Єврофестиваль - як завжди замилювання очей від агресора!

Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Єврофестиваль - як завжди замилювання очей від агресора!

Повідомлення savako »

сайти зникають, сторінки видаляються, але маємо все збережене в кеші!

Шановна українська громадо!

Хочемо поділитися з вами надзвичайно важливою інформацією щодо єврофестивалю, який буде проходити в Монреалі 10-12червня
https://goo.gl/3t5iQq .

Більшості людей видавалося , що цей мультинаціональний триденний фестиваль організовує для своїх громадян місто. Але за цим криється чергова, характерна для "русского мира" і його поплічників омана, адже ідея створення і безпосередньо сама організація свята виходить від так званих “славянських” , а насправді промосковських організацій , що знаходяться в тісній співпраці з країною-агресором Росією.
Спробуємо розібратися хто і що насправді стоїть за цим наче б то виключно культурним заходом.
Почнемо з дати .
10- 12червня не випадково обрана дата , адже саме ці дні є державними вихідними для московитів .
“12 июня наша страна отмечает важный государственный праздник – День России .”

Источник: http://www.calend.ru/holidays
Організатори.
Ассоциация Светоч
Славянская Ассоциация Культуры
Хто вони?
“ Члены ассоциации приехали в Канаду из разных стран – из России, Украины, Узбекистана, Белоруссии...но всех их объединяет русский язык и любовь к русской истории и культуре. “
http://biznes.ca


Головні спонсори:
Canadian Media Group
“Canadian Media Group один из лидеров рекламного сервиса в провинции Квебек Канады. CMG объединяет ряд компаний работающих в разных сферах рекламного бизнеса: СМИ печатные, электронные, радио- и телевизионные, Интернет.”
http://mediagroupe.ca
Російськомовна газета "WEST-EAST", яка видається в Монреалі.
http://wemontreal.com
А звідки ж ще величезні кошти – дуже просто http://can.rs.gov.ru/ru/node/1244 , коли є підтримка від уряду та нафтодоларів. Адже дані організації тісно співпрацюють з Москвою .

Без попереднього узгодження даної акції з українською громадою Монреалю, в програму було включено Україну з її державною атрибутикою та кількома українофобами.
(https://goo.gl/Rd4HcD , https://goo.gl/EPHMzL ,https://goo.gl/gDGYCa , https://goo.gl/2TqcGJ ,).
Однією з них є "гаспажа Валодина", голова "Ассоциации славянской культури "СВЄТОЧ” і перший організатор антиукраїнських мітингів в Монреалі". Краще зрозуміти світогляд даної особи та її “любов” до України вам допоможе перегляд її особистої сторінки https://www.facebook.com/zinaidav .

Пані Володіна надіслала офіційного листа на імя голови Конгресу Українців Канади відділу Монреаль (КУК) , запрошуючи громаду до участі в даному заході .
Після обговорення даного питаня з представниками громадських організацій , духовенства та на власному засіданні КУК висловив свою обгрунтовану категоричну відмову та звернення до організаторів фестивалю .

(«вважаємо неприпустимим участь у програмі фестивалю окремих осіб, які не є членами громади , а тільки вихідцями з України , представляти українську громаду Монреаля та Україну як державу в цілому, використовуючи українську державну символіку).

З відповіддю не забарилися і повідомили :
(«Небажання Українського канадського конгресу надіслати представників своїх співочих колективів, музичних груп і танцювальних ансамблів, ні в якій мірі не вплине на участь українців у «Eurofestival de Montreal». Наша громада багата талантами і ми в змозі представити нашу батьківщину Україну гідно і різноманітно).

Цікаво про яку їхню українську громаду йде мова? Можливо це лише окремі особи , так звані вихідці з України , які підтрумують “рускій мір” і не мають жодного морального права пердставляти Україну як державу в цілому ?
Також цікаво , яким чином були залучені до співпраці інші етнічні громади міста ?Чи не таким самим гібридним способом?
Взагалі цей культурний захід дуже сильно схожий на політичну провокацію з чудово продуманим сценарієм . Звичайно , що буде величезним досягненням на день незалежності Росії показати в ЗМІ спільні гуляння з бувшими так званими “братніми” республіками Радянського Союзу , неоднозначно розмахнувшусь ще й на країни всієї Європи ! І це в час , коли світ визнає Росію країною-агресором , а представлені на даному фестивалі країни включно з Америкою і Канадою тримають санкції проти неї !
Шановні українці , сподіваємося , що вищевказана інформація допоможе вам зрозуміти справжню мету даного заходу.
та і в громаді буде зрозуміло, хто є хто, хто з ким та як вони "за мір".
Вкладення
13256472_555815017934184_1195888200864643223_n.jpg
13256472_555815017934184_1195888200864643223_n.jpg (18.93 Кіб) Переглянуто 7488 разів
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

