Третє Віче у Монреалі 15.03.2014

Ви відвідаєте віче 15.03.2014?

Опитування закінчилось 14 березня 2014, 01:53

Так
3
75%
Ні
1
25%
Не знаю
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

smisha писав:Навіщо? На мою думку це буде тільки розчиняти корисну інформацію за якою нові люди можуть прийти на форум.
Є інфа яка живе один день, "жовтуха", деколи цікава.
Буває що тупо хочеться обговорити з кимось якусь примітивну ситуацію, яка реально не заслуговує на окрему тему або будь-яке узагальнення.
Є ще такі речі як спостереження, чутки, маленькі новини як то "Сьогодні ціна бензину піде вгору до 130." Кому це буде треба за тиждень? Нікому. Тому можна відразу писати такі речі в якийсь щомісячний "смітничок". А там вже люди самі вирішать: "О! Пам'ятаю як ми обговорювали це! Коли це було!? В день 100-річчя тієї бл..ської революції, будь вона неладна! Де той смітник за листопад 2017?" :)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

vip, я б не міг чіткіше сформулювати :) дякую!
---
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Alex Diamantopulo писав:vip, я б не міг чіткіше сформулювати :) дякую!
Тоді залишилося визначитися де цей sandbox стояти буде - в окремому "легкому" форумі або в загальному. І запускайте, пан Босс! :)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4300
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 313 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Мені здається що пісочниця зменшить інформаційне наповнення форуму. Якщо буде можливість для людей зайти і написати в "смітник", то вони так і будуть робити. Що гіпотетично додасть роботи адміністратору в разі якщо обговорювана тема виявиться цікавою і захочеться її зберегти і оформити у вигляді теми форуму.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

smisha писав:Мені здається що пісочниця зменшить інформаційне наповнення форуму. Якщо буде можливість для людей зайти і написати в "смітник", то вони так і будуть робити. Що гіпотетично додасть роботи адміністратору в разі якщо обговорювана тема виявиться цікавою і захочеться її зберегти і оформити у вигляді теми форуму.
Адмін давно заохочує людей приєднатися до модерування. Досвід, наприклад, в мене є. Якщо буде траплятися що в "пісочницю" залетить щось важливе, то завжди можна повирізати, зробити так званий split, який є в phpBB (адмін, confirm please).
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”