Єврофестиваль - як завжди замилювання очей від агресора!

Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

Shamrock писав: Калашніков-тур - це взагалі пізд***ц і ад.
а що ви очікували? це ніколи не закінчиться! можна продовжити Грузія, Україна, Сирія - мордва з ху...ом ніколи не зупиниться. добре, що хоча б вже самі москалі визнають це! а поки що, в нас працюють мінські домовленості!, яких не розуміє Європа, що всю нечисть, поки що стримує Україна!
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

savako писав:
alysa писав: Могу только сказать одно, мой ребенок не пошел.
Но как стало известно позже, руководитель нашей танцевальной школы отменила свое выступление там. За что ей честь и хвала.
"(((mialgri,щира Вам подяка!І керівнику танцювальної школи,будь ласка,перекажіть подяку!))))"

ця подяка "руководітелю танцевальной школи" та "mialgri" ще не на разі (прослідкуємо!), тому що за перевіреною інформацією, в неділю на день раіссі все відмінилося через погодні умови ( класна новина), і тоді всім передзвонили і сказали, що "шабаш" відміняється!, а не через якісь, для когось патріотичні переконання!
Моя дитина не пішла не через погодні умови. І коли я зателефонував "руководітелю танцевальной школи", щоб попередити про це, то саме тоді і почув, що нічого таки й не буде. За якою причини - мені не відомо. Тобто наголошую, звонив саме я. :dash:
Дякую за урок української мови. :drinks:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

mialgri писав:Дякую за урок української мови. :drinks:
mialgri,це не урок.Я третій рік,принципово не користуюсь російською мовою.
І при кожній можливості підкреслюю-я із російськомовного центру України більше не користуюсь мовою країни яка воює з Україною.Знали б Ви як це дратує росіян :)
І в Монреалі,це дуже цікавий досвід.Маю багато історій,більшість смішних,іноді сумних.Чула вибачення від літніх людей,які кажуть "ми понимаєм",зі мною сперечалися намагаючись доказати шо це "інтернаціональний язик",щиро вражалися не розуміючи української,розвіяв міф "гАварите,мі все равно пАнимаєм".
А зараз:
San-Frankivsko писав:
мы заявляем о появлении в Монреале новой общественной формации! А именно, ,,Общеканадской Русскоязычной Общественной Организации,,( Communauté Canadienne Culturelle Russophone )
Объеденение всех прогрессивно мыслящих русскоязычных жителей этой, некогда цветущей провинции, где по статистике нас около 40 тысяч, и позволит нам сообща взрастить тех бесценных молодых людей, которые встанут на защиту наших интересов пройдя во властные структуры.
..
зараз "русскоговорящие" українці вже пораховані як "
по статистике нас около 40 тысяч
.
З чим їх і вітаю!
Третій рік іде війна.І кожна ваша дія іде або на користь Україні.Або на користь її ворогу.Кожен сам робить вибір!
"коли погані росіяни вбивали українців,добрі росіяни -МОВЧАЛИ"
Ми маємо навчитися пропагувати Україну,краще за росіян.І під час війни:мова-теж зброя!
Востаннє редагувалось 23 червня 2016, 19:00 користувачем alysa, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

alysa писав: "коли погані росіяни вбивали українців,добрі росіяни -МОВЧАЛИ"
:good:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

alysa писав:Я третій рік,принципово не користуюсь російською мовою.
І при кожній можливості підкреслюю-я із російськомовного центру України більше не користуюсь мовою країни яка воює з Україною.Знали б Ви як це дратує росіян :)
І в Монреалі,це дуже цікавий досвід.Маю багато історій,більшість смішних,іноді сумних.Чула вибачення від літніх людей,які кажуть "ми понимаєм",зі мною сперечалися намагаючись доказати шо це "інтернаціональний язик",щиро вражалися не розуміючи української,розвіяв міф "гАварите,мі все равно пАнимаєм".
Я щиро подякував за урок. Це було перше значне "клацання по моємо носі" за моє русофонство.
Я зараз глянув на вікіпедії - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 ... 1%97%D0%B2
Російська мова лише на восьмому місці, піля китайської, англійської, індійських (їх декілька), португальскої, арабської, іспаської. Думаю, росіяни це не знають )
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