В Украіні звичайно ж таки захід просто б не відбувся. Били б його учасників й організаторів руками і ногами. Канада краіна толерантна, проте свою позицію з приводу дій Рашки задекларувала. Вони неприхильні. Тож мусить бути і реакція на ось такі "фестивалі"
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

savako писав: Цікаво про яку їхню українську громаду йде мова? Можливо це лише окремі особи , так звані вихідці з України , які підтрумують “рускій мір” і не мають жодного морального права пердставляти Україну як державу в цілому ?
А хто б сумнівався. І напевно інші громади також були залучені таким самим хитро-мудрим способом. Валодіна дуже гарно вміє такі підлості організовувати. Бачили на телемостах її. Відробляє добре путінські срібняки
Друга серія “марлєзонського балету“ Білого концерту. Цікаво, чи вона зверталася до тих самих співачок.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

А може нам піти з Українськими прапорами?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

mialgri, для того щоб підтримати їх? Чи я щось не вловив..? :)
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

А мені більш за все сподобалося ось це :
" вважаємо неприпустимим участь у програмі фестивалю окремих осіб, які не є членами громади , а тільки вихідцями з України..." :-D
таким чином, якщо людина не є членом громади , то він що, не українець ? :-D Доречі що це таке ця громада і що таке бути її членом ???? Хто це вирішує чи ти член громади чи ні ? :-D
Як отримати членський квиток? які іспити для вступу, які внески, куди сплачувати ? 8-)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Orlyk, ееммм... мені здається, що малося на увазі дещо інше... Поправ мене якщо я помиляюся.
Українська громада складається з вихідців з України або з будь якої іншої країни. Це люди налаштовані на підтримку України і всього українського. Людина не може називати себе частиною української громади якщо більшість місцевих українців називають її зрадником і кацапським агентом. Хіба це не справедливо?
Володіна може і приїхала з України, але Володіна все життя ненавиділа Україну і мріяла про руський мір.
Для мене так і залишається загадкою причина по якій ці клоуни їдуть саме в піндосію, "на запад".

Sent from my SGH-I337M using Tapatalk
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Alex Diamantopulo писав: Для мене так і залишається загадкою причина по якій ці клоуни їдуть саме в піндосію, "на запад".

Sent from my SGH-I337M using Tapatalk
Заслані "козачки"
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Alex Diamantopulo писав:mialgri, для того щоб підтримати їх? Чи я щось не вловив..? :)
Яка може бути підтримка, коли прийти з українським прапором? :?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

mialgri, лично я не понимаю как можно присоеденится к кремлевским тролям типо Володиной и при этом не поддержать их.
п.с. у нас русский язык не запрещен ;)
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Єврофестиваль в кокошниках. Ага...
Цікаво таки хто ті представники "української громади" що там беруть участь?
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Alex Diamantopulo писав:mialgri, лично я не понимаю как можно присоеденится к кремлевским тролям типо Володиной и при этом не поддержать их.
п.с. у нас русский язык не запрещен ;)
Хорошо. Извиняюсь, но я правда русскоговорящий.
Так я к чему, дело в том, что я знаю детские организации, которые будут принимать участие в этом "евро"фестивале. Я думаю, что многие родители, да и руководители тоже, не знают "подоплеки" этого фестиваля - кто организовывает и для чего. Моя дочь будет участвовать в этом, так как я дал свое согласие до того, как узнал правду.
Вот и хочу чтобы украинской символики было больше.
Честно говоря, я не вижу особого рвения украинской громады огранизовавать свои фестивали. Я участвовал в предыдущих ходах через Монреаль, но сейчас уже все затихло. Только вот путиноиды что-то организовывают. Так почему бы не достать наши футболки с ПТН-ПНХ и не расчехлить украинские флаги??
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

І таким чином зірвати їм фестиваль. Гарна ідея
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Олесь Вахній писав:І таким чином зірвати їм фестиваль. Гарна ідея
Кто захочет, может и сорвать, но главное чтобы полиция не была против.
А можно и самим пофестивалить.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Зараз висловлю крамольну думку...
Сама ідея проведення такого фестивалю мені здається дуже перспективною. Нажаль ця ідея не належить КУКу чи іншій українській організації... Але маємо що маємо... Якщо організатори нормально його проведуть і знайдуть фінансування ( щось мені підказує що вони таки знайдуть...) цей фестиваль може стати щорічним. Монреаль - це місто фестивалів. Все рівно українці будуть там виступати і вони будуть сприйматися публікою як представники України, а я впевнений публіки буде достатньо бо дуже людне місце... Було б добре щоб там виступили найкращі українські виконавці... Також цей захід во Vieux Port de Montréal можна було б використати для популяризації змін, що відбуваються в Україні, української кухні, одягу, артизанату... Вони запропонували КУКу участь бо були впевнені, що КУК відмовиться, і КУК виправдав їхні сподівання.Тому вважаю відмову КУКа помилкою. Також вважаю недоречним виходити туди з ПТН-ПНХ .
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

якщо, через брак інформації хтось дав свою згоду на участь у цьому шабаші - ще не пізно відмовитися та передати інформацію про суть цього дійства іншим.

до громади постійно йде запис. щомісяця, іноді щотижня, та і щодня по різних організаціях. на співбесіді пояснюють умови, перевіряють по москалеметру, зважують на вагах-перевертнях, беруть членську вкладку. проходять одиниці і тільки найкращі, але, зате в майбутньому мають купу пільг від громади та диванної сотні!
Вкладення
російськомовний українець.jpg
російськомовний українець.jpg (33.49 Кіб) Переглянуто 7368 разів
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”