громадянство мені ніхто просто так не дасть. Да і освіти в мене ніякої спеціальної немае. Але знаю що у Польшу та в Чехію з України їздять на заробітки деякі за гроші (Переліт оплачуеш сам, та сплачуеш за послуги оформлення документів і працевлаштування все виходить від 1000 до 8000 доларів) а деякі у кредит (тобто за тебе оплачують переліт, та вирішують питання з документами та влаштовують тебе на роботу. Робота не складна на вибір: вантажником, посудомийником... і.т.д. зарплата не велика 1800 - 2500 доларів, але з умовою що ти їм усі кошти відпрацюеш та ще зверху вони на тобі зароблять). Так от питання в тому е така можливість поїхати у Канаду на заробітки в КРЕДИТ чи нема, знаю що НЕ В КРЕДИТ е, але коштуе дорого та треба мати затребувану освіту. Якшо нема, тоді цікавить таке питання: немае у Канаді людей які хочуть підзаробити (заплатити за переліт вирішити питання з документами документами та вирішити питання з працевлаштуванням) а я усі кошти поверну в 2 -3 рази більше.
Можно під росписку, або якийсь договір щоб були впевнені що я поверну гроші. Наскільки я знаю е якась трудова віза яка дае можливість офіційного працевлаштування. Роки 2 - 3 попрацюю а потім можно подати на громадянство.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

izera98 писав:Робота не складна на вибір: вантажником, посудомийником... і.т.д. зарплата не велика 1800 - 2500 доларів, але з умовою що ти їм усі кошти відпрацюеш та ще зверху вони на тобі зароблять).
Ти будеш дивуватися, але більшість імігрантів в Канаді не має чистими 2500 USD (3250 CAD) на місяць.
В кого щотижневий чек $730 або більше, панове імігранти?

А ціни тут - літр пива $4-$5, цигарок пачка $8-$10

Короче, Артем. Яка в тебе мотивація і що ти вмієш або якщо би вчився то на кого хотів би вчитися? Думай добре. Не пиши: "Я все вмію" або "я нічого не вмію". Давай обговоримо.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

віп ти вирішив демотивувати хлопця? Я сюди їхав не за зарплатою а за можливостями яких тут значно більше ніж в Україні. izera98, якщо походиш трохи по цьому форуму то у тебе більше-меньше складеться враження про людей і життя в Монреалі. Сам починав з 15000 (це взагалі дуже мало) канадських доларів в рік але через пів року роботи ця цифра уже виросла до 28000. Зараз заробляю добре, мені не приходиться виживати. І ще, ти не дивився чи у вас є в Україні компанії які допомагають бажаючим переїхати?
Зайди на канал цього хлопця і подивися трохи про його досвід він багато цікавого розповідає про те як оформити візу і знайти роботу.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

UniformAlpha писав:vip, ти вирішив демотивувати хлопця?
Та короче...Тут треба шукати мотивацію чогось досягти хоча б до 23 років, тому що нам 19 і нічого ми не маємо крім голого бажання.
Хоч на далекобійника вивчись, авторе. Разом з мовою на IELTS 5.0 тобі буде Канада світити за пару років. Або в крюінговую контору звернись і коком на пароход або в круїз офіціантом, мову вивчиш між іншим.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Відносно питання що до кредитування іміграційного процесу то сам знайомий з двома сім"ями що приїхали таким чином але вони мали кредиторів у своїх країнах, аби мати більш менш легальний стан у Канаді звичайно треба або оформити легальну іміграцію вивчивши одну з мов та маючи потрібний фах.Ну або отримати робочу візу маючи тако-ж потрібнй фах наприклад у ІТ галузі в БК є спецова програма для таких.Інший варіант це "а ля Нігерія" отримати туристичну візу в Штати та доїхавши до кордону з Канадою а точніше з Квебеком підняв руки догори йти до погранців та просити азіль бо в Україні кляті москалі на пляшку заставляють сідати у буцегарні, ну там можна інші історіїї придумати на кшталт інопланетян,зомбіапокаліпсиса чи переслідування Ктулху.
Стосовно мовного питання то це звичайно стидоба постити правила у таких темах це-ж не якісь боти , звичайна людина з звичайним питанням.Наразі це нічим не відрізняється від "вати" з їхнім "Гусским миром" просто треба зрозуміти що в світі існує багато різних мов і питання задане в Канаді на російській нічим не відрізняється від питання на українській ,англійській ,французській і т.п. Теж мені "мовні цензори " з "міністерства культури". :-D
Востаннє редагувалось 28 травня 2018, 16:35 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

правила для всіх.... а не лише для ботів.... :pardon:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Іміграція в Канаду”