акція на підтримку Надії Савченко

Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А можна довідатись в чиїй команді?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

якби не "націоналюги", то держави Україна не існувало б взагалі.... бо це вони десятиліттями вели підпільну боротьбу, складали свої буйні голови на передовій і гнили по тюрмах....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Повністю підтримую San-Frankivsko !

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

Snake_Scorpion.jpg
Snake_Scorpion.jpg (32.88 Кіб) Переглянуто 6757 разів

Надія Савченко неадекватна жінка.


Може вона і була хорошою, може ... алеж зараз робить дурниці.


Зараз вона відштовхуе від себе, дайте ії шаблею помахать може вона заспокоется.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

badbob писав:
Надія Савченко неадекватна жінка.
невже у когось ще є сумніви на рахунок цього?.... :?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

нема

особисто я вважаю, що її психлогічно оборобили і взяли на гачок (особливо після того, що вона про Крим сказала)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Якщо не ліньки, прогляньте наші пости вище. Ще в часи її "полону" я писав на цьому форумі що довіри цій людині немає. Але ці думки ані в Україні, ані де інде чути ніхто не хотів. ось і наслідки
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Як на мене то я не бачу великої проблеми у питанні Савченко.Нічого "антиукраїнсього" вона поки-що не зробила.Те що вона явно не "людина політики" це очевидь бо каже речі що не подобаються певній частині можновладців,не приховує зневаги до "паразитів при владі" і т.п.Звичайно що її хочуть викинути з "злодійської тусовки" якою наразі є більшість політикуму України.Як до речі вже викинули массу інших людей що приймали активну участь у "революції гідності" де Дещиця,де Богомолець,де Наливайченко.Хто ж залишився ? Такі як Тарасик Чорновіл "щур" що бігає від одного "пана" до іншого.Те що Савченко інкрімінують як-то "зустріч з ватажками банд-формувань Лугандонії" вже декілька років роблять "представники влади" у вигляді клану Кучми покидька який вже давно має сидіти у тюрьмі за вбивство Георгія.Те що Савченко "завербовна конторою Мордора" це повна маячня бо так "тупо палитися " навіть у Мордорі не вміють.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Їй не потрібно нічого приписувати, вона і сама це непогано робить. Я думаю все стане більш викристалізоване напередодні виборів. Савченко буде виконувати завдання промосковських кланів і поливати брудом владу і дискрежитуваьи саму українську національну ідею. Це буде як проект литвина який нібито представляв якусь "третю силу"
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я вважаю, що вона ніяких завдань не виконує, її психологічно обробили, вивчили і використовують
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Для професійного чекіста (не якогось секоса чи сексота другорядного) питання професійної гордості зламати противника чи перекроїти. Найкращі умови для цього відповідно в тюрмі. Вона як на мене солдат... І їй варто бути солдатом ане політиком.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

а як на мене, це просто людина з неймовірними амбіціями.... і величезною жагою бути в центрі уваги....

такі люди можуть іти на домовленості з ким завгодно, якщо це принесе їм бонуси в короткостроковій переспективі...

або ж їх можуть скеровувати в потрібному руслі, використовуючи їхню слабкість....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Своїми діями і своєю поведінкою, ця людина завдає великої шкоди. З цієї причини, вона підлягає і зневазі, і усуненню з суспільного життя
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Олесь Вахній писав:Своїми діями і своєю поведінкою, ця людина завдає великої шкоди. З цієї причини, вона підлягає і зневазі, і усуненню з суспільного життя
Зневазі та усуненню від суспільного життя підлягає 90% усіх функціонерів у тому числі депутатів,суддів,прокурорів,ментів і т.п.У Верховній Раді 60% а то і більше сидить тих самих що за Янука сиділи,усі риги що тоді "кормушку" ділили так і зараз її ділять.Кожен день через лінію розмежування у зоні АТО сотні
поїздів та вантажівок туди-сюди шастають з товаром, бізнес іде.Сепари на зароблені в украінців гроші тих же українців і вбивають.А ви там про якусь шкоду від дії Савченко кажете.Те що вона робить це "дитяча забава" по порівнянню з іншими.
І взагалі хотілося-б від вас почути що саме вона "робить" бо те що массовано пропихають у єфірі різноманітних "українських " каналів м"яко кажучи схоже на пропаганду Мордора ,на такий "сирий" копромат висмоктаний з пальця.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Є таке поняття "неофіт". Воно не нове. Хто ця Савченко? Де вона до Майдану була? Раніше ніхто про неі не знав, бо не мала вона життєвоі позиціі. На майдані "Беркут" підтримувала. В полон потрапила внаслідок власноі недолугості, і відразу скиглила. Відео з нею самі москалі і виклали, а рекламу зробили підконтрольні москвинам ЗМІ. Вона не розбирається в тім що озвучує. Настрій ширить упадницький.
Зрештою, і особисте. Я внесений в Рашці до списку осіб котрі оголошені в розшук. Й знаю, що якби потрапив ім до рук, ні на кого б не обмінювали. А іі випхали сюди аби каламутила суспільство. Екзальтована горлопанка дуже вигідна Москві
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ви зрозумійтє ,все це загальні слова про неофітів,громадські позиції і т.п.Ви надайте конкретну інфу про її вчинки що шкодять Україні бо те що ви кажете кажуть більшість "українських" масс-медіа.Наразі я бачив декілька пресс-релізів з нею де вона каже зрозумілі речі про звільнення українських полонених та неякісну роботу держ-службовців, і з тим і з іншим тяжко не погодиись.
Відносно її діяльності до Майдану ну так у багатьох активних участників Майдану до нього була діяльність не помітна для більшості лікарі,програмісти,інженери тоб-то прості люди, не медійні.І Савченко вчилася,служила була звичайною громадянкою України.Я вище казав що вона не підходить для політичної карьєри в Україні, та й взагалі вона не політик.Але усе інше що зараз відбувається навколо неї це звичайне "видавлювання" з кола "наближених" та відволіканя громадської уваги від більш важливих проблем.Ось і на форумі хтось запостив "опитування" стосовно цієї проблеми як-то кажучи "тему ні про що".
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”