mialgri писав: Я щиро подякував за урок. Це було перше значне "клацання по моємо носі" за моє русофонство.
mialgri,я ні якому раз нікого не хотіла "клацнути по носі" за русофонство.
Я просто користуюсь нагодою поширити свій досвід.І тому завжди підкреслюю -я з російськомовного міста.І я свідомо перейшла на українську мову.І я свідомо користуюсь цим проти росіян,підкреслюючи для них -це із-за російської війни.І я вже ніколи не повернусь назад до "руського миру"! В пам"ять всіх загиблих захистників які віддали життя за Україну.Це все шо я можу для них зробити-пам"ятати хто їх вбив і за шо вони загинули.
Я щиро ділюсь своїм досвідом,сподіваючись на те шо він допоможе ще комусь зробити свій вибір.Бо коли ви перестаєте слухати російську музику,читати російськи книжки,дивитися російські фільми -ви відкриєте для себе багато чого нового і цікавого.Сучасна українська література,за роки коли я її не читала, зробила якісний стрибок.
А ще,коли місцеві питають яка різниця між українцями та росіянами я завжди відповідаю:українці розуміють українську і російську.А росіяни не розуміють української :)
Приходьте в суботу на літературну студію.Покращуйте свою українську мову з "золотим письменником" Дарою Корній :)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

alysa писав: Ми маємо навчитися пропагандувати Україну,краще за росіян.
давайте краще "пропагувати"..... ))))))))))))
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

alysa писав: Я третій рік,принципово не користуюсь російською мовою.
І при кожній можливості підкреслюю-я із російськомовного центру України більше не користуюсь мовою країни яка воює з Україною.Знали б Ви як це дратує росіян :)
А мені все одно якою мовою розмовляє людина, головне щоб це була порядна людина... Користуюсь і буду користуватися всіми мовами які знаю, в тому числі і російською :pardon:
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

San-Frankivsko писав:
alysa писав: Ми маємо навчитися пропагандувати Україну,краще за росіян.
давайте краще "пропагувати"..... ))))))))))))
Важливо не втрачати очевидних можливостей для цього, таких як був цей фестиваль ...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Це був день росії, по вашому українці мали там себе пропагувати? А що будемо робитт на день народження путіна? Одягнути вишиванки і піти співати пісні "пра дружбу народав"... в такій поведінці нема жодного сенсу, тільки якщо хтось дійсно бачить кацапів своїми кровними родичами.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Своєю відмовою КУК значно полегшив життя організаторам цього дійства. Вони здобули те що їм було потрібно - спокій і впевненність що сюрпризів не буде. Самі за Україну проспівали і протанцювали і все Ок. А от якби КУК виставив великий намет з місцем (окрім артизанату, страв та національного одягу) для фото та відео експозиції про Україну, про окупацію Криму ( як раз до дня Росії) , про військову підтримку Росією сепаратистів , а ще й в номерах на сцені можна було б цивілізовано додати сюрпризів , от тоді б вони нервували... І це була б вже не їх акція а наша. Ось такий сенс....
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 543
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Orlyk писав:Своєю відмовою КУК значно полегшив життя організаторам цього дійства. Вони здобули те що їм було потрібно - спокій і впевненність що сюрпризів не буде. Самі за Україну проспівали і протанцювали і все Ок. А от якби КУК виставив великий намет з місцем (окрім артизанату, страв та національного одягу) для фото та відео експозиції про Україну, про окупацію Криму ( як раз до дня Росії) , про військову підтримку Росією сепаратистів , а ще й в номерах на сцені можна було б цивілізовано додати сюрпризів , от тоді б вони нервували... І це була б вже не їх акція а наша. Ось такий сенс....
+1
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Це необовязково робити на день росії.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Orlyk писав:Своєю відмовою КУК значно полегшив життя організаторам цього дійства. Вони здобули те що їм було потрібно - спокій і впевненність що сюрпризів не буде. Самі за Україну проспівали і протанцювали і все Ок. А от якби КУК виставив великий намет з місцем (окрім артизанату, страв та національного одягу) для фото та відео експозиції про Україну, про окупацію Криму ( як раз до дня Росії) , про військову підтримку Росією сепаратистів , а ще й в номерах на сцені можна було б цивілізовано додати сюрпризів , от тоді б вони нервували... І це була б вже не їх акція а наша. Ось такий сенс....
не погоджусь...

навряд чи б це вдалось провернути так, як ви собі це уявляєте.... та і невідомо як би це потім перекрутилось і подалось в світлі "оголтєлої української діаспори"...

а от більш енергійно поширювати інформацію про цей захід як за замасковане святкування "дня росії".... а також про бойкотування цього заходу з боку українських організацій, було просто НЕОБХІДНО....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

San-Frankivsko писав: та і невідомо як би це потім перекрутилось і подалось в світлі "оголтєлої української діаспори"...
ну якщо на це зважати, то треба сидіти тихо ... :popcorn:
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Попереду ще не один "сюрприз" від москалів
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”