GPS для авто

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Orlyk, так на такі випадки і існують Offline карти :) Я ж кажу, що тут основна перевага це гнучкість і мультифункціональість.
Крім того для Android є купи інших навігаторів, деякі з offline функціями. Ще мені дуже сподобалася функція HUD, коли навігацію і інші параметри можна бачити на склі авто :) Щоправда це гробить дисплей, особливо OLED (на якому воно найкраще працює).
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Коли ви їдете по незнайомій місцевості нашо вам думати про онлайн чи офлайн карти, чи про те є зв'язок чи нема, вам треба бути зконцетрованим на управлінні вашою машиною. Для цього і є GPS , він вам каже поверніть там , заїдьте туда і т.д. а за для подальшої мультіфункціональності є телефон ( коли руки вільні). А взагалі то мультіфункціональні пристрої ніколи не бувають краще спеціалізованих...
Аватар користувача
lazar
Повідомлень: 88
З нами з: 23 листопада 2015, 10:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lazar »

Підкжіть будьласка щодо розміру. Коли аналізував інформацію з магазинів вибір стояв між 4 і 5. Але коли потримав їх в руках то схиляюсь до думки що краще замовити через інтернет 7. Чи я щось не розумію?
Доброго всім дня :D
Ла-ла-ла-ла-ла
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

В мене такий
Але я не перебирала - купила той, що мав на Амазоні найбільший рейтинг у покупців.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

В мене було теж саме... Я вибирав між 4" і 5", а побачив 6" і одразу купив з екраном 6".
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

lazar писав: Дивився але не знайшов в ній напряму руху по полосам(для автобана). Можливо щось не зрозумів.

показує Garmin рух по полосах, починаючи десь за 1,5 км до повороту.....
1.JPG
а перед самим поворотом ще й в окремому вікні....
2.JPG
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
ivan.ko
Повідомлень: 69
З нами з: 05 січня 2016, 20:38

Повідомлення ivan.ko »

Мій GARMIN деколи бреше. Плутає "право" і "ліво". Але то напевно в картах якийсь косяк.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

я також таке помітив..... як їхати з Іль-де-Сер в Канадієн Таєр на Вердан... то він трохи там блудить.... показує поворот вправо, а каже певерати вліво..... :wacko:

але це єдиние місце де його так ковбасить.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

ЦЕ напевно тому, що карти старі. За старою дорогою можливо був поворот туди, куди воно говорить.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав: Можливо я чогось не розумію, але в чому перевага окремих пристроїв навігаторів?
Їх ринок потсійно падає, тому що GPS-чіпи інтегрують в інші девайси, або просто в самий автомобіль, тоді ти навтіь не ламаєш собі цим голову, а користуєшся тим, що вже встановлено. МОже колись вони і зникнуть, як девайс, але поки я надаю перевагу авто-GPS, а не телефону. Не потрібно думати про те, що ти їдеш в якесь глухе село, там нема покриття, і тобі потрібно завантажити карти на цю місцевість. В такому разі, здається, що пошук працює так само, що і в звичайних GPS. КРім того потрібно мати вільне місце під карти. На моєму пристрої вся система займає близько 4 Гіг (для карт США-Канада). Іноді на телефоні немає стільки вільного місця. Також зручно додавтаи нові мітки, категоризувати їх. В гуглі здається нема симулятора 3-D маршруту.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:ЦЕ напевно тому, що карти старі. За старою дорогою можливо був поворот туди, куди воно говорить.
так прикол в тому, що ПОКАЗУЄ поворот правильно, а ГОВОРИТЬ неправильно.... :crazy:

якби глюк з старю картою , то і показувало б поворот не в той бік що треба.... :?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Авто”